Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Крачка напред в развитието на играта!  (Прочетена 2748 пъти)

gogo_1991

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-2
Re: Крачка напред в развитието на играта!
« Отговор #30 -: 21/05/2015 02:50:37 am »
Ресурс не давам на никого, а и аз да се четкам на мен ми се четкат :Д:Д.
Забавното е че не ме знаеш кой съм :Д това е тактиката гого вика :д.
До колкото знам и на Дилян не му се нрави тази идея в момента.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #31 -: 21/05/2015 02:57:11 am »
Вие с Дилян кат големи приятели не знам как е ти ше кажеш. Стига се излага. За мен не бери грижа, мен всички ме познават.
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #32 -: 21/05/2015 03:06:18 am »
Че много хора мани, 20 човека спами, в този форум. Какво ти пречи да се пусне анкета и да се реши ? Може и аз да съм в грешка но не можем да сме сигурни докато не се провери. Ти казваш че искаш да помогнеш на по слабите играчи ами в този случай, защо да се прехвърлят всичките кредити да кажем да се прехвърлят максимум по 100-200 кредита за другия сезон. Някак си не ми се вижда коректно уж нов сезон, а аз да си прехвърля да речем 4-5к кредити за мен добре ами за този който сега се регва и започва да играе играта, това означава, че трябва да се бръкне 200-300 кинта за да е равен с мен. Сам знаеш след 3-4-5- месеца какво ще се случи ще има играчи с по 10-20к кредита. Какво ще правим тогава ще се чудим как да спрем корупцията в играта.
Съгласен ли си да се прехвърлят макс по 100-200 крд ?

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #33 -: 21/05/2015 03:36:06 am »
Гого специално за теб ще обясня още веднъж но за поспедно!!!!

ЗА ДА ИМА ЕДИН ИГРАЧ 4-5к кредити тоест имаш 3 месеца фабрики и т.н ТО ТОЗИ ИГРАЧ 3 месеца си е пускал през 12 часа защитата отделял е доста време за играта, за да продава стоката си и като цяло да развива бизнеса си, с други думи гого ПО ВСИЧКИ ПРАВИЛА НА СПРАВЕДЛИВОСТТА СИ Е ЗАСЛУЖИШ 3--4- 500000к кредити които има. ИЛИ СИ ГИ Е ЗАРЕДИЛ =====>>>>>>>>> ПАК СИ ГИ Е ЗАСЛУЖИЛ, защото за разлика (или не) от теб или е дал пари или е дал време. ТОВА ГОГО СА ДВАТА НАЙ ЦЕННИ РЕСУРСА на човека ЗДРАВЕЙ ДОБРЕ ДОШЪЛ В ДЕЙСТВИТЕЛНОСТТА!

Защо да му зимат кредитите на тоз човек ???????????????

Почва новия сеезон . Сега гого ПАК СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ ЩЕ ТИ ОБЯСНЯ КАК СЕ ПЕЧЕЛИ СЕЗОН. ОСВЕН КРЕДИТИ ГОГО ТРЯБВА И ДОСТА ДА ПОИГРАЕШ(АКО СТАВАШЕ САМО С КРЕДИТИ ГОГО, ВАЛИО ЩЕШЕ ДА Е СПЕЧЕЛИЛ ПОНЕ 1 СЕЗОН, ДАЖЕ ТВОЯ ИДОЛ ХЕКТОР ЩЕШЕ ДА Е СПЕЧЕЛИЛ ПОНЕ ЕДИН СЕЗОН), А АКО ОТ ПРЕДНИЯ СЕЗОН С ИГРА СИ ЗАРАБОТИЛ 3--5-500к КРЕДИТИ ДОСТА МАЛКА Е ВЕРОЯТНОСТА ДА ТИ СЕ ИГРАЕ ЧАК ТОЛКОВА МНОГО. СИРЕЧ ТОЗ ДЕТ ПОЧВА С 5 кредита преднина ПОЧВА С МНОГО МАЛКО ЖЕЛАНИЕ (ЗАДНИНА) което е фактор гого, който ти не виждаш - ето показвам ти го, защото си от МОЯТА банда. не се учудвай че толкова много главни букви ти ползва,защото ти се постара доста и искаше наистина максимално ясно да ти обясня защо това нещо трябва да се случи възможно най-скоро.

Ако има още нещо което не ти е съвсем ясно утре като се наспиш прочети всичко още веднъж и ме питай пак.

Едно добро предложение е да се прехвърля и ВИПА. За това браво.
« Последна редакция: 21/05/2015 03:44:39 am от Ra3oR »
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Rocky_

• Публикации: 311
  • Репутация +0/-4
« Отговор #34 -: 21/05/2015 07:24:00 am »
Да не съм луд да заредя сега като няма да имам вип другия сезон. :Д:Д:Д:
Как да не се откажа като сега целия ресурс е събран в 3-4 човека. Ако знаехме, че кредитите ще се запазват да сме си правили сметка и да сме си пестили кредитите а не просто ей така да пускам десни.

