Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: NQKAVTAM  (Прочетена 1121 пъти)

NQKAVTAM_93

• Публикации: 147
  • Репутация +0/-0
NQKAVTAM
« -: 21/09/2014 05:05:38 pm »
Здравейте и от мен :)

Гледам , че почти всички известни играчи си имат тема , та реших и аз да направя своя !

Казвам се Йордан , но всички които ме знаят ми викат Дака и Даката . На 21 години съм , от Стара Загора и Созопол ( на половина съм и от двете места) Живея в Стара Загор , Созопол и Велико Търново . Сигурно ви е интересно защо пък живея във Велико Търново ... Ами уча висше образование във Вту , ще ставам даскал (живот и здраве) по физическо и т.н

Друго по-интересно за мене е - че за тази възраст на която съм в момента , да не кажа , че съм видял всичко в живота , но почти всичко , което се сещате съм го виждал и усещал и това ме направи може би още по-голяма личност в живота :)

Сега малко за играта да напиша ...

Играл съм с най-великите играчи от едно време до ден днешен ! Видял съм еволюирането на играта от пускането и през 2006 година , до ден днешен 2014 година !

Играл съм най-яките сезони и най-отвратителните ...

Ще напиша една лична класация , за сезоните които съм играл - кои какви са били

Топ 3 за мен за най-яките сезони които са били

1-Ностра - 2007 година
2-Undergraound - година не помня , ама боя срещу хора даваше МЕГА много показатели и ставаше клане !
3-Световен бонус сезон - номер 2 , дори и да го играх само 3 дни :)

Топ 3 на най-трудните сезони за игра

1- Територи - Които го е играл знае за какво говоря - безкрайните рекети ...
2 -Капоне - 2011 година - най-тежкият сезон от всички пускани сезони за сега в играта - ако искаше да си първи - игра от 09:00 до 00:00 нон-стоп , заради агентите и тренировките (имаше допълнителни) които се плащаха по 5 кредита , за една тренировка - 48 тренировки х 5 кредита =240 кредита всеки ден само за тренировки ....
3-Ностра - Подобно на капоне - заради агентите трябва от 09:00 до 00:00 да си на линия , за да ги биеш , говоря естествено , ако играеш за място :)

Топ 3 на най-леките сезони

1-Вендета (не съм сигурен) - Изцяло стил ретро сезон , с кеф да играеш , то и онлине хората показваше тогава активността каква беше ...
2-Undergraound - Подобен на Вендета - с леки промени :)
3-Световен бонус сезон номер 1 - Само , ако имахте нужното време без зареждане можеше да спечелите добри пари и без нерви , тъй като малко българи бяхме спечелили квоти за сезона

Тук ще напиша и скромните си лични постижения

Ностра - 2007 година - 20 и някое място
Вендета - топ 20 , но точна позиция не помня
Бета сезон 2 и нещо си - 1 място
Ретро сезон - 2 място , Кавалиньо ме би с 1 респект разлика ;(
Капоне - 2011 година - 3 място
Бонус сезон1 - 3 място
Бонус сезон2 - 8 място
Световен бонус сезон 1 - 5 място
Световен бонус сезон 3 - Не помня кое място бях , ама хванах последните пари от местата даващи право !

От изброените всички тези сезони които имам някакви постижения ( ако могат да се нарекат ) имаше точно 3 сезона които съм се борил за 1 място

Капоне 2011 , Ретро сезона и бонус сезон номер 1 , другите съм ги постигал с игра и то без никаква цел :)

Предполагам има хора които ме помнят още с добро , а и съм сигурен , че има хора които мислят , че съм от другият тип хора , но това е минало заминало :) Каквото е било - било ! Живота е пред нас и трябва да го живеем , така както мислим за добре :)

Това е засега от мен - ако имате някакви въпроси - може да се задават :)

Извинявам се , че не казвам хората с които съм играл и сме така да се каже приятелчета защото ще изтърва прекалено много хора ... Само мога като за заключение да кажа следното : Играл съм с много и различни банди , но има само една банда в играта , която просто е номер 1 ( без по място разбира се :D ) - ХУЛИГАНИТЕ !
« Последна редакция: 21/09/2014 05:09:24 pm от NQKAVTAM_93 »

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
Re: NQKAVTAM
« Отговор #1 -: 21/09/2014 10:28:48 pm »
Прекрасен човек и добър приятел..само се надявам вече да имаш парички за сокче  ;) чакам си го от N години, че може би и повече  ;D
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.

Jоkera

• Публикации: 66
  • Репутация +0/-2
« Отговор #2 -: 21/09/2014 10:46:42 pm »
МНОГО ПЕЧЕН !!!!  :-* :-*

NQKAVTAM_93

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 22/09/2014 02:03:19 am »
Юле , не си казала - не сме излезнали да почерпя едно сокче по твои избор  ;D

П.С - Благодаря за добрите думи  :)

PakSiZabravixParolata

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 22/09/2014 03:07:00 pm »
Ю нуб блять (цитат от всеки един руснак играещ игри :D)

NQKAVTAM_93

• Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 22/09/2014 04:20:30 pm »
Оф корсе ! 

Батистута

• Публикации: 88
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 23/09/2014 02:45:27 pm »
Яяя, Тицуни... ;D