Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Малко съвети как да се развиеш по-бързо.  (Прочетена 3156 пъти)

TYRETY

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Здравейте за тези които не знаят как да играят не знаят как да си вдигат опит,респект,сила,интелект и др. сега ще ви кажа няколко съвета :)

1.Как да събираме връзки:
Връзките се събират малко трудно в предишната версия можеше да кредити за тях мисля , но вече не е така ако си (15+) ниво поемай редовно работа и прави куестове редовно също във банката отваряйте всеки ден сефове от които може да ви се паднат доста хубави предмети.Същото се отнася и за играчите със ниво от 15 надолу , но за играчи със такова ниво не можете да поемате работа единствения начин е от куестовете и като вдигате нива също получавате.

2.Как да вдигаме сила и интелект:
Както казах трябва редовно да поемате работа за връзки и да правите куестове не трябва да хабите парите си за не нужни работи също и връзките защото както някои от вас знаят има гласуване за вид на деня когато е ден на интелекта или силата със спестените връзки и пари правете тренировки също така си взимайте и от алхимика хапчета и т. н. :)

3.Как да вдигаме по-бързо опит:
Както казах има ден на интелекта на силата и на много други също така има и ден на опита който ти дава 2x опит на аттака.
Препоръчвам ви да си заредите кредити с които да си вземете дясна и лява ръка -
- дясна +30% аттака
- лява +30% защита
Това ще ви даде бонус към силата и защитата.Когато има ден на опита атакувайте по силни противници от вас - по-голямо ниво за да ви дава повече опит.Ако сте във банда помайте редовно задачите от които също получавате доста опит.

4.Какви итеми да копуваме.
От контрабандиста може да си вземете доста хубави итеми които са ъпгрейднати на ниво 10/20 които винаги се купуват със кредити.Ако не искате да пращате смс за кредити може да отидете във Черния пазар там може да намерите примерно Вектор 20/20 за 100000$ примерно вместо за кредити.
Слагайте си парите във банката за да не ви намалят (да ви се губят нали) когато ви атакуват.

5.Респект:
Респекта се вдига доста лесно най-често като биете играчите като биете по-голямо ниво от вас играч дава повече респект и обратното ако те ви атакуват и ви пребият губите респект.
Респекта се вдига и от рекетите и от задачите които правите във бандата.
6.Рекети:
За рекетите не знам какво точно да кажа освен че това са като магазини които вие рекетирате (изнудвате за пари) които има опрезелен лимит за час там колко дава и може да си ги вземете когато поискате.
Съвет: Оставяйте ги за минимум 2-3 дена да ви се натрупат доста пари

Това беше всичко което исках да кажа за повече инфо посетете играта и отидете на раздел "Помощ"
също така играта предлага опция "Администрация" в която може да съобщите за бъг и други подобни.
Поздрави: Николай
Ник в игра: TYRETY

Лек ден ви желая.  O0

« Последна редакция: 26/11/2014 08:00:03 pm от TYRETY »

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
Re: Малко съвети как да се развиеш по-бързо.
« Отговор #1 -: 26/11/2014 09:06:14 pm »
Хубаво е, че си предприел да направиш такава инициатива, но моля те, когато пишеш нещо се запознай на точно 100% с това, което пишеш..Половината неща, изобщо не са така. :)

Спок0

• Публикации: 83
  • Репутация +0/-4
« Отговор #2 -: 26/11/2014 09:33:21 pm »
Роки е прав! Извинявай за критиката,но си оправи темата имаш правописни грешки!
Може да добавиш и тази информация:
Сила и интелект може да вдигаш като си закупиш: Треньор (Получи 4 пъти по-голям лимит на точките за тренировки.) / Наставник (Получи 4 пъти по-голям лимит на точките за тренировки.)
Допълни точките за Фитнес (Екстрата може да се използва веднъж на ден. Отключва се, когато точките за Фитнес са нула.) <--- това го има и за интелект тези екстри се намират горе където ви са кредите и пише ЕКСТРИ от там може да си ги закупите с определени кредити ;)
Също исках да ти кажа,че когато инвестираш в рекетите си на 100% и ги оставиш на рекет 50% остава само да имате територий в бандата си ( този сезон от това се определя колко пари ще ти направи един рекет на час ).
Със парите от рекети и куести може да си купуваш кредити от черен пазар (до като са евтини ) кредити се правят и от канадска (която се намира в затвора )
Може да добавиш и тази информация

http://vbox7.com/play:5ece2a6639 <---Spok0 за нея :) знам,че немоа рапирам ,но правя опити :)

fаce

• Публикации: 63
  • Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 26/11/2014 10:28:32 pm »
Защо пишете толкова много след като играта е доста проста (искам да кажа ,че има и своите тънкости нито съм най-добрият нито нищо)
Но като цяло играта доста проста :)
Сваляш ученика на 0 биеш онлайн играчите (взимаш бонус като са онлайн) ..
Правиш тренировки , чукаш курви и като цяло това е ....
Това е много кратко като цяло .. биеш хората от които не взимаш опит  колкото по малко ниво си , толкова по добре

Спок0

• Публикации: 83
  • Репутация +0/-4
« Отговор #4 -: 27/11/2014 10:30:41 am »
Защо пишете толкова много след като играта е доста проста (искам да кажа ,че има и своите тънкости нито съм най-добрият нито нищо)
Но като цяло играта доста проста :)
Сваляш ученика на 0 биеш онлайн играчите (взимаш бонус като са онлайн) ..
Правиш тренировки , чукаш курви и като цяло това е ....
Това е много кратко като цяло .. биеш хората от които не взимаш опит  колкото по малко ниво си , толкова по добре
Да прав си това може да се определи в няколко просто изречения как да играеш,но аз пък прая обратното блъскам яко нива за тва съм в топ 10 по нива ;д но не изоставам с респекта :)
http://vbox7.com/play:5ece2a6639 <---Spok0 за нея :) знам,че немоа рапирам ,но правя опити :)

angel_of_fell1

• Публикации: 64
  • Репутация +0/-2
« Отговор #5 -: 19/02/2015 08:03:40 am »
Отделно и за рекетите има какво да се каже - като например , че рекета винаги се държи на 50% за да не падне успеха на 0% както и как да вдигнем успеха на 100% - инвестиране в рекета (инвестицията винаги се избива стига някой да не ви вземе рекета малко след като сте инвестирали:) има доста пропуски  :)
не е важно да си готи а е готино да си важен ;)

tungikitaec

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
  • http://www.clixsense.com/?7841689 - който желае да
    • http://www.clixsense.com/?7841689
« Отговор #6 -: 5/06/2016 06:55:39 pm »
Просто влизаш и започваш, лесно е :D  O0 O0
http://www.clixsense.com/?7841689 - който желае да прави пари само с кликане на реклами да се регистрира :) аз направих 50 долара и ги изтеглих, не е измама :)