Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Крачка напред в развитието на играта!  (Прочетена 2108 пъти)

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
Re: Крачка напред в развитието на играта!
« Отговор #15 -: 20/05/2015 11:52:18 pm »
За мен лично това е много добро въведение в играта, помня, че в сезон 4.0 направихте, така че кредитите да се запазват за 3.3 и много играчи бяха много доволни... :)

rackata

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-0
  • Радослав добрев от София
« Отговор #16 -: 20/05/2015 11:55:42 pm »
Промяната е супер просто може би наистина трябваше,да го съобщят или час,два преди края на сезона или да се задейства за по другият сезон лично мое мнение ;)
В играта по познат като Комарджия,ge6,D.r.i.f.t.a.r.a-преди много години хахах

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #17 -: 20/05/2015 11:58:24 pm »
Здравейте.По принцип не съм мислил че ще се регистрирам в форума но ето че и това стана.Причината е една и тя е че ми пука какви са промените в играта .Г-н Админ искам да спомена случая който не разглеждате в вашия пример а именно това че много хора зареждат в началото на сезона а тогава не знаят точно колко кредити ще са им нужни.След което да речем че реализират успешен бизнес и умножат кредитите си.Тук визирам специално хората които вкарват по големи суми в играта. Та случая е следния ...този човек след като си е платил за тези кредити за да има напредък в съответния сезон и го получава защо следва с това плащане да е напред и другия сезон ? И това не ви ли прилича на следния пример : поръчваш в един ресторант една салата ...ресторанта затваря без значение дали си успял да си изядеш салатата или не ......и ти отиваш в съседния ресторант да си доядеш платената в предния ресторант салата. С примера си визирам само едно единствено нещо ....щом сезоните имат край то значи си имат край ...ако нямат край тогава нямат край ...но не да има такъв момент в който имат край но не съвсем защото това или онова се премества в другия.Искам да попитам и как точно така решихте именно ресурса кредити да се прехвърля в другия сезон ами връзките нали също са ресурс за който сме се трудили ...както и показателите или за тях не сме се трудили ? Смятам че това което сторихте е ужасно некоректно да пускате анкета за това дали да се взимат показатели при бой в ДРУГИЯ сезон ....но нещата които касаят този да променяте без анкета.С всичкото ми уважение към играта която поддържате и която ни забавлява аз смятам че не се прави така. Като искате да прехвърляте ресурс прехвърляйте целия ресурс връзки ,кредити, предмети ,показатели а не само някоя избрана част от тях облагодетелстваща една категория играчи.Ще попитам и още нещо да речем че някой играч се регистрира сега и разбере че има играч с над 10к кредита от предния сезон дали ще има стимул за игра или просто ще избяга другаде ?За да има игра е нужна конкуренция ...когато обаче едни и същи играчи стават победители сезон след сезон не се учудвайте че в играта има само 120 на линия.Това е просто защото няма конкуренция а пък това нововъведение с кредитите ще убие всяка една такава възможност както и да го погледнем. Благодаря на всеки който е издържал да прочете писанията ми аз лично направих каквото успях и изразих мнението си.

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #18 -: 21/05/2015 12:31:02 am »
Да не съм луд да заредя сега като няма да имам вип другия сезон. :Д:Д:Д:
Как да не се откажа като сега целия ресурс е събран в 3-4 човека. Ако знаехме, че кредитите ще се запазват да сме си правили сметка и да сме си пестили кредитите а не просто ей така да пускам десни.

При мен е въпрос на принципи, започнал е сезона трябва да си го до играем с сегашните правила а не 4 дена преди края да се съобщи нещо подобно.

rackata

• Публикации: 111
  • Репутация +0/-0
  • Радослав добрев от София
« Отговор #19 -: 21/05/2015 12:52:24 am »
Гого гледай какво стана сега на пазара,няма кредити а когато има не са повече от 20 на кръст и са по поне 12,13м  ;D ;D :-X
« Последна редакция: 21/05/2015 01:02:03 am от rackata »
В играта по познат като Комарджия,ge6,D.r.i.f.t.a.r.a-преди много години хахах

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #20 -: 21/05/2015 12:56:47 am »
ДА БЯХТЕ КАЗАЛИ В НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА, ЧЕ КРЕДИТИТЕ ЩЕ СЕ ПРЕХВЪРЛЯТ. 4 ДНИ ПРЕДИ КРАЯ Е ПЪЛНА МАЛОУМЩИНА, ПО-ДОБРЕ ПУСНЕТЕ ТОВА ОТ СЛЕДВАЩИЯ СЕЗОН. МИСЛЕТЕ МАЛКО ПРЕДИ ДА ПРАВИТЕ ПРОМЕНИ, ПОДЯВОЛИТЕ

Между другото, Ицо е много прав в тази ситуация и го подкрепям. Този сезон не съм зареждал нищо - само 2 смс-а за вип, които върнах на човека (кредитите) и по едно време от сезона имах около 1000 кредита, които биха ми свършили ЧУДЕСНА работа със започването на новият сезон. Но уви - в момента са останали само 144.  :)

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #21 -: 21/05/2015 01:22:25 am »
Така е щяхме да се заредим добре за следващия сезон, а аз какво правих зареждах и играх комар и си пусках десни ръце едно 2-3к кредити можеше да си имам преспокойно.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #22 -: 21/05/2015 01:57:57 am »
Стига сте мръкнали като госпожици и спрете да приемате нещата лично. Едно хубаво нещо се случва а това е че ресурса ви се запазва за слдващия сезон а вие успявате да намерите нещо лошо в това ВАШИЯ ТРУД И РЕСУРС да се прехвърли!

