Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Трик за "Битки"  (Прочетена 2076 пъти)

НеЗНаМ

• Публикации: 121
  • Репутация +4/-2
  • DonT WorrY!Be HappY!
Трик за "Битки"
« -: 4/02/2015 06:04:17 pm »
Темата е предимно за по-новите играчи, понеже съм напълно убеден, че в момента няма да открия топлата вода ! Но много често получавам въпроси от типа на " Как правиш тези 300 битки толкова бързо " , " Как имаш толкова победи " и т.н....

Както всички забелязахме, опцията " Намери бой" е подобрена, можем сами да задаваме максимален или минимален левел на играчите които искаме да бием, можем и да ограничим респекта. . . Нека ви покажа как аз и още доста хора правим битки, по най-лесния ( поне за мен ) начин !

Ваш избор е дали ще вземете екстрата " Бияч " ! Не всеки може да си позволи да дава по 9 кредита на 3 дни :) Това не означава, че не можете да биете по този начин !

1.Отваряте "Намери бой"

2. Задавате Mин. Ниво ; Max. Ниво ; Max. Респект, така както вие желаете !

3. След като вече сте задали параметрите сте готови за бой ! Използвайте бутона "Търсене"

4. Както забелязахте, системата автоматично започва да търси играчи които може да биете ! Но проблема е, че ги показва в произволен ред, не знаете дали е открит или не! Започва едно безобразно цъкане, изнервяне, ядосване и в един прекрасен момент давате "Х" на играта, защото ви е писнало постоянно да попадате на играчи с щит ! Е да ама НЕ ! Нека ви отворя очите :) Горе в дясто има едно правоъгълниче с надпис " Списък " !

Дааааа ! Видяхте ли вече списък с всички свободни за атака играчи ?

Тук вече са подредени всички играчи, които могат да бъдат нападнати, според това какви параметри сте задали вие ! Списъкът е подреден така, че в най-предните позиции ви показва играчи които са открити или им остава най-малко време докато се открият ! Тоест, ако:

- Играч А има 9 минути щит !
 - Играч Б е открит за бой !
 - Играч В има 3 минути щит !

То списъкът ще бъде подреден по следния начин :

1. Играч Б
 2. Играч В
 3. Играч А

5. Най-лесния начин ( поне за мен ) да направите всички битки е следния !
Правите си " Отметка " на тази страница!

Аз съм с Chrome и става по следния начин ! Звездичката на адрес лентата -> Готово !
Така вече имате " Отметка " на тази страница !

6. Нека преминем към самият бой !

Цъкате на " Атака " за да нападнете гангстера!

Счупвате го от бой и цъкате на " Отметката " която направихме ! Тя ще ви върне отново в списъка !

След това отново " Атака " и отново " Отметката ", докато не ви свършат битките !

Нека да отбележа, параметрите за ниво и респект, които въведохме по-рано си остават ! Няма нужда след всяка битка да въвеждате отново и отново !

П.С: Дано съм помогнал поне на 1-2 играча!
Извинявам се за правописни и пунктуационни грешки!
Превърнете живота си в игра, но играта в живот никога!

Aridea

• Публикации: 21
  • Репутация +0/-0
Re: Трик за "Битки"
« Отговор #1 -: 4/02/2015 07:00:06 pm »
  Много хубава тема , браво . И на мен доста хора ми пишат как става това как става онова .
Жалко че повечето хора не влизат във форума да четат статиите които могат да им помогнат. Затова е хубаво такава информация да бъде споделена в самата игра.

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
« Отговор #2 -: 4/02/2015 08:13:22 pm »
ей поне на това съм те научил  8) O0

НеЗНаМ

• Публикации: 121
  • Репутация +4/-2
  • DonT WorrY!Be HappY!
« Отговор #3 -: 4/02/2015 08:25:50 pm »
ей поне на това съм те научил  8) O0

Мен ли ? :D
Превърнете живота си в игра, но играта в живот никога!

-MinimaL-

• Публикации: 1592
  • Репутация +5/-12
  • Във сетивата вече всичко е Захир!
« Отговор #4 -: 5/02/2015 07:10:43 am »
 :D :D браво за темата  O0

DiSrespect

• Админ
  • Публикации: 477
  • Репутация +2/-2
  • hip-hop хоп-троп
« Отговор #5 -: 5/02/2015 09:12:21 am »
Супер, + от мен :)
...наглед всичко е просто и всеки дава мнение, един - ей така, друг за поощрение.