Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Пустинни котки  (Прочетена 1122 пъти)

spydemon

• Публикации: 338
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
Пустинни котки
« -: 20/07/2015 04:17:04 am »
„Пустинните котки“ са бронирани автомобили, които по цял свят се използват и при потушаване на безредици. В тях има възможност за качване на модулно оборудване, което може да включва мощни заглушители за мобилни телефони, радиостанции, смущение на телевизионния сигнал и т.н.

Освен това според случая може да се монтират източници на ултракъси вълни, които са вредни за здравето на хората и могат да доведат до главоболие със седмици, загуба на съзнание и др. директни физически и психически вреди.

Ако видите, така наречените бронирани джипове - '' пустинни котки'', се отдалечете от тях, с тях се превозва тази техника, с психотронното въздействие !  ;)

Надявам се, да се отнесете сериозно към тази опастност !  :)
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

GYM.IS.MY.LIFE

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-1
Re: Пустинни котки
« Отговор #1 -: 7/08/2015 07:00:49 pm »
Ти умствено изостанал ли си ?
Jokera

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #2 -: 16/08/2015 05:35:45 pm »

Овца си, но така е като не четете истината в интернет, а гледате казионни медии които ви промиват мозъците ...

За щастие, все повече се увеличават събуждащите се и в скоро време, онези изчадия няма да могат да си намерят място на земята, където да се скрият и ще има мир по света ! ;) :) :P
« Последна редакция: 16/08/2015 05:37:42 pm от spydemon »

TheManLegend

• Публикации: 38
  • Репутация +0/-3
« Отговор #3 -: 5/04/2016 05:08:29 pm »
xaxaxaxa

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
« Отговор #4 -: 6/04/2016 08:59:13 pm »
„Пустинните котки“ са бронирани автомобили, които по цял свят се използват и при потушаване на безредици. В тях има възможност за качване на модулно оборудване, което може да включва мощни заглушители за мобилни телефони, радиостанции, смущение на телевизионния сигнал и т.н.

Освен това според случая може да се монтират източници на ултракъси вълни, които са вредни за здравето на хората и могат да доведат до главоболие със седмици, загуба на съзнание и др. директни физически и психически вреди.

Ако видите, така наречените бронирани джипове - '' пустинни котки'', се отдалечете от тях, с тях се превозва тази техника, с психотронното въздействие !  ;)

Надявам се, да се отнесете сериозно към тази опастност !  :)
Интересно ми е какви хора ги карат тия котки?????? Нали са много опасни, физически и психически. Кой тогава луд ще се набута в тия кочини и да ги управлява? Като знаеш толкова по въпроса - отговори ми да те видим... мистър компетенция по всички въпроси. Хайде да те видим  ;)

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #5 -: 9/04/2016 03:16:18 pm »
Защо ми задаваш риторичен въпрос - плащат им достатъчно зелени банкноти и глупаците, веднага се навиват да убиват бавно населението ...

- Ей такива качулати изроди ги карат тея бронирани джипове(джипа е зад него)  >:(

wonderful-life

• Публикации: 179
  • Репутация +0/-8
  • 痛みは最良の教師である
« Отговор #6 -: 20/04/2016 10:21:48 pm »
ти още ли си тука е спайдемонче  ;D ;D

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #7 -: 1/08/2016 03:46:43 pm »
Съвсем си изперкал вече..
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #8 -: 16/09/2016 02:15:33 pm »
Много сте прости всички, продължавайте да живеете в измисления свят от илюминатите и после се чудете, защо така става по света !!! ;) ...

Жан Габен

• Репутация +0/-1
« Отговор #9 -: 16/09/2016 04:03:33 pm »
Ти па си голям умник  ;D

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #10 -: 17/09/2016 02:43:50 am »
Ти па си голям умник  ;D

1% от хората в света сме събудените, 1% гадове владеят света и 98% от хората в света са овце ...