Да сте знаели по-рано. Много е яко да но никой не е знаел по-рано ПАК СТЕ В ЕДНАКВА ПОЗИЦИЯ И НИКОЙ НЕ ВИ Е ПРЕЦАКАЛ КОНКРЕТНО ВАС. спрете да мрънкате и да се оплаквате а се научете да се адаптирате. Това предложение е изцяло във ваша пол;за и реализирането му също. Затова научете се да приемате положинтелно ПОЛОЖИТЕЛНОТО. Не знам дали аз като се лигавя съум ви писнал, но вие в опита си да сте сериозни и да сте някак си умни всъшнбост често се поставяте в ситуацията да изглеждате адски тъпо. Затова научете да се държите на положение.

Ще спра да ви защитавам интересуите и ще си блъскате главите като малумници и си го заслужавате. Кво като си си дал ресурстите от другия сезон няма да си толквоа тъп!

Като цяло сте си нали много нецензорни определения, но аз съм ви приел, но понякога ми идвате в повече! Няма да се държите като много нецензорни определения когато нещата се случват във ваша полза. Нещо повече научете се да виждате кога точно нещата се случват във вашаа полза и гледайте ГЛОБАЛНО, а не като МНОГО НЕЦЕНЗУРНИ определения  не по далеч от носа си!
« Последна редакция: 21/05/2015 02:30:07 am от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #23 -: 21/05/2015 02:28:12 am »
Абре момко някой кара ли те? Изразяваме мнение по въпроса.  Нека пуснат анкета и да се реши какво искаме и спора е решен.

П.С Съвет от мен вземи слез малко на земята не си никой, че да държиш тон чак. Да не паднеш от клончето.
 Нещо ми се струва, че админите много привилегии са ти дали и летиш в облаците или се бъркам? Предлагаш тема и веднага система ни пиша, хайде малко по кротко. А и Адаш ако ще ме банваш от форума няма да е за пръв път споко :д

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #24 -: 21/05/2015 02:31:43 am »
нищо от никой не съм изкал и никой нищо не ми е давал на мен мили ми гого на 20 години който не знае кво става! оправяй се и си изхарчи всичкия ресурс. Колкото и да ревеш другия сезон ще ти е много яко да ти се прехвърлят ресурсите, но сега прави се на пъулен идиот и спори с неуспоримия факт, че това нещо всъчност работи в твой интерес. Ако искаш дори ме псувай. 5 пари не давам какво ще напрвиш, не си прав и когато аз съм прав (винаги е така) ти както винаги ще мълчиш.

Даже специално ти искам още сега да ми дадеш всичките си кредити и другия сезон да си заредиш на инат на това че ще ти се прехвърли част от труда. Много си алчен да искаш всичките кредити да ти се прехвърлят. Много си дребнав и докато си такъв ще стоиш дребен и не те обиждам и сега, а ти помагам, както е и с предложението, но не вярвам да го оцениш веднага. Може би като станеш на 40 ако помниш какво съм направил за теб, ще помогнеш на някой мой син да успее. Все пак е нещо

Стига толкова уроци специално за теб.
« Последна редакция: 21/05/2015 02:34:32 am от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #25 -: 21/05/2015 02:33:04 am »
1
« Последна редакция: 21/05/2015 02:34:55 am от gogo_1991 »

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #26 -: 21/05/2015 02:34:29 am »
Аз съм за прехвърлянето на кредитите но не от този сезон, а от следващия

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #27 -: 21/05/2015 02:36:37 am »
ти си от тея примери как в опита си да са мн умни сещаш натам. Спирам да ти обяснявам.

Съвет въобще не се опитвай да ми отговаряш от тук нататък все по-зле за теб ще става. Спокойно нищо не е станало сбъркал си един път. Ако се научиш да виждаш кога грешиш ще стане човек от теб. Всички грешат и аз греша, но го виждам. Така че мирно и недей мн да се пънеш.

« Последна редакция: 21/05/2015 02:48:44 am от Ra3oR »

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #28 -: 21/05/2015 02:45:38 am »
Абе човек ти кое не разбираш? От всичките коментари само ти си за от този сезон да се запазят кредитите. Масата хора искат това да се случи от другия сезон.
А и не приемам заповеди от подчинените си.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #29 -: 21/05/2015 02:47:42 am »
ти в ролята на кой тръгна да даваш мнения от името на масата играчи ве гого 1991? Аз ти казвам че масата се кефят че ще им се прехвърли ресурса на 20000 %.  А ти понеже си изхрачил или подарил 100-200 кредита предварително, ся си блъскаш главата защо си го направил даже се опитваш мен да обвиниш едва ли не че си го направил ? Не ме интересува че си се изчеткал на някой за да се напрайш на мн голям пич.

няма как гого да се трогна от твоите действия. Грешиш.

Подчинен аз на теб никога не мога да бъда. Някой ден ако имаш късмета да съм ти ШЕФ може да научиш много неща от мен. Ако искаш вярвай в това.