Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Крачка напред в развитието на играта!  (Прочетена 2750 пъти)

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
Re: Крачка напред в развитието на играта!
« Отговор #75 -: 3/08/2017 11:06:28 am »
Дата   Преди 20:58 часа (02.08.2017 13:54:01)
Тема   Кредити за новия сезон - купи ги с пари!
Текст   Здравей,

От днес можеш да се сдобиеш с картите "кредити за новия сезон", закупувайки стока от черния пазар. Стоките продавани от root акаунта Dreamer са достъпни за всички. Всяка бройка закупена стока е равна на 1 карта кредити за новия сезон.

Важно - не хвърляй всичките си пари на веднъж, защото цените на стоките ще се променят с времето и може да пропуснеш някое намаление.

Получаването на самите карти ще става в рамките на 1 ден след направената покупка на стоки, тъй като не е автоматизиран процес.

Приятна игра!
BGMAFIA TEAM

Обратно

Пародията продължава както казах по рано :
Имаме думите на господин RELOADED както ги имахме преди 2 години още си стоят там отпред в темата как е прекрасно да имаш кредити зависещи само от ТВОИТЕ УСИЛИЯ И ТРУД ! Днес тези думи са забравени и хоп вече не е прекрасно да имаш такива кредити а е хубаво да имаш само кредити зависещи от настроението на RELOADED . СРАМ !

Хайде сега мечки играйте по новата мелодия която е засвирил музиканта с гъдулката ! Да отбележа че съм против това нещо просто защото не ми харесва да ме правят на маймуна и всеки час да има ново двайсе ! Как не разбрахте че хората искат стабилност и едно решение като се вземе да е трайно И СЛЕД ТОВА ДА СЕ ПРЕМИНАВА КЪМ ДРУГ ПРОБЛЕМ а тук през ден понеже друго не можем да правим променяме кредитите какви да бъдат ....

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #76 -: 3/08/2017 11:38:48 am »
Как толкова години не се научихте, че такива промени/новости, не са за средата на сезона?

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #77 -: 3/08/2017 01:15:17 pm »
Къде пише, че ще започнете от 0? Казах не веднъж - няма да прехвърляме кредити, НО ще дадем шанс на всички да се сдобият с кредити за новия сезон.
Избирателното четене явно е голям проблем в общността и ще се наложи да измисля по-акцентиращи начини на съобщаване.

Ето, дори е имало пост в тази тема по въпроса:
Платеният с пари или време ресурс за всички е супер ценен и важен, но с течение на сезоните идва момент, в който прехвърлянето постоянно на кредити води до минуси.
Минуси, които искам да минимизираме докато можем. Точно в този сезон се случва, защото по традиция е най-слабия от към активност период (лятото) в играта. После отново продължаваме да прехвърляме натрупания платен ресурс.

Междувременно в този сезон ще даваме възможност за спечелване и ще раздаваме кредити за новия, които са под формата на карти, така хората които наистина влагат време и/или пари в играта ще получат нещичко обратно.
Възможно е някои играчи дори да стартират новия сезон с повече кредити, от колкото ако този играят и събират за  другия, както са правели до сега.

Реално с изключение на ВИП дните, които няма да се прехвърлят също, това че няма да прехвърлим всички кредити по играчите, а само тези, които сме им дали по един или друг повод значи, че хора започващи сезона с 0  няма да има или ще са много малко.  Още днес близо 100 човека се сдобиха с по 5 кредита, а от сезона остават малко над 3 месеца :)

В сезона няма нищо ново, а явно добре забравени стари неща.
« Последна редакция: 3/08/2017 01:18:36 pm от RELOADED »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #78 -: 3/08/2017 01:26:43 pm »
То никъде не пише че ще започнат от 0 но в момента когато пуснахте да се продават предмети с които да се придобиват карти кредити за новия сезон какво според вас значи ?  Защото за всеки това значи иди си продай кредитите на пазара и вземи карти за новия сезон като така ще си пренесеш кредитите от този в новия сезон претърпявайки загуба в продажбата на кредити защото иначе ще ги загубиш .....така и така сте тука кажете до кога промените в играта ще са все свързани с кредитите как не ви омръзна да си правите гавра с труда на хората защото кредитите са резултат от техния труд а не от ваша щедрост  :) значи хората влагат време и пари тук за да се чудят всеки един ден какво ще му хрумне на RELOADED относно труда вложен в играта от хората ....вземете едно решение за тия кредити и да е ясно ще минават ли няма ли да минават през границата и да се свърши тая безкрайна глупост ! Нали не мислите че спрямо вашата нестабилност сега ще седна на пазара да продавам кредити както правят всички с надежда да имам някой кредит другия сезон ? По скоро няма да си мръдна пръста относно тази глупост и другия сезон ще си ползвам играта само като програма за комуникация нищо повече защото така ще съм сигурен че няма да завися от настроението на RELOADED а пък вие че губите активни играчи голям праз ще има 12 човека в боен клуб а на гласуването ще сме 80 000  :)

