Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: банда ТИЛТ - САМО НАЧАЛОТО НА ЗАПОВЕДИТЕ  (Прочетена 21668 пъти)

ARM_KOBRATA

• Публикации: 12
  • Репутация +0/-0
  • БОСА НА ТИЛТ
ОФИЦИАЛНО: Най-силният бос в тази игра и босът на най-силната банда ТИЛТ е ТУК
Тази вечер едно подобие на банда "Hardstyle" направиха грешката да ми пишат лично съобщение че са номер 1 ....... БОСЪТ НА ТИЛТ не се ядоса за това въпреки че и те и ние знаем коя банда е истинския номер 1 по скоро ме ядосаха за дето си позволиха да ми пишат на лично съобщение въпреки че знаят че никой няма право да общува с боса директно и се наложи да предприема действия за да не се повтаря това !
За нещастие на останалите банди в играта се оказа че в банда ТИЛТ всички сме дизайнери и архитекти и веднага се заехме да реконструираме улиците на Stavrlmlr и Lightneverdie

БАНДА ТИЛТ РАЗБИВА ЦЕЛИ УЛИЦИ И НЕ ПРОЩАВА НА НИКОЙ
Въпреки че кризата застига всички боса на ТИЛТ наистина се надява на банда Hardstyle да са им останали ресурси защото идва денят за плащане!
Сега е време да започна със заповедите
1.Заповядвам някой от Hardstyle да пише на Пеперудка кога къде и колко ще плащате на банда ТИЛТ - имате 1 ден
2.Заповядвам гангстера с ник Lightneverdie да се извини публично на RAMPAGE_NIGGA поне 14 пъти да напише че съжалява и че RAMPAGE_NIGGA е неговият идол в живота - имаш 2 дни 
3.Заповядвам всички играчи да се молят на Пеперудка да спре да печели всеки турнир не че ще спре да го прави но искам да и се молите преди всеки турнир ясно ли е ? време за изпълнение - през целия сезон
4.Заповядвам модератора с ник -Minimal- да спре да си измисля как е гърмял някой от моята банда и особено мен защото вече се изложи достатъчно с едита си:

5.Заповядвам всички банди да пишат отново на Пеперудка и да и предлагат да влезне в тяхната банда - имате 2 дни
Другия път като пиша във форума ще дам още наставления ясно ли е? Ще чакате с нетърпение и ще живеете в страх !
Ето и една мъдрост от НАЙ СИЛНИЯТ БОС която искам да запомните
БОСА НА ТИЛТ : НЯМА ДА ПИПАТЕ В ГЪРНЕТО С НАШИЯ МЕД ЗАЩОТО БАНДА ТИЛТ ЩЕ ВИ ГЪРМИ НАРЕД
« Последна редакция: 27/06/2013 01:30:36 pm от ARM_KOBRATA »
ЦЯЛАТА ИГРА ЩЕ ПРАВИ КАКВОТО АЗ КАЖА И ВСИЧКИ БАНДИ ДА ЗАПОЧВАТ ДА МИ СЕ МОЛЯТ ДА СЪМ ИМ БОС ЯСНО ЛИ Е

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Re: банда ТИЛТ - САМО НАЧАЛОТО НА ЗАПОВЕДИТЕ
« Отговор #1 -: 27/06/2013 12:36:38 pm »

...

ARM_KOBRATA

• Репутация +0/-0
  • БОСА НА ТИЛТ
« Отговор #2 -: 27/06/2013 12:42:23 pm »
Това гърмене е от днеска, а постчето ти е от вчера ? Пак ли гаф ве :((((( Не ти ли писна толкова много ли обичаш да се излагаш :(:( :( Нали знаеш че тоя скрийн ще си го пазя докато играя БГмафия и ще го показвам на всички от играта как си измисляш няма какво да направиш Минимал боса на тилт пази всичките доказателства винаги
« Последна редакция: 27/06/2013 12:44:25 pm от ARM_KOBRATA »
ЦЯЛАТА ИГРА ЩЕ ПРАВИ КАКВОТО АЗ КАЖА И ВСИЧКИ БАНДИ ДА ЗАПОЧВАТ ДА МИ СЕ МОЛЯТ ДА СЪМ ИМ БОС ЯСНО ЛИ Е

-MinimaL-

• Репутация +5/-12
« Отговор #3 -: 27/06/2013 12:46:05 pm »
Личи си кой обича да се излага ;) пази ;) а що не си признаеш,че вече съм те гръмнал 10 пъти?  ???

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #4 -: 27/06/2013 12:54:58 pm »
Това гърмене е от днеска, а постчето ти е от вчера ? Пак ли гаф ве :((((( Не ти ли писна толкова много ли обичаш да се излагаш :(:( :( Нали знаеш че тоя скрийн ще си го пазя докато играя БГмафия и ще го показвам на всички от играта как си измисляш няма какво да направиш Минимал боса на тилт пази всичките доказателства винаги

Как пък реши, че поста му е от вчера?

Публикувана от: -MinimaL-
« -: Днес в 01:36:38 pm

Свери си часовника, хахаха

ARM_KOBRATA

• Репутация +0/-0
  • БОСА НА ТИЛТ
« Отговор #5 -: 27/06/2013 01:03:28 pm »
Личи си кой обича да се излага ;) пази ;) а що не си признаеш,че вече съм те гръмнал 10 пъти?  ???

На ден се опитват да ме гърмят по 60 пъти защото съм най-силният БОС не си мисли че ти си по специален от другите единственото ти специално нещо е че си единстевения който от 5 опита ме е гръмнал само веднъж и всеки друг път когато не успее си измисля във форумчето че е успял но май не очакваше КОБРАТА да го залови и да си запази снимка :(
Вече и по 4 пъти на ден да почнеш да се опитваш да ме гърмиш няма как да го оправиш тоя гаф само става по голям :(
Пиши на Пеперудка да видим какво си готов да направиш за да я махна тая снимка защото ти свърши лимита да си пишеш с БОСА НА ТИЛТ

@dobs7z

В момента ми помагаш като продължаваш да говориш на тая тема и да го излагаш не мисля че е в интерес на Минимал който трие постчетата и си измисля че ме е гръмнал да се говори за това ХАХАХАХА
« Последна редакция: 27/06/2013 01:08:24 pm от ARM_KOBRATA »

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #6 -: 27/06/2013 01:06:53 pm »
Признавам те за най-великият бос. :)  ???

-MinimaL-

• Репутация +5/-12
« Отговор #7 -: 27/06/2013 01:07:20 pm »
ковра я дай пик от гърмежите ми от последните 2-3 дни..  :o да видим дали не съм те гърмял?  ??? ::)

ARM_KOBRATA

• Репутация +0/-0
  • БОСА НА ТИЛТ
« Отговор #8 -: 27/06/2013 01:20:48 pm »
ковра я дай пик от гърмежите ми от последните 2-3 дни..  :o да видим дали не съм те гърмял?  ??? ::)
Както казах за мен си никой - човек който си измисля че ме е гръмнал ми е много под нивото няма да ти давам никакви съобщения не бих искал да си изпусна шанса ОТНОВО да направиш такъв гаф ? Не подценявай най великия бос играл таз игра нищо не става безплатно. Това е по въпроса с теб от тук нататък ако имаш претенции пиши на Пеперудка.
БОСА НА ТИЛТ НЕ ПРОЩАВА ТОЙ САМО УНИЩОЖАВА

dobs7z

• Публикации: 2436
  • Репутация +13/-22
« Отговор #9 -: 27/06/2013 01:24:44 pm »

GURMQ_NARED

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
  • ПОДАНИК НА КОБРАТА!
« Отговор #10 -: 27/06/2013 01:56:36 pm »
БОСА НА ТИЛТ АРМ_КОБРАТА БЛАГОВОЛИ ДА СИ НАПРАВИ РЕГИСТРАЦИЯ ВЪВ ФОРУМА И ДА ВИ ДАДЕ ШАНС ОТ 1ВО ЛИЦЕ ДА СИ ПИШЕТЕ С НАЙ-ВЕЛИКИЯ БОС ИГРАЛ НЯКОГА!
БАНДА ХАРДСТИЛ ГЛЕДАМ Е НАПРАВИЛА ГРЕШКАТА ДА ЯДОСА КОБРАТА А С ТОВА И ЦЯЛАТА МУ БАНДА ТИЛТ КОЯТО САМО ЧАКА НЕГОВИТЕ ЗАПОВЕДИ И УНИЩОВА В ИМЕТО НА КОБРАТА!
ДА ЖИВЕЕ ТИЛТ И НЕГОВИЯ БОС КОБРАТА!
ТРЯБВА ДА СИ ЛУД ЗА ДА НА НЕ СЕ СТРАХУВАШ ОТ БАНДА ТИЛТ!

PyCoBocKo

• Публикации: 53
  • Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 27/06/2013 01:59:38 pm »
Имам страното чувство че поредната банда еднодневка се прави на много велика , колко такива банди са минали , и колко са си отивали така безславно . Мислите че така се правите на интересни ама сте едиствено жалкари . Бил преминал лимита да си пише с боса на Тилт и че той видиш ли бил най силния бос сред босовете , то тогава магаре прелетя луната и изпи млечния път , пък мече с дайре преоткри лекарство срещу простотия ма за жалост на БОСА НА ТИЛТ това хапче нема да му помогне .
« Последна редакция: 27/06/2013 02:10:32 pm от PyCoBocKo »

Наблюдател

• Лидер
  • *
  • Публикации: 183
  • Репутация +1/-1
« Отговор #12 -: 27/06/2013 02:34:47 pm »
Когато Пеперудката спре да яде Марули - тогава ще и пише който и да е  :-* :-*

PyCoBocKo

• Публикации: 53
  • Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 27/06/2013 07:12:35 pm »
Що бе човек - форумът никога не е бил толкова забавен - аз лично много се увеселявам в тази полемика  :)

То по принцип може да е имало забавление просто вече е смешно и жалко , защото границата между забавление и простотия е много тънка понякога в тоз случай ся я прекоси в ползва на простотията  :o

tishkata

• Публикации: 232
  • Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 27/06/2013 07:55:35 pm »
Чакам с нетърпение деня в който ще разбера всичко това дали е конспирация или наистина са сериозни думите им  :)