Задаваш ми риторичен въпрос, но да - аз съм по-умен от 98-те % от хората в света, защото знам истината за света(написах я в предишния ми коментар)  :)
« Последна редакция: 17/09/2016 02:45:33 am от spydemon »

Жан Габен

• Репутация +0/-1
« Отговор #11 -: 17/09/2016 07:55:08 am »
Той бил по умен от 98% от хората в света  ;D ;D Ти кой си бе? Новият Айнщайн ли, кой си ти?  O0 ;D ;D ;D
Самочувствие както виждам имаш, но никакво покритие на това самочувствие. Така че аз лично смятам че си от тези 98% от хората, за които твърдиш че са овце  8) ;D

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #12 -: 17/09/2016 10:18:10 pm »
Той бил по умен от 98% от хората в света  ;D ;D Ти кой си бе? Новият Айнщайн ли, кой си ти?  O0 ;D ;D ;D
Самочувствие както виждам имаш, но никакво покритие на това самочувствие. Така че аз лично смятам че си от тези 98% от хората, за които твърдиш че са овце  8) ;D

Пак казвам, че аз знам неща, които 98% от хората в света не знаят ! ;)

https://truthkings.com/image-italian-pilots-protesting-chemtrails-shocks-world/# - Например, като това :)

Прочети в чичко Гугъл, какво значи - Кемтрейлс(но съм сигурен, че няма да го повярваш, то в началото и аз не можех да повярвам на много неща, но за съжаление са истина ...

Даже знам, каква точно ще ти е реакцията и какъв точно ще ти е отговора, но не е интересно да ти ги издам предварително :P
« Последна редакция: 17/09/2016 10:23:24 pm от spydemon »

rado_pustinnata_kotka

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 19/09/2016 01:39:48 am »
1% от хората в света сме събудените, 1% гадове владеят света и 98% от хората в света са овце ...
spydemon наистина не е овца. Той си има собствено мнение. Първо беше за Левски, даже си беше сложил аватар на отбора в скайп, после стана от ЦСКА(защото били най титлувания отбор в бг), изписа половината им песни и се изпопсува с всички левскари във форума и каза, че е направил голяма грешка, като е бил левскар преди. По последна информация от две години е фен на Лудогорец, защото станаха шампиони. Това ако не е човек със собствено мнение направо не знам кой друг е! Изобщо не е овца!  ;D Няма нужда да казвам че като гледа някой филм (Под прикритие, Троя) и веднага започва да си представя че е главния герой доста се посмяхме като си мислеше че е Иво Андонов. Радко радко как ще те ушамари жан габен ако знаеш бедна ти е фантазията направо
знам неща които 98% от населението не ги знаят
фен съм на цска,левски и лудогорец

spydemon

• Репутация +0/-4
« Отговор #14 -: 19/09/2016 03:56:10 pm »
spydemon наистина не е овца. Той си има собствено мнение. Първо беше за Левски, даже си беше сложил аватар на отбора в скайп, после стана от ЦСКА(защото били най титлувания отбор в бг), изписа половината им песни и се изпопсува с всички левскари във форума и каза, че е направил голяма грешка, като е бил левскар преди. По последна информация от две години е фен на Лудогорец, защото станаха шампиони. Това ако не е човек със собствено мнение направо не знам кой друг е! Изобщо не е овца!  ;D Няма нужда да казвам че като гледа някой филм (Под прикритие, Троя) и веднага започва да си представя че е главния герой доста се посмяхме като си мислеше че е Иво Андонов. Радко радко как ще те ушамари жан габен ако знаеш бедна ти е фантазията направо

Никога не съм бил и никога няма да бъда фен на - ФК Антибиотик, но естествено - ти и другите ми фенове, много обичате да си измисляте неверни неща за моя живот, просто защото вашия е скучен !!! ;)

П.П - Фен съм на ЦСКА и не защото е най-титулувания отбор в България, а защото усещам духа на всички армейци, докато при говедата това нещо го нямаше + че тея само срамят името на Апостола и у нас и по света ...

Който ме познава на живо, отлично знае че аз найстина имам собствено мнение и хич не търпя някой да ми дава наклон на демонския(ако щете и на ахилския) !!! :)

П.П 2 - Под Прикритие и Троя са просто филми, хубаво е човек да се мотивира отнякъде !!! :P

П.П 3 - Много пъти съм ги слушал тея филми, с шамарите :D :D :D

В сезон - 3.0, толкова ви спуквах от бой всички, че явно още ви държи влага, ама така е като не слушате !!! ;)

И - П.П 4 :   8) 8) 8)
« Последна редакция: 19/09/2016 04:20:10 pm от spydemon »