като сте тръгнали да се цитирате дайте коментар по тези си думи и защо мнението ви е трайно като прогнозата за времето по телевизията :

Та нали това е бил винаги чара на тази игра - възмоността да се сдобиеш с кредити само от игра и то неограничени по никакъв начин освен собствените ти възможности кредити.
« Последна редакция: 3/08/2017 01:34:06 pm от vico81 »

MesQueUnCule

• Публикации: 47
  • Репутация +0/-0
« Отговор #79 -: 3/08/2017 01:50:06 pm »
То никъде не пише че ще започнат от 0 но в момента когато пуснахте да се продават предмети с които да се придобиват карти кредити за новия сезон какво според вас значи ?  Защото за всеки това значи иди си продай кредитите на пазара и вземи карти за новия сезон като така ще си пренесеш кредитите от този в новия сезон претърпявайки загуба в продажбата на кредити защото иначе ще ги загубиш .....така и така сте тука кажете до кога промените в играта ще са все свързани с кредитите как не ви омръзна да си правите гавра с труда на хората защото кредитите са резултат от техния труд а не от ваша щедрост  :) значи хората влагат време и пари тук за да се чудят всеки един ден какво ще му хрумне на RELOADED относно труда вложен в играта от хората ....вземете едно решение за тия кредити и да е ясно ще минават ли няма ли да минават през границата и да се свърши тая безкрайна глупост ! Нали не мислите че спрямо вашата нестабилност сега ще седна на пазара да продавам кредити както правят всички с надежда да имам някой кредит другия сезон ? По скоро няма да си мръдна пръста относно тази глупост и другия сезон ще си ползвам играта само като програма за комуникация нищо повече защото така ще съм сигурен че няма да завися от настроението на RELOADED а пък вие че губите активни играчи голям праз ще има 12 човека в боен клуб а на гласуването ще сме 80 000  :)

като сте тръгнали да се цитирате дайте коментар по тези си думи и защо мнението ви е трайно като прогнозата за времето по телевизията :

1. Това, че ти не си разбрал замисъла на Релоадед, не означава, че има някаква конспирация срещу теб.

2. Въпреки всичко получаваш някаква възможност да прехвърлиш част от кредитите си за следващия сезон и ти пак си недоволен?!

3. Имай предвид, че играта, въпреки всичките и косури, е много по-достъпна от повечето браузър игри в момента. Защо не се опиташ да поиграеш в някой друг сайт, да видим дали там ще събереш кредити/злато за 500 лв за 10 годишен период от време ако щеш. Наиграл си се без да плащаш, трябва да си малко по-смирен.

4. Добре е от време на време наистина да не се прехвърлят кредити за следващите сезони. Дори съм привърженик на идеята да се премахнат териториите или да се променят наградите в тях, просто защото паричната маса в играта нараства главоломно, пазара се изкривява и играта става по-скъпа за повечето играчи, като изключим вас, фармещите с месеци и години.

И не ми говори за умения, защото това, което правиш 2 години е елементарно.

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #80 -: 3/08/2017 02:08:01 pm »
Хубаво е след като говориш за моите умения да се представиш ти точно кой си за да обсъдим твоите колко са добри а не да стоиш анонимник  :) Той замисъла на Reloaded е ясен и е очевиден като ефект в играта ето мен са загубили като играч и да аз играя в друг сайт не ме мисли мен аз тук само си светя ей така да се заблуждавате че има хора които ужким побеждавате  ;D забавното е че дори при 100 човека плащате за да победите господин специалист ...играта е пълна дупка това е истината и само някакви като теб които имат нужда да плащат за самочувствие я играят с цел победа и въобще не сте много тези играчи но сте до толкова зависими от нея че няма спасяване от вас и играта се е превърнала просто в слугинаж на плащащите играчи ! Само в тази игра има този момент вместо колкото труд си положил да получиш определената награда тук се случват следните неща ....играеш 3 месеца влагаш труд и накрая ти взимат кредитите без логично обяснение ....стараеш се да играеш вечер за да можеш да хванеш донора който раздаде 5Г пари в началото на сезона ....избягваш да играеш а стоиш в затвора за да ти сипят додо или девилпоп кредити ....записваш се турнир в който някаква лютеница дава 3500 кредита за бокс който струва 500 ....и всичко това е мизерията която са сътворили и докато ти се бориш да побеждаваш в тази мизерия аз искам да я отстраня искам да играя нормална игра в която вложения труд се отплаща и не се обезценява от всякакви съмнителни елементи каквито са и прищевките на RELOADED та така аз не съм ти конкуренция така че не се пеняви аз не участвам в такива мизерни състезания за които ти плащаш и не аз вече не им искам кредитите мен ме загубиха преди доста време още когато ме наказаха за това че съм написал какво продавам в търговията  :) Изчаквам момента само един играч от бандата ми да каже че му е писнала тази мизерия и затварям страницата без да се обърна никога вече към нея и те оставям да си плащаш за самочувствие тук :) а да и след като това което съм правил е елементарно ти колко кредита придоби с игра за тези 2 години господин специалист ? и двамата знаем че си плащаш което е добро умение  ;D

MesQueUnCule

• Репутация +0/-0
« Отговор #81 -: 3/08/2017 04:22:34 pm »
Това че не познаваш някого не означава, че той е анонимник. Елементарна логика, Уотсън.
Пък и ти май си доста ограничен, така че не изпитвам нужда да имам нещо общо с хора като теб.