При мен е въпрос на принципи, започнал е сезона трябва да си го до играем с сегашните правила а не 4 дена преди края да се съобщи нещо подобно.
Ти освен да мрънкаш и да показваш само колко си голям, като си щял да заредиш 100-200 лв не виждам друго да правиш...Всеки знае, че ще ги дадеш, затова по-добре спри да търсиш внимание и си седни на гъза!

golqm_talasum

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #35 -: 21/05/2015 09:11:53 am »
То човек тъкмо се зарадва на промените за другия сезон и накрая получава... от трите най-дългия, запазване на кредитите. Но пък и си е казано "всички са равни, но някои са по-равни"  ;)

gogo_1991

• Репутация +0/-2
« Отговор #36 -: 21/05/2015 11:08:01 am »
По тази логика, нека ни се прехвърлят и връзките.

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #37 -: 21/05/2015 12:59:47 pm »
Връзките са ресурс заработен от играча, а не е платено за тях. :)

jalko

• Публикации: 63
  • Репутация +0/-1
  • БОСА НА БАНДА TILT
« Отговор #38 -: 21/05/2015 03:09:13 pm »
Не си направих труда да чета 3 страници с едни и същи драсканици ...
Като цяло това е супер предложение , но да се казва 2 дни преди края на сезона си е гавра, ако щеш и с труда на хората ... Защото смея да твърдя ,че този сезон аз съм развъртял най-много кредити в играта и можех да си отделя едни 5к,ако щеш и повече , за който си сезон искам , да направя някой мой човек шампион ,лесно и просто :) ,а не сега да си давам кредитите за някой който даже ми е неприятен,но го бутам, за да навредя на друг неприятел...
Аз причиних победата на smily над miat , иначе нищо не се знаеше : ) , ако това с кредитите се знаеше по отрано щеше да стане битка , битка , а не както стана ...всичко беше нагласено в негова полза ,която той НЕ заслужава : )
Другото което е , че всичките банати , които са се правили на жени ,за да имат кредити и имащи по 5к кредити в баннатите си акаунти , следващия сезон влизат и си играят с 5к кредити спечелени по измамен начин- СТРАХОТНО ПРИЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ 2 ДНИ ПРЕДИ КРАЯ НА СЕЗОНА:))))))))))))))))))))))))

П.С. След 2 години прекъсване с възможността ми да влизам във форума ,сега вече мога и трябва да внимавате повече какво пишете.
« Последна редакция: 21/05/2015 03:14:14 pm от jalko »
OWNED BY RAMPAGE_NIGGA

X-PLOSIV

• Публикации: 27
  • Репутация +0/-0
« Отговор #39 -: 22/05/2015 01:32:48 am »

Аз причиних победата на smily над miat , иначе нищо не се знаеше : ) , ако това с кредитите се знаеше по отрано щеше да стане битка , битка , а не както стана ...всичко беше нагласено в негова полза ,която той НЕ заслужава : )

А само да попитам тази победа в бойният клуб ли си я причинил или :? Защото аз не знам сезона да е свършил... а камо ли Smily да бие miat ...  :o :o :o

rilive-ultra

• Публикации: 102
  • Репутация +0/-0
« Отговор #40 -: 22/05/2015 02:23:56 am »
А само да попитам тази победа в бойният клуб ли си я причинил или :? Защото аз не знам сезона да е свършил... а камо ли Smily да бие miat ...  :o :o :o

Той я причини! И да Иван ще бие Миат 8) И да ако не беше Дилян, Миат имаше шансове за 1во място, но уви-Иван ще я бие с разлика O0 Ай саднатите в тъча !!!

Rocky_

• Репутация +0/-4
« Отговор #41 -: 22/05/2015 12:14:05 pm »
Той я причини! И да Иван ще бие Миат 8) И да ако не беше Дилян, Миат имаше шансове за 1во място, но уви-Иван ще я бие с разлика O0 Ай саднатите в тъча !!!
Казах го и на един от вашия отбор "Който се смее последен, се смее най-добре."
Слагате тигана, когото рибата е още в морето, играта приключва, когато брояча стане 00:00:00.

rilive-ultra

• Публикации: 102
  • Репутация +0/-0
« Отговор #42 -: 22/05/2015 01:51:53 pm »
Казах го и на един от вашия отбор "Който се смее последен, се смее най-добре."
Слагате тигана, когото рибата е още в морето, играта приключва, когато брояча стане 00:00:00.

По-малко филми-не ти се отразяват добре !!!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #43 -: 22/05/2015 02:41:51 pm »
Обръщате една сравнително добра тема на тема пълна с пумия. Само такива играчи май останаха в играта и вие го доказвате.  :)

Rocky_

• Репутация +0/-4
« Отговор #44 -: 22/05/2015 02:47:00 pm »
По-малко филми-не ти се отразяват добре !!!
За теб може да е по-малко интернет, по-малко фантазии... :))))