Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Додо  (Прочетена 1250 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
Додо
« -: 12/02/2014 10:03:42 pm »
Имам тема в този раздел, но желая да пусна и тази, коренно различна от другата, моля Администраторите да я оставят.

Изглежда ми е омръзнало вече от всички глупости, дали ми идва акъла - едва ли, щом досега не е дошъл, няма да дойде. Въпреки това следващите редове ще ги напиша в трезво състояние - не употребявам алкохол, не си мислете че съм пиян и затова пиша.

През години съм излял доста помия върху някои играчи - хора. Обикновенни потребители, дори членове на Екипа съм нападал, затова желая да се извиня.
Всеки е такъв, какъвто желае да бъде и такъв, какъвто другия няма да бъде.
Всеки е различен, има различни разбирания. Не винаги съм целял да обидя някой, но въпреки това той се е обиждал. Друг път пък съм обиждал, като селянин.
Това е играта, в нея всички сме конкуренти, трябва да има някаква интрига, ако всичко като по вода, то няма да е забавно.  Няма да споменавам имена, за да не се възгордеят някои прекалено много, ако искате си направете скрийнче, принтирайте го и го сложете в рамка, едва ли ще се извиня отново.
Имаше период, в който влизах само за да се дракам с някой, нямах си друга работа. Наричал съм хората срещу които играя по всякакъв начин, вероятно съм накърнявал достойнствата им, но най-лошото е че ми беше забавно. Забавлявах се на чужд гръб. И не съм само аз де. В играта и не само в нея има хиляди, да не кажа милиони хора, които постъпват така всеки ден, но това не ме засяга. Тук става дума за всичко, което е излязло от моята уста, моите пръсти.

Дали някой е тъп или умен, красив или грозен, слаб или дебел, българин или турчин - това е без значение, всички сме хора и не е нужно да се държим по възможно най-отвратителния начин с останалите.
Въпреки, че никога не съм разделял хората на дебели или слаби, българи или не, то съм ги разделял на тъпи и грозни и много тъпи и много грозни. И аз не съм първа хубост. Дори се смятам за най-грозния човек на света, не знам как не съм влязъл в рекордите на гинес по грозота.

Та..отплеснах се..

Извинявам се на всеки, който е видял лошо от мен, било то действия или просто думи.

На Юлияна - MJoy, мисля че най-много трябва да се извинявам, тъй като, когато се водех по чуждия акъл, не веднъж съм критикувал действията й.
И не веднъж съм използвал думата "некадърност".

Вярно, не винаги съм започвал аз пръв, но това е без значение. Няма значение кой е започнал, а дали ще отвърнеш.

Каквото било, било, ако изгаряте от желание си излейте всичката помия върху мен, не ми пречи.

Важното е да сме живи и здрави.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
Re: Додо
« Отговор #1 -: 12/02/2014 11:23:40 pm »
Браво, Додо!!! Не всеки усеща в себе си чувство за вина и не всеки е способен да се извинява. Браво! Друго няма какво да кажа. :)

voldo17

• Публикации: 326
  • Репутация +7/-2
  • Лягайте ;D
« Отговор #2 -: 13/02/2014 09:31:50 pm »
Хубаво е да осъзнаеш действията си рано или късно.  :) Още по-хубаво е да не ги повтаряш след това.

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #3 -: 14/02/2014 01:30:25 am »
Няма как .. ако си пристрастен към неволите, ще ги повтаряш многократно.

MEGATRON90

• Публикации: 190
  • Репутация +0/-3
« Отговор #4 -: 14/02/2014 02:35:35 am »
 :) Браво на Додо за темата му доста силни думи ,няма значение какво мислиш за мене аз ще кажа какво мисля за тебе мисля ,че си и доста интелигентен покаваш го с постовете си ,пожелавам ти само положителни емоции край тебе да има и любовта ви с Миленка да е много силна и 2 мата сте печени играчи.Лошото да забравим ,Добрите неща да стоят. 8)
« Последна редакция: 14/02/2014 02:37:40 am от MEGATRON90 »

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
« Отговор #5 -: 14/02/2014 11:41:52 am »
Благодаря за извинението.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

wonderful-life

• Публикации: 179
  • Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #6 -: 24/02/2014 09:57:57 pm »
Лошото е, че повечето хора не осъзнават, какво могат да направят, когато изричат тези думи.

http://vbox7.com/play:37c4187087

HE_IS_BACK

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 25/02/2014 12:56:40 am »
Точно той знае какво значат думите му :P Иначе да, прав си.

П.С Респект, Додо!

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #8 -: 13/03/2014 10:47:07 am »
Лошото в случая е че има хора, които се опитват да проверяват до колко мога да стоя зад думите си. Направо си ми казват - хайде нахрани ме. Признавам и че не е лесно да се въздържам. Свикнал съм просто така и едвам се сдържам. Последните дни чак се учудих как успях да не обидя човек, който ме напада с обиди.

Лошото е, че повечето хора не осъзнават, какво могат да направят, когато изричат тези думи.

Точно затова си преглътнах гордостта и реших да се извиня. По-добре късно, отколкото никога. Още по-добре, ако не са изричани какви ли не работи, но не можем да върнем миналото.
Дори и с моите думи да не съм засегнал някой по-сериозно, то никога не е късно това да стане.
Това си е един вид психически тормоз, който не трябва да упражняваме толкова често. Понякога наистина се налага едва ли не, някои хора толкова силно си го просят, че човек спира да мисли и изрича думи, които не би изрекъл. Думи, с които може да съсипе човека отсреща, но рядко някой осъзнава какви поражения може да нанесе на събеседника.

Не съм злобен, не съм и чак толкова лош човек, но и не съм света вода ненапита.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..