Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Проблеми, породени от ДДос-защитата  (Прочетена 649 пъти)

Axl_Rose

• Гост
Не успях да намеря темата, в която Релоудид обобщава неудобствата, причинени от ДДос-проверката, затова правя тази... След наблюденията ми от времето, в което играя този сезон, бих могъл да добавя към писането на писма, още един далеч по-неприятен ефект, който, ако няма как да се отстрани следва да бъде доведен до знанието на всички играчи, за да могат да го избягват... Описвам го възможно най-точно:
Проверката на браузъра от CloudFlare е на всеки 15 минути (но при активност - тоест клик от страна на играча). Когато не извършвам никакви действия и например в 21:45:20 реша да набия някакви агенти и кликна на Агенти ми се активира тази проверка. Така следващата проверка ми се насрочва за 22:00:20. Точно в този момент обаче върви отброяването на времето до начало на боя в бойния клуб (говорим за момента след като вече се е заредил бойния клуб и аз съм на полето). Проверката се активира background на флаша и блокира стартирането му. Обратното отброяване стига до 0 и заспива - не можеш да участваш в битката.
При териториите ефектът е сходен, но там боят започва, защо не е индивидуален - просто на мен ми насича анимацията и или не ми позволява да ползвам буустове или ги пуска със забавен ефект или пък може би самият аз виждам битката на каданс.
Напълно наясно съм, че тази защита пази играта в момента от зложелатели, но както казах по-горе, ако няма начин да бъдат избегнати тези негативни ефекти, би било добре да се разясни проблемът на всички, за да могат поне да си нагаждат проверките в такива часове, в които да не им пречат на важните дейности.

Локомотивеца

• Публикации: 738
  • Репутация +9/-21
  • Стани един от нас приятел и светът ще стане друг !
Re: Проблеми, породени от ДДос-защитата
« Отговор #1 -: 21/02/2016 10:08:20 pm »
И на мен ми се е случвало няколко пъти да се хвърли гранатата 4-5 секунди след като съм искал да я използвам и по този начин отива на вятъра, защото я хвърлям на вече умрял човек

GYM.IS.MY.LIFE

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-1
« Отговор #2 -: 21/02/2016 11:23:18 pm »
Aз като се оплаках от това дето по 5 секунди зарежда ми казаха ,че използвам бот пък аз никога бот не съм използвал ...
Jokera

Жан Габен

• Публикации: 134
  • Репутация +0/-1
« Отговор #3 -: 22/02/2016 09:06:24 pm »
Aз като се оплаках от това дето по 5 секунди зарежда ми казаха ,че използвам бот пък аз никога бот не съм използвал ...
хаххаххаха не съм използвал вика  ;D ;D ;D Ти и брат ти сте лидери бре, вие най много ползвате такива неща и затова редовно сте баннати точно за такива неща  ;D ;D

GYM.IS.MY.LIFE

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-1
« Отговор #4 -: 22/02/2016 09:39:37 pm »
хаххаххаха не съм използвал вика  ;D ;D ;D Ти и брат ти сте лидери бре, вие най много ползвате такива неща и затова редовно сте баннати точно за такива неща  ;D ;D
Ей глупак ти си най-малоумното същество на земята НИКОГА не съм бил банвант за БОТ :D ГЛУПАК :D Брат ми дори не цъка играта сериозни кви ботове ;д
Jokera

Жан Габен

• Публикации: 134
  • Репутация +0/-1
« Отговор #5 -: 23/02/2016 07:55:45 am »
Глупаци са на майка ти двамата сина. Аре в коша  ;D