Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Крачка напред в развитието на играта!  (Прочетена 2825 пъти)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
Крачка напред ще бъде ако кредитите започнат да се прехвърлят в следващите сезони.

ЗАЩО? КАКВО ПЕЧЕЛЯТ ИГРАЧИТЕ И СОБСТВЕНИЦИТЕ?

1.Първо нека напомним, че на 99.5 % кредитите в играта се набавят с пари. Тоест ти си си платил, за да ги имаш, а като си купиш 'вода' не искаш да ти я зимат преди да си я изпил. Не е приятно.

2. Играча печели сигурност в инвестицията си. Този или другия сезон, веднъж заредени кредитите, знае, че ако не си забрави паролата може да си ги ползва ===> би се върнал в играта. Мисля, че всички искаме да се връщат хора периодично в играта.

3. Много печеливши игри по цял свят прехвърлят платения ресурс след рестартите си именно, за да не загубят играч, а ако на някой му е омръзнало да играе и все пак знае, че има кредити останали в акаунта е доста по вероятно да се върне да поцъка да види как е новата версия, а видиш ли може и да остане! Мисля, че всички искаме и това нещо да започне да се случва.

4. Ще спре грозната според мен практика да се разпродават и обезценяват кредитите в края на сезона, а ще се запазват и с това играча ще си запазва опцията да се върне в играта и да си ползва заслужено заработения ресурс - кредит. Дали ще го предобиеш с игра (тоест ще стоиш в играта онлайн и ще правиш играта по-посещавана, или ще заредиш (тоест ще благодариш на екипа и дори ще им платиш за усилията да я има тази игра) и двата начина са достойни за уважение и нямате право да отнемате този ресурс.

5. Това "неравен старт" е пълна глупост! Ако трябва да бъда максимално честен - ще ви кажа, че не мога да проумея как толкова мало-умно оправдание е минавало и минава и днес. Винаги ще има хора с много и хора с малко кредити! Но сега ще можеш 1-2-3 сезона да събираш кредити и да се напънеш 4тия (ако искаш). Играта винаги е имала и ще има играчи с ужасно много кредити и без да се прехвърлят кредитите.

6.Няма да се налага да правите вечен сезон. Проблема при рестарта е точно това, че играчите губят ресурсите си - кредита. В новия сезон те ще са по-добри и ще го инвестират по-правилно! Ще има повече по-силни играчи и ще има по-голяма конкуренция.

7. Играчите в края на сезона вместо да си раздават ресурса на някой си(тоест дават им парите и времето си в повечето случеи и те не знаят защо), който в 95 % от случеите не познават, ще си ги пазят или ще си ги обменят в кредити, за да могат да са по-добри в следващия сезон. И вместо да дават ресурса защото ЩЕ СПИРАТ ИГРАТА И НЯМА ДА ИГРАЯТ СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОНА - този път НЯМА ДА ГО ДАВАТ, ЗАЩОТО СМЯТАТ ДА СИ ПОИГРАЯТ ДРУГИЯ СЕЗОН ПОНЕ В НАЧАЛОТО С ТЕХНИЯ СИ РЕСУРС. Това е много важно, дано го проумеете.

Може дори да пуснете анкета в играта с този въпрос. За мен тази промяна е голяма крачка напред за играта, а няма да ви коства нищо като време да се реализира, сигурен съм, че и приходите ви няма да намалеят, прогнозирам дори повишаване.

Помислете и коментирайте. Предложението ми е базирано на поглед на други успешни онлайн игри, които съм поигравал и съм си задавал въпроса ЗАЩО ТЕ СА УСПЕШНИ като омръзват дори по-бързо от вашата! Това според мен е една от причините.
« Последна редакция: 20/05/2015 02:39:53 pm от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

LeBron

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
Re: Крачка напред в развитието на играта!
« Отговор #1 -: 20/05/2015 03:14:55 pm »
 "Това "неравен старт" е пълна глупост! Ако трябва да бъда максимално честен - ще ви кажа, че не мога да проумея как толкова мало-умно оправдание е минавало и минава и днес." абсолютно съм съгласен с това изказване и просто тва е опрваданието за да не го направят, явно защото си мислят че печалбите им ще намалеят  ;D а ако се направи това доста играчи ще продължат да играят и следващият сезон както вече казаха , а нали уж към това се стремите повече активни играчи?

