Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Коя ще е най-добрата Банда този сезон.  (Прочетена 7362 пъти)

Al0neWhiteW0lf

• Публикации: 81
  • Репутация +1/-0
Re: Коя ще е най-добрата Банда този сезон.
« Отговор #15 -: 22/03/2014 01:06:15 pm »
пак ще завършва името и на stars, но не са eurostars  :D

N1k14e7o

• Публикации: 65
  • Репутация +0/-11
« Отговор #16 -: 25/03/2014 12:13:15 pm »
Дали няма да сме ние? Имаш право на втори опит :)))

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
« Отговор #17 -: 25/03/2014 01:12:24 pm »
Истината не е оправдание, а е истина.

Има някаква логика в това.  :D :D

Бай Вътьо

• Публикации: 1521
  • Репутация +19/-13
« Отговор #18 -: 26/03/2014 12:06:15 am »
Какво разбирате под "Най-добрата банда"? Предполагам, че тази която е на 1-во място.
Аз разбирам нещо друго под този израз, но няма да ви кажа какво. ;д
Колкото и да не ми харесва, а предполагам и на вас, то най-добрата банда е ТурбоМадами, както и да го погледнете. Сезони наред се е запазила тази банда и играчи, които все още не са се отказали от играта си й стоят верни. Организация, активност, топ позиция - така е откакто играя играта. Не съм бил член, няма и не искам да бъда поради ред причини, но според мен тя е най-добрата, независимо от това дали завършва всеки сезон на 1-во място или не.

Въпреки, че тази банда като се замисля няма особено много постоянни членове. Всеки по-нагоре в класацията, би могъл да стане член. Определям я като най-добрата, единствено заради факта че сезони наред е из първите места в класацията и тук-там някои членове са си били няколко сезона в нея.

Друга банда, която бих определил, като една от най-добрите е GNR, единствено защото по времето, когато бях в нея, макар и за малко имаше 1-2 прости правила, които я различаваха от всички останали банди.

Подчертавам.. Аз разбирам съвсем друго под "Най-добрата банда".
« Последна редакция: 26/03/2014 12:11:08 am от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Anonymous_

• Публикации: 40
  • Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 26/03/2014 03:52:45 pm »
Убий глупака с мълчание.

alexsa-_-

• Публикации: 35
  • Репутация +0/-0
« Отговор #20 -: 28/03/2014 02:56:45 am »
Додо прав си от една страна по време на сезона най-добрата банда е тази която е най-активна прави най-много битки играчите са най-активни и се развиват не мисля че мадамите са най-активни сега 2та Старса са най-активни в играта и мога да кажа без грам да се замисля ,че AllStars в момента е бандата с най-много активни играчи, но по твоето мислене ако се създаде нова банда както AllStars този сезон тя неможе да стане най-добра, защото е нова дори и играчите да са от доста сезони в играта и бандата няма големи постижения от минали сезони , мисля че е крайно време да се живее в реалността и да не се гледа миналото :)
В момента битката е между 3 банди 2 Старса и едни мадами разликата е, че Eurostars i TurboMadami имат доста повече кредити от нас :)

Anonymous_

• Репутация +0/-0
« Отговор #21 -: 28/03/2014 03:05:15 pm »
То кредити бол и да имаш, ако не знаеш как да ги използваш...

alexsa-_-

• Публикации: 35
  • Репутация +0/-0
« Отговор #22 -: 29/03/2014 03:09:53 am »
ами тук не говорим знаеш или незнаеш говоря, че ако имаше нашата банда кр за всеки ден 24+24 трен + магнит за дами нямаше да е така класирането :)

Anonymous_

• Репутация +0/-0
« Отговор #23 -: 30/03/2014 02:38:51 pm »
Едва ли ама...  :)

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
« Отговор #24 -: 30/03/2014 02:58:05 pm »
ами тук не говорим знаеш или незнаеш говоря, че ако имаше нашата банда кр за всеки ден 24+24 трен + магнит за дами нямаше да е така класирането :)

Aбе момче събуди се! Не всичко ти е магнит за дами и пълнене на точките.Играта е под съвсем различен ъгъл и аз като тебе преди мислех, че всичко е така, да имаш кредити и си хоп шампиона, но не е така.Когато дойде човек, който мисли, прави и знае как да подходи с акаунта си както трябва, ще усетиш кафявото..Затова не говори много коя банда каква била, защото е ясно, че това което пишеш, дори ти не го разбираш! Затова трай и не се излагай.

-MinimaL-

• Репутация +5/-12
« Отговор #25 -: 1/04/2014 10:03:48 am »
че всичко е така, да имаш кредити

а не е ли?

PakSiZabravixParolata

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
« Отговор #26 -: 1/04/2014 10:41:01 am »
Никак даже :)

-MinimaL-

• Репутация +5/-12
« Отговор #27 -: 1/04/2014 11:14:57 am »
дай ми 10к кредити.

psychosociall

• Публикации: 403
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #28 -: 1/04/2014 12:30:31 pm »
Марияне, ти дори и да имаш 10к, че и 100к кр защо са ти, ако не знаеш как да ги използваш? Колкото и кредита да имаш трябва да знаеш как се играе поне, стратегия да имаш и прочие.
« Последна редакция: 1/04/2014 02:29:06 pm от psychosociall »

PakSiZabravixParolata

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
« Отговор #29 -: 1/04/2014 01:14:31 pm »
дай ми 10к кредити.

Ако искаш да се пуснем двамата с по 10к кредити да видим дали няма да има разлика...