Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Спечелена награда 03.08.2015 Кога ще си я получа ?  (Прочетена 1729 пъти)

LuD1Q

• Публикации: 63
  • Репутация +3/-3
#   Гангстер   Рекети   Респект   Банда
1   LuD1QBG   1250   3375M   VICTORY

Сезона приключи на 03.08.2015. Казахте 3 месеца. Вече тече 5-тия. Какво се случва ?

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Случва се че няма награда  ;D

LuD1Q

• Репутация +3/-3
Как така няма награда ?

Жан Габен

• Репутация +0/-1
Еми няма. Получи ли я? НЕ!!! Значи няма :D :D

ivanpz

• Публикации: 66
  • Репутация +0/-0
Да се включа и аз :D
vaskopz 3100
5218M HARDY_BOYZ
моя свърши на 25.05.2015г  :D

BGPaskalev

• Публикации: 25
  • Репутация +0/-0
Стига бе пичове..Мен даже за статуетката не ми писаха :)

Axl_Rose

• Гост
Я Че ти напраИм на теб една от ВелпАпе  O0

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
Единственото, което мога да предложа е изплащане на наградите в кредити.

Купи/плакети вече не раздаваме заради мнооооооогото проблеми, които до колкото разбрах са най-вече с фирмите за доставка на наградата... Чупят ги и после се правят на 2 и половина.

ivanpz

• Репутация +0/-0
Аз предлагам алтернатива - тениски.  :)

Жан Габен

• Репутация +0/-1
Аз предлагам алтернатива - тениски.  :)
Пак не става. Тениските ги мачкат  ;D ;D ;D

d00mz

• Публикации: 48
  • Репутация +0/-0
  • :)
Пак не става. Тениските ги мачкат  ;D ;D ;D

Или ги мачкат,късат и т.н. Куриерите им е работата да ги докарат без значение в какъв вид.. важното е да стигнат до адреса, да се удари 1 подпис и да вземат парата...Другото се поема от купувача или получилия пратката.. И да както мазно предлагаха админите за кредити не мисля че като пича се е задръстил цял сезон да се бори за топ1 в неговия ранг заслужава като на полицая да му предлагаш някви мижави 200кр...
Тръгнал кос с дълъг нос, през гората гол и бос!
Тупнал с крак, так,так,так...
Бре че съм пустиняк!

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
Или ги мачкат,късат и т.н. Куриерите им е работата да ги докарат без значение в какъв вид.. важното е да стигнат до адреса, да се удари 1 подпис и да вземат парата...Другото се поема от купувача или получилия пратката.. И да както мазно предлагаха админите за кредити не мисля че като пича се е задръстил цял сезон да се бори за топ1 в неговия ранг заслужава като на полицая да му предлагаш някви мижави 200кр...

Помня, че наградата бе около 750кр, с които спокойно можеш да изкараш един сезон, като този. Мисля, че е по-добре от нищо, нали?

LuD1Q

• Репутация +3/-3
Единственото, което мога да предложа е изплащане на наградите в кредити.

Купи/плакети вече не раздаваме заради мнооооооогото проблеми, които до колкото разбрах са най-вече с фирмите за доставка на наградата... Чупят ги и после се правят на 2 и половина.
Кредити не ми трябват. Играя само и единствено заради статуетките. Ако трябва не желая да ми я пращат до нас. Аз лично ще отида до Варна/Бургас/Плодвид да си я взема. Просто скъп спомен. Поне да имам нещо от мафията, което не мога да продам за пари или да са пари.
« Последна редакция: 29/01/2016 10:42:27 pm от LuD1Q »

ivanpz

• Репутация +0/-0
за тениските не се изказа никой от екипа  :'(

LuD1Q

• Репутация +3/-3
#   Гангстер   Рекети   Респект   Банда
1   LuD1QBG   1250   3375M   VICTORY

Сезона приключи на 03.08.2015. Казахте 3 месеца. Вече тече 5-тия. Какво се случва ?

Минаха се почти ДВЕ години още си чакам статуетката ?