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #2 -: 20/05/2015 03:19:52 pm »
По принцип това трябваше да започне да се случва (и то не само с кредитите) по време на планирания дълъг сезон, но тъй като там има още неизчистени логически проблеми не виждам проблем да стане още от този за следващия сезон.

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #3 -: 20/05/2015 03:20:59 pm »
Демек кредитите ще се запазят от този за следващият?

rilive-ultra

• Публикации: 102
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 20/05/2015 03:36:13 pm »
1-И също така аз предлагам да се върнат обикновенните "кучета,коли,оръжия" в контрабандиста с връзки да се купуват :)

Не е нормално да се откажат сумати и хора заради тези "оръжия,кучета и коли"
Най малкото което е ще се раздвижи обстановката-от тези фабрики имат полза 2-3 не повече  :)

2-Да се махне Работата-да свършва с кр-защото така човек може да играе за 1 ден 2 пъти по 1 час.Влиза прави работата с кр-ти минава куести битки и това му е

3-Дойната атака да се премахне тотално!

4-Най-важното за мен!!!Да се оправи бойният клуб по старата формула за разпределение-четни и нечетни по атака :)Супер неравностойно разпределение!

5-Връщане опция Ченге в играта да дава опит, защото в момента това е безмислена работа... До 5 нива някъде.

6-Пускане на добра анти бот система, от сорта да се напише дума или 4+2=? нещо такова! Няма да има проблем при работата, куестите и най-вече арестите!

Това са основните промени които трябва да се пипнат спрямо това което аз виждам :)

LeBron

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
« Отговор #5 -: 20/05/2015 03:47:39 pm »
6-Пускане на добра анти бот система, от сорта да се напише дума или 4+2=? нещо такова! Няма да има проблем при работата, куестите и най-вече арестите! Бих казал и най - вече в турнира по излизания  ;)

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #6 -: 20/05/2015 03:53:15 pm »
Пускайте си теми за други предложения. Това е едно конкретно предложение, горе-долу така излгежда едно предложение с обосновките си.

вашите предложения с по едно изречения не са ясни и не се взимат на сериозно и затова не се реализират. Трябва да се постараеш да си защитиш позицията по-принцип.

Сега ако обичате (и без да обичате пак) изтрийте си сами горните 2 коментара и си правете теми с предложения.
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

rackata

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-0
  • Радослав добрев от София
« Отговор #7 -: 20/05/2015 05:51:13 pm »
А по този начин като остават кредитите за новия сезон в началото май няма кредита да е по 100к а по 2,3м.НЕ мислите ли че така ако някой нов играч който не зарежда и няма ресурс от миналия сезон ще може да си купува в първата седмица кредити по 3м вместо по 100к  ;)
В играта по познат като Комарджия,ge6,D.r.i.f.t.a.r.a-преди много години хахах

rilive-ultra

• Публикации: 102
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 20/05/2015 06:12:04 pm »
А по този начин като остават кредитите за новия сезон в началото май няма кредита да е по 100к а по 2,3м.НЕ мислите ли че така ако някой нов играч който не зарежда и няма ресурс от миналия сезон ще може да си купува в първата седмица кредити по 3м вместо по 100к  ;)

ае мисли ти казах като пишеш бе как ше е по 3 м направо ме отчайваш чесно, напусни форума моля те :-X :-X :-X :-X

