Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Първоначални сгради  (Прочетена 1588 пъти)

slawn

• Публикации: 6
  • Репутация +0/-0
Първоначални сгради
« -: 9/03/2014 01:13:50 pm »
Здравейте
Може ли опитени играчи да дадат няколко съвета как,кога,какви сгради да строим ?
Попринцип играчите масово строят Офиси ... това правино ли е ?

GreeN_AngeL

• Публикации: 416
  • Репутация +0/-0
Re: Първоначални сгради
« Отговор #1 -: 9/03/2014 01:22:33 pm »
Масово се строят офиси, ако знаеш че можеш да направиш рекетите около твоята улица и да ги задържиш от другите играчи, защото рекетите дават най голям приход в играта
Ако нямаш възможността за рекети, то тогава правиш един офис за 20-тина рекета които за това място, което заема офиса, ще ти носят повече приход от хотел, ако правиш само бижутерии и пицарии.
Ако изобщо не можеш да направиш рекети правиш 8 хотела + 1 фабрика.Първият ти хотел дава 200 връзки както и първата ти фабрика, а останалите 7 хотела са за приходи.

Ако съм пропуснал нещо, някой да ме допълни

slawn

• Публикации: 6
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 9/03/2014 01:56:39 pm »
Благодаря за отговора !

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #3 -: 9/03/2014 09:00:34 pm »
То вече няма голямо значение какви сгради ще вдигаш.. Преди, да, сега не.
Когато поскъпне кредита, парите от рекетите ти остават само за тренировки и евентуално оръжия, ако са по-евтини.. Хотелите и те вече не играят същата роля, като преди.. Парите от тях просто не стигат за нищо.. В момента куестите и картите ти носят повече отколкото един 1 хотел.. Бизнеса е убит.. фабриките за питиета и наркотици не носят кой знае каква печалба, а парите които ще дадеш за 1 завод за оръжия, трудно ще ги избиеш, тъй като цените за ъпгрейдване са твърде високи.. Трябва да си сред първите играчи по ниво, за да можеш да си позволиш да продадеш дадено оръжие на по-висока цена..

Таа.. Когато решиш, каквото решиш, както решиш..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5275
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #4 -: 9/03/2014 09:58:48 pm »
От доста време не играя със "сгради".  :D