Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Ако ника ми е на български как да си влизам от телефона през Opera?  (Прочетена 978 пъти)

PowerX

• Публикации: 46
  • Репутация +0/-2
Ако ника ми е на български как да си влизам от телефона през Opera?
Защото не знам как се сменя езика в опера ако въобще може де. ;д

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
имаше нещо като флекстайп и се теглеше от маркета ( ако си с андроид ). С него можеш да сменяш езика на писане...

AUDI_TT

• Публикации: 618
  • Репутация +3/-4
  • ROOT !!!
И за какъв телефон говориме ?

antonpram_bg

• Модератор
  • Публикации: 2331
  • Репутация +0/-0
Всеки телефон, който може да подкара bgmafia има възможност да пише на кирилица.
Престиж се гради всеки ден, а се губи за един миг...

M1st3r_X

• Публикации: 243
  • Репутация +0/-0
Аз съм с опера на телефона и има опция за смяна на езика. Като натиснеш на това да си напишеш името нали ти се отваря едно да пишеш там. Е от опцийте има освен буквен режим и режим за цифри, има такова и за езика

PowerX

• Публикации: 46
  • Репутация +0/-2
Телефона ми е Nokia N86 8MP.

M1s3r_x: Там няма български букви в режима за цифри. Има големи английски и малки..

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
В настройките на съобщенията би трябвало да имаш да избереш и български, в краен случай ако няма български, има руски..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

NoMatter

• Публикации: 1031
  • Репутация +3/-15
задръж диеса или от настройки трябва да можеш да променяш

ънкноун

• Публикации: 351
  • Репутация +0/-11
да не се сметне като реклама,отиваш в това сайтче,това е сайт за субтитри предимно но имат и кирилизатор,давам ти го защото съм го пробвал лично,аз съм с blackberry купувано в Англия.на бившата ми работа по цял ден цъках задачи от телефона(една от причините да е бивша)

« Последна редакция: 4/01/2013 10:25:19 pm от ънкноун »

7 години не пуших,не пих,не взимах наркотици и тръгнах 1-ви клас

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Най-добре е да си го кирилизираш веднъж с Този ( КЛИК ) кирилизатор и му сложи отметката, да ти го запомни. (: