Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: GRAVERBG,Dr-Nikolaevna,БАЛЕРОВАЧКАТА®и историята ми преди и след Старата Школа  (Прочетена 3991 пъти)

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
Сега е Невена, утре може и друго да се окаже ::)

d00mz

• Публикации: 48
  • Репутация +0/-0
  • :)
Наталка е споко , невена се пише под-прикритrе :D
Тръгнал кос с дълъг нос, през гората гол и бос!
Тупнал с крак, так,так,так...
Бре че съм пустиняк!

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
Толкова мирише на Карлуково около нея, че няма да се учудя, ако се казва Невена и Наталия.. Вече зависи коя от двете личности ще нацелим и съответно по това спира и пуска профилите си във фейсбук.

::) ::) ::)
« Последна редакция: 14/04/2017 01:01:59 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Миналия сезон така ми липсва... нямаше люцерни , и коментари за другите от сорта на кой кога спал е*ал ял и подобни. У шибанбук всеки може да се пише както си иска и любимото ми-да използва АБСОЛЮТНО всяка снимка която си харесва. А за двете имена няма само Гери Никол да има :D
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
Едва от миналия сезон ли играеш? Прегледай целия форум още от времето, когато бяхме активни. Четейки миналото ще се радваш, че сега не е така.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Не ве, само казвам. Виж от кога е темата, сигурно още малко щяха да е заключат, но този сезон е ''отворихме'', понеже са ни важни другите
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки