Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Спечелена награда 03.08.2015 Кога ще си я получа ?  (Прочетена 1504 пъти)

spydemon

• Публикации: 337
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
Ще се възползвам от отворената тема, за да не правя нова - Аз също си чакам фланелката, която спечелих от една игра - Спечели тениска на играта, като тук ще сложа и линка от темата - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65327.15

Ник: Axил

30/06/2015 - Тогава спечелих тениската

На скоро писах и във фб страницата на играта, като само ми се прочете съобщението и нищо ...

Ако може, искам да разгледате и моя случай, благодаря ! :)
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Габровец обещава на сина си:
- Сега, тати, ако слушаш цяла година и имаш само шестици в училище, ще те водя на панаира да гледаш другите деца как ядът сладолед…
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

LuD1Q

• Публикации: 63
  • Репутация +3/-3
Минаха се почти ДВЕ години още си чакам статуетката ?

????

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
До колкото виждам си получил отговор преди повече от година. След като не си приел алтернативното предложение, няма какво повече да направим.

LuD1Q

• Репутация +3/-3
Така е, но просто нямах "сериозен" отговор за теб.
Сега се предполага, че ще пуснем заявка да ви направят нови плакети на теб и ivanpz.
Ето го последния отговор от колегата ти. Да говорихме за това да ми се дадат кредити, което ясно отказах и се върнахме на този вариант със статуетката.

Не знам дали си наясно какво сме си писали(дали го виждаш или не). Питах го какво се случва със статуетката ми. Той не ми отговори дълго време и след това ми написа това съобщение. Демек ПРЕДПОЛАГА се, че статуетката трябва да пътува скоро към мен. Нищо лично към теб или колегите ти, но да ми отбиваш номера с този твой отговор(може и да си наясно с нещата) не е коректно спрямо мен.
« Последна редакция: 28/03/2017 05:15:31 pm от LuD1Q »

LuD1Q

• Репутация +3/-3
Мина се почти месец и отговор няма....

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!

chelsea_fc

• Публикации: 223
  • Репутация +0/-0
Чакай от умрял писмо  ;D

Жан Габен

• Репутация +0/-1
Мафията цикли яко, няма играчи онлайн, за всичко искат кредити и трябва да зареждаш като обезумял. Като цяло, всичко на Big там еди какво си, нищо не работи. Само цъкни и опитай да играеш някоя от игрите им, единствено на телефона можеш да си изтеглиш една игричка, за някаква маймуна дето мята неразбираеми за мен неща по някакви къщички - пълна тъпотия. Всичко се срина ама както си трябва, ти очакваш някаква статуетка братле, която 100 % няма да получиш. Откакто тия взеха играта и Антон го няма, всичко върви стремглаво надолу.... няма да се учудя ако скоро има в мафията 10 онлайн. Много, много вече се отказаха, защото никой никъде нищо не прави. Оня Tzar в началото пишеше във форума, какво, колко, как и защо щял да направи и после изчезна. Нищо не се прави, абсолютно нищо. Не чакай статуетка, явно си един от всички измамени...  :-X :-X :-X

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
човека е в правото си да си иска наградата , иначе за кво седи тва в началото на играта
  ???
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Жан Габен

• Репутация +0/-1
Лошо няма да иска, но друг е въпроса че няма да си я получи

Lemmy

• Публикации: 7
  • Репутация +0/-0
Е че какви сте вие да претендирате за някакви награди изобщо ? Как може да си го позволявате.Начи давате пари за играта, от последните останали хора в тая умираща игра сте и заради вас още не е умряла и кво точно сте направили за играта, че да получите и награда от нея  ;D ? Трябва да сте доволни и благодарни, че по веднъж в седмицата някой админ се ангажира да отдели 30 минути на играта :D.

LuD1Q

• Репутация +3/-3
Мина се почти месец и отговор няма....
3 Месеца и няма никой. Пак ли ще трябва да чакам 1 година за някакъв отговор ?

Jorkata

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
@LuD1Q успех и се надявам, някой наистина да се заеме и предостави наградата. Интересна вещ, която се заработва с доста бъхтене и висене пред екрана. Като се замисля, за какво друго да трупаш показатели, точки и чертички при положение, че след 6 месеца ги зануляват :))
Дори и кредитите няма да се запазят след този като гледам, а аз си съхранявах едни 270 белкем ми се прииграе, но явно не :D
Поздрави

dakata_966

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-0
Добре, щом собствениците нямат желание да подобрят поне връзката между играчите и админите, да спрат играта. 100-те човека онлайн са ясен показател накъде отиват нещата. А само да искат, могат да привлекат много нови и стари играчи. Не мога да си обясня - не знаят ли, че могат да спечелят много от играта, само с добро отношение и инвестиция в награди и реклама.