Само ще ти кажа, че играя много преди ти да си чувал за тази игра, капиш?

Като не ти харесва играта, вместо да "цивриш", можеше просто да не я играеш.  Интересно, защо чак след 2 години започна да "виждаш" недостатъците в геймплея? И то точно, когато обявиха, че кредитите няма да се прехвърлят за следващия сезон. Това не е ли лицемерие?

Придобитите кредити не са критерии за това кой, колко е добър. А това че някой може да си позволи да зарежда не го прави, автоматично, слаб играч. Ти вместо за тези 2 години да "фармиш" и да завиждаш на всеки зареждащ играч с възможности, можеше например да научиш един чужд език, да се квалифицираш в нещо и сега да си изкарваш пари, с които да зареждаш. Дори ако през това време метеше улиците някъде, пак щеше да изкараш някакви пари. Можеше и някоя книга да прочетеш...

И не се самозалъгвай - ти си доказал, че си просто един посредствен играч с математички познания за 3-ти клас и почти никакво планиране. Дори в тази лесна игра не можеш да изградиш една завършена стратегия.

Ако искам ще те смачкам, но поне за момента не смятам да си губя времето с играта.

« Последна редакция: 3/08/2017 04:25:11 pm от MesQueUnCule »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #82 -: 3/08/2017 04:38:11 pm »
Това че и до сега не се знае кой си то значи си анонимник иначе щеше да кажеш ! Освен това самото положение че зареждаш в игра със 100 човека показва уменията ти в играта утре и сам да си пак ще зареждаш от страх че може да изостанеш  ;D И след като придобиването на платена валута без да платиш не е умение то да вземеш платена валута като платиш ли е умение майсторе  :D ти представяш ли си да платиш и да не вземеш платена валута ето това би било излагация Уотсън ! дори дете може да иде с пари да вземе кашкавал от магазина и това което правиш ти не е по различно което веднага те поставя далеч от всякакви умения ...
Недостатъците в геймплея почнах да ги отбелязвам когато видях че се тъпче на едно място и се променя едно и също без никакъв ефект върху проблемите преди това изчаквах с надежда да се работи именно върху тях !
Дори в тази лесна игра ти плащаш Уотсън това е като да се похвалиш че си рибар след като си закупил рибата от магазина ето това са твоите умения хайде със здраве остани си анонимник не е важно че аз не те знам не съм загубил нищо такива като теб с лопата да ги ринеш по важното е че ти знаеш мен това говори достатъчно и за двама ни  8) А да и определено ще ме смачкаш в играта ще дадеш някой лев и после кой хванал най голямата риба ...че ти и без стръв кълвеш ...

MesQueUnCule

• Репутация +0/-0
« Отговор #83 -: 3/08/2017 05:04:49 pm »
Касодаи? Кдсадл лк лкдс  кдлсакдлатйх. Аирис дй й йдсадхасдй! Одгхйадй кл фдфд гхсдс сгг..........

Гледам и не вярвам на очите си.... Ще се повторя понеже виждам, че мозъчето ти не може да схване дори първото изречение от коментара ми: ТОВА ЧЕ ТИ НЕ МЕ ПОЗНАВАШ НЕ ОЗНАЧАВА, ЧЕ СЪМ АНОНИМНИК. Ти да не си някакво божество, че да трябва всеки да те познава, както и ти него... Гарантирам ти на 100%, че ме познават повече хора от тази общност, отколкото теб. За реалния живот няма и да правя сравнения, тъй като ти май и не излизаш от вас.

Два часа си ме дебнал да ти отговоря, така че за да не те затормозявам повече, ти гарантирам, че това е последният отговор, който получаваш от мен.
« Последна редакция: 3/08/2017 05:12:56 pm от MesQueUnCule »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #84 -: 3/08/2017 05:09:13 pm »
Това че ти знаеш мен прави така че аз не съм анонимник но ти за мен си точно един анонимник с умения да лови риба в магазина  ;D Разбира се че те познават повече хора тия дето са "помогнали" много на играта нали  ;D

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #85 -: 4/08/2017 06:24:16 pm »
Няма да се прехвърлят кредити ама все пак ще се прехвърлят. Интересно.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #86 -: 4/08/2017 08:25:49 pm »
По важното в случая е че музиканта с гъдулката ще яде хляб само ако мечката играе .....