Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Анкета

Кой ще стане шампион тази година на България?

Лудогорец
19 (44.2%)
Левски
15 (34.9%)
ЦСКА
7 (16.3%)
Литекс
0 (0%)
Ботев (Пловдив)
2 (4.7%)

Общ брой гласове: 39

Автор Тема: Кой ще стане шампион на България тази година ?  (Прочетена 4885 пъти)

jizzo

• Публикации: 47
  • Репутация +0/-0
хаха, има още 2 кръга нищо не е решено, това че временно са шампиони, нека се кефят

levskarkata_1914

• Публикации: 36
  • Репутация +0/-0
18.05.2013, София, Стадион "Георги Аспарухов - Гунди", 14 000 сини фена, 11 момчета със сини екипи, Л-та върху сърцата си и още 14 000 Сини сърца, в жестока битка, с възходи и спадове, извоюваха една огромна победа! Една огромна победа, след която изживяха заедно неистовата радост от нея! Питате ме защо обичам ЛЕВСКИ, защо ходя по мачове, защо се паля, когато се каже лоша дума за любимият ми отбор? Отговорът е прост - Защото във вечери като тази се калява истинският дух, волята за победа и единството! Снощи, хиляди хора, които се виждаха за първи, втори път се прегръщаха и се поздравяваха по улиците! София отново бе синя - така, както винаги е била, е и ЩЕ БЪДЕ! Левски, не е просто отбор, Левски е идея, идеал, ЛЕВСКИ - ТОВА СМЕ НИЕ, ТОВА Е БЪЛГАРИЯ! Няма думи, които да го опишат, няма видео, което да покаже истинската радост, любов и трепет! ТОВА СЕ ИЗЖИВЯВА! Веднъж изживяно - то се превръща в наркотик, от който не можеш да се откачиш! ЛЕВСКИ СОФИЯ - ВОДИ ДО ПРИСТРАСТЯВАНЕ!!!

http://www.youtube.com/watch?v=02CZ1Pi_ybg&feature=share
681от тук започва БЪЛГАРИЯ,1878 от тук започва СВОБОДАТА,1914 - от тук започва ЖИВОТЪТ НИ !!!
<br /><br /><br /><br /><br /><br /><br />

Infector

• Публикации: 316
  • Репутация +0/-1
  • Silence I kill you
XAXAXAXAXAXAXAXA
Колко пъти ;D  :-*

Нека първо цска да махнат хака за голове.
;D ;D ;D

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Първенството завърши с купен мач!!!

Makoun

• Гост
Първенството завърши с купен мач!!!
и кой кого купи, левски сами си вкараха автогол и загубиха мача, отделно вкараха гол от засада.

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Карвальо:"Как Славия пада от Лудогорец с 3:0,а с нас правят хикс"?

Makoun

• Гост
лесно, просто едните могат да ги бият, другите не

както каза Батков : толкова си можем

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Честито на лудогорци, които не уважават явно 100 годишен, вечен претендент, не изпадащ, с най-много привърженици (запознати), отбор на Левски! Левски продължава напред, догодина пак ще се борим за титлата, играем чесно, колкото и да се измислят глупости по темата! (при мен лично съмненията са от другата страна, толкоз безгрешен отбор до сега не бях виждал, е явно ги има и такива)

Догодина дано имаме малко повече късмет и самочуствие срещу по-слабите отбори. Само Левски!

И други гранде-мега-гига шампиони сме виждали, така че ще си запазя коментара за след евротурнирите.
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Makoun

• Гост
Честито на лудогорци, които не уважават явно 100 годишен, вечен претендент, не изпадащ, с най-много привърженици (запознати), отбор на Левски! Левски продължава напред, догодина пак ще се борим за титлата, играем чесно, колкото и да се измислят глупости по темата! (при мен лично съмненията са от другата страна, толкоз безгрешен отбор до сега не бях виждал, е явно ги има и такива)

Догодина дано имаме малко повече късмет и самочуствие срещу по-слабите отбори. Само Левски!

И други гранде-мега-гига шампиони сме виждали, така че ще си запазя коментара за след евротурнирите.

добре , яворе, кви съмнения имаш в последния кръг, когато всичко зависи от мача на герена

виждаш един левски който доминира, една безидейна славия. целия мач беше атаки и атаки на левски и един гошо петков, който играеше за 11 , просто левски сами се заклаха с автогол при едно от редките центрирания .

въпрос към левскарите , как лудогорец са купили първенството, с обещани премии за славия?
и какво променя това, след като това няма да подобри уменията на футболистите на славия, нито пък ще намали класата на левски, всичко си беше в техни ръце, и след като не са съумели да победят славия сами, то няма оправдания. всъщност е точно това, просто поредното оправдание за неуспеха, целящ да оправдае неуспеха.

базирате се и на изказване на господин карвальо , който поиска разтрогване с локо пловдив , под предтекст че не се чувства добре в българия и иска да играе във френските долни дивизии , и хоп подписва с левски, точно на него ли разчитате да е моралния ви стожер. не лудогорец купуваше мачове, а левски, и ако не го правеха , те дори нямаше да са претендент за титлата

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
ся ке ги видим, Базел ги зове, па може и Загреб  :'(

Ra3oR

• *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
И кой мач е купил Левски?

И защо срешу Лудогорец дуспи не се свирят 2ра година? Кога са ощетили Лудогорец по някакъв начин? Няма толкова безгрешен отбор. Айде 5 минути слава и на Лудогорец. С 2 годишна история вече тръгнаха да казват как се прави футбол. Чакайте малко бе.
Макоун Левски всяка година е кандидат за титлата, това означава ли че всяка година купуват ? Ние много богати сме били ей тъй да купуваме всяка година всички мачове. Купуваме и не ставаме шампиони... Бахти слабаците сме... Добре, че има грандове и като Лудогорец  :D. Малко по-логично да мислим. В колко първенства новаците печелят титлите? Само при нас... Не щото сте много силни, просто много пари имате :). И не Левски парадира с пари, за да купува мачове. Времето ще ви излекува. Ние догодина пак сме на върха. Вие докато на Домувчийски не му омръзне.
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Becks7

• Публикации: 152
  • Репутация +1/-1
Черноморец

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
Лошо е, че отписвате Локомотив :)

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
Лошо е, че отписвате Локомотив :)

особено софийския локомотив

masterjomel

• Публикации: 147
  • Репутация +2/-3
особено софийския локомотив
Дето му клекнаха, за да остане в А-група? Божеее