Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: ХУЛИГАНИТЕ  (Прочетена 1252 пъти)

TheDog

• Публикации: 267
  • Репутация +4/-9
  • ITALIA FTW
ХУЛИГАНИТЕ
« -: 17/10/2015 01:54:33 am »
Един човек не може да разкаже историята на тази банда, затова само отварям темата и се надявам всеки докоснал се до тази банда (и все още чете форума) да коментира !

Това е може би последната снимка, в която сме 12 писани за задача (в онези времена, където се дебнеше, играеше се офлайн, искаше се онлайн класацията, чакаше се по 15 минути на бой и се играеше през демо акаунта да търсиш бой...) Ех, като се замисля и ще се рАзплача... Аз дори не знам откъде да започна, хаха. В бандата ме вкара един отдавна забравен войн ( има го на тази снимка ) - gabberhead. Било е може би сезонът след платената ностра. Когато всички банди игнорираха слабото куче, никому известно, този тъпанар ме прие в бандата и натам всичко е история.. На него съм най-благодарен, че ме вкара в тази банда, а другите играчи --- всичките ще ги обичам малко или много... Няма да споменавам имена, нека коментират!
Някви снимки още ще допълня :
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:

За да ги видите големи натиснете с дясно копче и open in new tab ( за google chrome) или сродните на тази команда!
https://www.youtube.com/watch?v=Z2PZPAowE-s
« Последна редакция: 17/10/2015 02:32:23 am от TheDog »

Ultras Botev

• Публикации: 206
  • Репутация +6/-11
  • BultrasFrontLine
    • StreetMobster
Re: ХУЛИГАНИТЕ
« Отговор #1 -: 17/10/2015 05:46:53 am »
обичам ви всички и се радвам, че съм бил един от вас  :-[ :-[ :-* :-*

Malloy

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 17/10/2015 07:55:46 am »
Най-готината банда в която съм играл !  :P 8) 8)

PakSiZabravixParolata

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 17/10/2015 09:11:14 am »
Бандата с най-несериозни членове :д

TheDog

• Репутация +4/-9
  • ITALIA FTW
« Отговор #4 -: 17/10/2015 09:58:10 am »
бахта, само тва ли ще напишеш ти уе! :D

Греховен

• Публикации: 109
  • Репутация +0/-0
  • A...T...A...K...A
« Отговор #5 -: 17/10/2015 11:22:20 am »
Реално това ми е втори или трети път в който играя в бандата...винаги сме били приятели и сме си помагали от самото им създаване :) Освен да кажа, че когато играе тази банда се връщам в старите времена, които бяха най-интересни...надявам се този сезон да остане до края бандата за да се запише в днешните архиви! :)

Респект момчета стари и млади!

PakSiZabravixParolata

• Публикации: 19
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 17/10/2015 04:14:11 pm »
бахта, само тва ли ще напишеш ти уе! :D

Ако тръгна да пиша повече никой няма да го прочете :д :д

TheDog

• Репутация +4/-9
  • ITALIA FTW
« Отговор #7 -: 17/10/2015 06:10:39 pm »
Давай, аз ще чета, а и ще дадеш старта... Всички ги мързи, а не трябва да е така :) Напиши, има хора, които с удоволствие ще прочетат!

Shadowmaw

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 17/10/2015 07:18:15 pm »
Е, нека тогава дам аз старта!

Отдавна не играя играта, но това съвсем не ми е прекъснало връзката с много от играчите, включително и автора на тази тема, дето все ще ми идва на гости пък го мързи :D

Така де, съжалявам, няма Мадами, няма машини, школи или каквото и да било в днешно време, не ви знам новите банди, ТОВА БЕШЕ БАНДАТА!
Винаги правехме първи банда, винаги бяхме тотални образи изтрещели вътре (и за мен е голяма чест да познавам 3/4 от хората там ЛИЧНО).
Винаги се събирахме най-добрите играчи там, някои от най-добрите играеха в конкурентни банди (Например boobs and beer, razor и други), но като цяло най-много се събирахме там.
Даката, Кавала, Кучето, Габера, Снайпериста и още куп други образи бяхме винаги в топа когато си поискахме (особено в началото на ролекс жуленето нямахме равни) :D

Беше много готино и тези времена ми липсват, но няма как, живота те удря, преследваш кариера и трябва да поспреш игрите. А и след разочароващия за мен втори СБС, в който тежката дума на хейтърите и комплексарите си каза думата и се обърнаха всички срещу мен с изключение на приятелите ми от Хулиганите ( :) ) някак си ми се изгуби желание да играя. В бгмафия беше така както е и в самата България. Малко да се издигнеш и веднага те дърпат надолу.

Но измежду всички хора, които срещнах, най-истински бяха ХУЛИГАНИТЕ, и бяха забавни, за разлика от много други, които се вземат за много сериозни и не се забавляват, а са роботи с пари. Така не се играе игра, ако не си бил истински хулиган, то ми е жал за теб като играч :)

Много друго може да се каже, но засега толкова!

Ваш...... знаете много добре кой съм :)

Ultras Botev

• Публикации: 206
  • Репутация +6/-11
  • BultrasFrontLine
    • StreetMobster
« Отговор #9 -: 17/10/2015 07:28:30 pm »
За мен това е била най-задружната банда и всички бяхме приятели.. не,че сега не сме де :)
Бих се радвал някой ден отново да поцъкаме заедно, макар, че в момента продължавам да играя с някой от вас.