ivanpz

• Публикации: 66
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 20/05/2015 06:52:53 pm »
Аз съм против прехвърлянето на кредитите от този за следващия сезон.
Първата причина е, че Вие съобщавате това 4 дни преди края.
Втората причина е, че определени играчи отдавна са се отказали и са дали своите предмети, кредити, пари на играчи борещи се за първите места.
Третата причина е, че същите тези хора, които са получили "помощи" ще имат предимство пред останалите.
Мисля, че не е уместно да уведомявате 4 дни преди края. От следващия за по- следващия, като преди това сте съобщили за тази промяна, разбирам, но така е несериозно.
Според мен с въвеждането на тази промяна на този етап ще изгубите много повече играчи от колкото ще запазите или привлечете. Лично мен ще ме изгубите, например хората, които този сезон произвеждаха кучета, коли, оръжия в момента имат над 1к кредита, докато аз ще започна с 5, това не мисля, че е справедливо.
Относно ролята на ченге в играта, абсолютно безсмислена този сезон. Нито опит дава, нито ограниченията са нужни с оглед на 150 души максимум онлайн, като цяло е най-добре например по някаква формула да дава известно количество опит при арест например 0,01% от респекта  на гангстера при 1g респект това е 10к опит или там както решите, но определено има нужда от промяна. Друга промяна трябва ограничението за 2 пъти поред да действа в рамките на няколко часа. Тъй като общо взето само аз арестувам в тази игра, има хора, които имат данъци и ги арестувам примерно в понеделник, не качват риск, съответно не ги арестува SYSTEM и в сряда, аз още не мога да ги арестувам. Това е за сега.

Джихадиста

• Публикации: 43
  • Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 20/05/2015 10:39:51 pm »
Ареста да си дава както си даваше преди колкото ти дава една битка само ,че с подобрение (7-8 нива под твоето),защото този сезон е пълна боза ...

и да се увеличат нивата ,които ти дават бой вместо 5 примерно 7-8

gogo_1991

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-2
« Отговор #11 -: 20/05/2015 11:00:22 pm »
Подкрепям  ivanpz .....
  Какви са тези промени в края на сезона. Правилата трябва да са точни и ясни от самото начало. Правите като промо играта си миналия сезон.

За да зарадвате играчите си ви предлагам да дадете на всичко по 50 кредита на играчите в топ 200 за началото на сезона вместо да допуснете тази грешка и да загубите още играчи. Лично аз бях решил да стартирам с  2 ипейки по 150 лева но вече се отказах.

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #12 -: 20/05/2015 11:20:56 pm »
И се отказа защото ?
Поредните странни твърдения се хвърлят в този форум.
Ситуацията е еднаква за всички и докато едни се адаптират,  други мрънкат и сочат с пръст.

Реално погледното до днес сте играли с убеждението, че кредити ще ви трябват до понеделник на обяд, което би трябвало да значи че сте заредили преценено количество, а не с по 100 отгоре еи така да има да ви изгорят на края на сезон.

И с тази промяна за новия сезон реално не се променя нищо от написаното в горния абзац, просто знаете, че можете още от сега дори да си заредите за новия сезон или който смогне вместо да се чуди какво да прави парите си да си купи някаколко кредита от черния пазар. При положение че цената на кредита е достигнала 8 милиона не може никой да ме убеди, че има толкова пълен с пари играч в играта, че да си накупи толкова много кредити та другия сезон да не трябва да зарежда.
Та нали това е бил винаги чара на тази игра - възмоността да се сдобиеш с кредити само от игра и то неограничени по никакъв начин освен собствените ти възможности кредити.

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #13 -: 20/05/2015 11:46:06 pm »
ДА БЯХТЕ КАЗАЛИ В НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА, ЧЕ КРЕДИТИТЕ ЩЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯТ. 4 ДНИ ПРЕДИ КРАЯ Е ПЪЛНА МАЛОУМЩИНА, ПО-ДОБРЕ ПУСНЕТЕ ТОВА ОТ СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОН. МИСЛЕТЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА ПРАВИТЕ ПРОМЕНИ, ПОДЯВОЛИТЕ

rackata

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-0
  • Радослав добрев от София
« Отговор #14 -: 20/05/2015 11:47:53 pm »

При положение че цената на кредита е достигнала 8 милиона не може никой да ме убеди, че има толкова пълен с пари играч в играта, че да си накупи толкова много кредити та другия сезон да не трябва да зарежда.

То има 25-30 кредита на пазара на кръст.Какво да купуват хората като няма  ;D ;D
В играта по познат като Комарджия,ge6,D.r.i.f.t.a.r.a-преди много години хахах