Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Анкета

Кой ще стане шампион тази година на България?

Лудогорец
19 (44.2%)
Левски
15 (34.9%)
ЦСКА
7 (16.3%)
Литекс
0 (0%)
Ботев (Пловдив)
2 (4.7%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: Кой ще стане шампион на България тази година ?  (Прочетена 4939 пъти)

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Колкото и да е слабо, е доста завързано  :). Аз си го следя, не знам, май съм от последните луди, но все пак съм фен само на 1 отбор и за нещастие е български :). Айде дайте си мнението да видим как мислят наще хора във форума  :).

Аз съм си пристрастен Левски  :)

Ето така изглежда класирането към днешна дата има 6 кръга до края.

1.Лудогорец 24м. 57т.
2.Левски 24м. 55т.
3.ЦСКА 24м. 48т.
4.Ботев (Пловдив) 23м. 47т.
5.Литекс 23м. 43т.

м-мачове
т-точки  :)
« Последна редакция: 27/04/2013 10:54:32 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Левски.

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Левски
3 (100%)

Makoun

• Гост
ех оптимистите ми те. ще говорим на купона в Разград през месец Май

Blu3_Fiv3

• Публикации: 305
  • Репутация +2/-3
ех оптимистите ми те. ще говорим на купона в Разград през месец Май

1-0..кога ще е купона??

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
ОЛЕ ОЛЕ

ШАМПИОНИ СМЕ !   (party)
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

bluebox1

• Публикации: 46
  • Репутация +0/-0
Кой спечели ?

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
Кой спечели ?

Левски с 1:0   :)
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

bluebox1

• Публикации: 46
  • Репутация +0/-0
Супер !! :) :)

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Купона започна тази вечер в София, гостите от Разград не им се празнуваше и си тръгнаха посърнали  :). Нищо Левски бие всеки! Не е срамно да те бие Левски  :)!
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Бай Гочо

• Публикации: 54
  • Репутация +0/-0
Купона започна тази вечер в София, гостите от Разград не им се празнуваше и си тръгнаха посърнали  :). Нищо Левски бие всеки! Не е срамно да те бие Левски  :)!

Преди 3 дена друго беше  :D :D
Каквото почукало - такова се родило !

levskarkata_1914

• Публикации: 36
  • Репутация +0/-0
681от тук започва БЪЛГАРИЯ,1878 от тук започва СВОБОДАТА,1914 - от тук започва ЖИВОТЪТ НИ !!!
<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />

Fissesangen

• Публикации: 1139
  • Репутация +3/-5
Съдийският отбор на България - Левски!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Преди 3 дена друго беше  :D :D

Какво беше? Само заради слабото представяне на дуспите, че не можехме да нацелим вратата. Това ли ти е "другото" ?  ::)
На teamplay Левски си остава незаменим отбор.

Ra3oR

• *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Така е във футбола. Преди 3 дена губиш от дуспи, след 3 дена поставяш на колене самозабравилите се лудогорци, които не знам с какви претенции твърдят, че са най-добрия отбор в България, при положение, че след зимата не победиха нито ЦСКА, нито Литекс, нито Левски, а още не са играли и с Ботев. Малко на говорилня го удариха на пролет и сега този разградски колос (за един ден) ще се примири с 2рото място  :). Пак е успех  :) :) :)

За мача... С цялото ми уважение минаха центъра 3 пъти. Имаха 3 контраатаки, понеже ние се ги атакувахме и се откривахме, особено накрая, когато играха 'ва банг'. А при едната ситуация, която се превърна в чисто голово положение за гостите, дори имаше легнал техен играч на терена и играчите на Левски спряха за момент да играят. Меко казано не спортсменско от страна на нашия перфектен колос Лудогорец беше тази ситация. И си полежаха накрая много доволно (след всяко единоборство). Извинявам се, но Лудогорец дойдоха за 0:0 на Герена и имат претенции да са шампиони? Най-добрите?  :) :) :) :) :) :) :)

И сега ще ви кажа разликата между Левски и Лудогорец. Левски без Батков пак ще е фаворит за титлата, а Лудогорец без Домусчиев пак ще е във В група. Това е и разликата между големия и малкия отбор. Много хляб има да изядете докато станете голям отбор! В България има само 1 голям отбор!
« Последна редакция: 19/05/2013 06:14:32 pm от Ra3oR »