Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: БАНДА ТИЛТ  (Прочетена 192176 пъти)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
БАНДА ТИЛТ
« -: 24/09/2014 10:42:52 pm »
Искате ли да ви напрая 1 банда ТИЛТ за новия сезон и да ви разбия от глупости още 1 месец поне + това искате ли да направя 2ма човека кандиндат шампиони и ако условията са чесни (без банове и хакери) да видите как стават 1ви и 2ри и всичко това само, защото ARM_KOBRATA said so ????????????????????
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re: БАНДА ТИЛТ
« Отговор #1 -: 24/09/2014 10:59:11 pm »
Мислех че си поумнял след като си на толкова години вече... а всъщност продължаваш да се филмираш в една безсмислена игра.  :)

NQKAVTAM_93

• Публикации: 143
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 24/09/2014 11:42:46 pm »
Ще следя тема с интерес , надявам се , че докато съм се върнал с пуканките ще започне храненето  ;D

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
« Отговор #3 -: 25/09/2014 12:06:30 am »
Шампиони, колкот Дилян?Защо всеки сезон момчето ми се моли да му оставям седмичната с бойния и яде бой на поразия  :(.Няма спор, че си добър играч, но утрепките, които са около теб ..

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
« Отговор #4 -: 25/09/2014 09:09:36 am »
Шампиони, колкот Дилян?Защо всеки сезон момчето ми се моли да му оставям седмичната с бойния и яде бой на поразия  :(.Няма спор, че си добър играч, но утрепките, които са около теб ..

Не! Колкот Панката  ;D ;D ;D ;D ;D

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #5 -: 25/09/2014 02:53:20 pm »
Руси каки не се сещам кой беше ти, че така свободно да даваш оценки на, за теб най-умния, с когото си говорил. Гениално е дори да имаш очи да видиш гения, за това не ти се сърдя, че никога не си прав.

Дилян и Панката са по-добри от всеки писал и не-писал в тази тема(без автора). Естествено главно, защото аз съм им обяснявал играта.

Не е проблем още следващия сезон да я обясня на други двама, които да станат по-добри от всички писали и не-писали в темата. Въпроса беше дали много много много искате да се върна с моята могъща банда и моя бос и да ви покажем как се плей тази игра, защото като гледам как я плей вие и разбирам защо не е интересна.

Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #6 -: 25/09/2014 03:22:31 pm »
Глупаво е да не приемаш градивна критика. :)

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
« Отговор #7 -: 25/09/2014 03:40:20 pm »
Глупаво е да казваш Дилян, добър не добър, защото това момче няма елементарна математика, а само зомбиране.

Jоkera

• Публикации: 66
  • Репутация +0/-2
« Отговор #8 -: 25/09/2014 03:40:43 pm »
Руси каки не се сещам кой беше ти, че така свободно да даваш оценки на, за теб най-умния, с когото си говорил. Гениално е дори да имаш очи да видиш гения, за това не ти се сърдя, че никога не си прав.

Дилян и Панката са по-добри от всеки писал и не-писал в тази тема(без автора). Естествено главно, защото аз съм им обяснявал играта.

Не е проблем още следващия сезон да я обясня на други двама, които да станат по-добри от всички писали и не-писали в темата. Въпроса беше дали много много много искате да се върна с моята могъща банда и моя бос и да ви покажем как се плей тази игра, защото като гледам как я плей вие и разбирам защо не е интересна.

Аз искам да се включа да се науча малко от по добрите :)

NQKAVTAM_93

• Публикации: 143
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 25/09/2014 05:12:55 pm »
Ако ще преподавате уроци - ако може и мене да ме научите , че тези сезони има ПРЕКАЛЕНО много "игра"

Яворе - играта е в ретрото , много добре го знаеш ;)

За допълнение си прочети блога които си писал и как си писал страници с обяснение за стратегия на играта ... В тези сезони няма стратегия , играя го сега и без да се напъвам , с месец закъснение започнах и съм в топ 20 , което е меко казано - смешно ...

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #10 -: 25/09/2014 07:09:24 pm »
Яворе, ти на колко си години? 12 имаш ли ги? Или си ги навършил вече?!

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #11 -: 25/09/2014 08:05:45 pm »
Като ПРЕЦЕНЯ ставам на 5, защото моята преценка е НАЙ-ДОБРАТА.

Питах дали искате вашата любима банда ТИЛТ да се върне и да ви повзривява малко и да ви поразцепва и точно като го казах тва се сетих от къде си ми познат руси каки.

Не искам да чета глупави коментари само по темата ще пишете. Благодаря.
« Последна редакция: 25/09/2014 08:07:48 pm от Ra3oR »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #12 -: 25/09/2014 08:11:33 pm »

Питах дали искате вашата любима банда ТИЛТ да се върне и да ви повзривява малко

Тук имаш лек проблем, който не вярвам да бъде премахнат и за следващия сезон... викат му "Желязна завеса" - нещо като "ваканцията" от СБС, ако си спомняш... :)

Иначе на мен лично си ми забавен в ролята на "коврата", отделно отнемаш част от омразата която се лее към мен и Иван, та става повече патаклама - повече отбори и т.н. :)

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #13 -: 25/09/2014 08:56:41 pm »
Кой ли не ви иска обратно ::)

Диана

• Публикации: 55
  • Репутация +0/-1
« Отговор #14 -: 25/09/2014 09:38:04 pm »