Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Една лична история  (Прочетена 633 пъти)

joni

• Публикации: 16
  • Репутация +0/-0
Една лична история
« -: 28/03/2015 12:02:27 pm »
Регистрирах се около преди 5 - 6 дена. Играя играта от 2 - 3 сезона и реших този сезон пак. За тези дни качих малко респект, намерих една хубава банда (не толкова силна, но пекани и услужливи хора) и реших да направя малко рекети. Точно до моята улица беше един с 400 - 500 М респект повече от мене и беше в много силна банда. Взех му на този гангстер около 100 рекета и започнаха заплахи от страна на този играч. Но това все пак е игра и не му обърнах внимание. Но днес се опитах да се логна и : Бан до 29.03.2015 12:29:55 – Мултиакаунтинг. Явно гангстера излезе връзкар и после нямало пристрастия. Написах тази тема не за да ми махнат бана или нещо от сорта, а да видят другите хора, че ако развалиш плановете на някой връзкар или човек който налива стотици левове в тази игра ще има бан. Приятна игра и поздрави от joni_ !

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
Re: Една лична история
« Отговор #1 -: 28/03/2015 12:35:39 pm »
Втори акаунт - suDJukoff

joni

• Публикации: 16
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 28/03/2015 12:51:44 pm »
Господин Reload, прати ми всички логове, даже копирай всичките тука в форума и да ги видят хората. Не отричам, че съм влизал 1 - 2 пъти да направя тренировките на приятел. Затова постни всички мои логове и на въпросния акаунт, АКО МОЖЕ. И искам да ПОДЧЕРТАЯ, влязох в акаунта на този приятел, ПРЕДИ да създам моя. Можеш да провериш, също така провери дали е имало търговия между нас и т.н. Има различни сайтове за ip - tracking: като сравниш моето ИП с този на въпросния "мой" друг акаунт ще видиш разликата.
« Последна редакция: 28/03/2015 01:33:31 pm от joni »

MJoy

• Админ
  • Публикации: 583
  • Репутация +1/-1
« Отговор #3 -: 28/03/2015 01:38:11 pm »
Един играч може да играе само с по един акаунт. Мултиакаунтери може да бъдат изтривани без предварително предупреждение, при наличието на достатъчно доказателства за това. Забранява се играта на повече от един човек в един акаунт, като това нарушение се наказва с бан без предупреждение. Забранява се продажбата , намерението и преотстъпването на акаунти на трети лица за какъвто и да е срок, като при доказан такъв случай нарушителите се отстраняват от играта. Забранява се влизането в играта през прокси сървъри. След установяване на такова нарушение, акаунтът използвал непозволеното средство се изтрива.
Не стига, че гърми да ме трепе, а и святка....да види къде съм.