Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Боен клуб - Важно!  (Прочетена 605 пъти)

Axl_Rose

• Гост
Боен клуб - Важно!
« -: 5/07/2016 10:23:58 pm »
Тъй като очевидно проблемът не може да бъде решен в рамките на този сезон (който е и все още доста дълъг), за да не си развалям удоволствието от най-приятната за мен част от играта, а именно Бойният клуб, играйки заедно със или срещу ботове, правя това възможно най-подробно описание на споменатия проблем:
Когато, например в 10:30 ви се активира часовник за предстояща битка за територия в 11:30 и в същото време ви предстои индивидуалния Боен клуб в 11:00, ако се запишете за територията преди да е минала битката в индивидуалния, шансът да не ви стартира битката (в индивидуалния) клони към 100% (поне при мен беше 8 от 8 проби). Затова, ако не желаете да бъдете ботове, изчаквайте си да мине битката в индивидуалния боен клуб и чак тогава се записвайте за територията (имате достатъчно време - почти половин час).

Надявам се, че съм го обяснил достатъчно точно, но ако все пак някой не разбира (винаги има и такива), ще се опитам да доизяснявам в движение.

m1n1mal1s7

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
Re: Боен клуб - Важно!
« Отговор #1 -: 5/07/2016 11:22:56 pm »
Явно проблема е от теб. Всеки боен си ми върви както трябва, няма значение кога съм се записал  ;)

m1n1mal1s7

• Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 5/07/2016 11:46:53 pm »
Всичко се разбира, само ти не разбираш, че е в теб проблема.

m1n1mal1s7

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 5/07/2016 11:53:02 pm »
Нека тези "десетки" играчи да изкажат мнение тогава  ;)

П.С. Кой си ти, че говориш за моето класиране? Като не искат да са ботове да си сменят браузърите а не да се оправдават във форума като губят  ;)
« Последна редакция: 5/07/2016 11:56:40 pm от m1n1mal1s7 »

kva4o

• Публикации: 8
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 10/07/2016 08:16:39 pm »
акселе бате ти си като  10 годишен който реве  на мама в магазина '' мамо искам сладолед искам сладолед''
 това 4е ти си имал някакъф проблем и още 2-ма  и  4е сигурно  пц-то ви е пълно с  вируси и някви други   глупости не е наш проблем и кде са тези десетки твой приятели  на който му се бъгва така бойния аз само тебе виждам тука то ти винаги имаш някакъф проблем и задължително цялата мафия има проблем  МАФИЯТА ИМА ГОЛЯМ БЪГ  направо по4вай да се пишеш аксел откривателя на бъгове или повелителя на бъгове хахахаха вари пии една бира и са успокой и най добре си изтегли нов браузър  и си преинстални пц-то   ;)

Жан Габен

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-1
« Отговор #5 -: 17/07/2016 10:00:54 am »
Всичките 8 преинсталирай, тъй и тъй не ти върви бойния клуб а може и пак да не тръгне, но поне ще имаш с какво да се занимаваш. Така че моето мнение е да преинсталираш всичко и да не се занимаваш повече с глупости  ;D

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #6 -: 23/08/2016 09:22:29 pm »
Голяма работа е Акселката ве, няа да го опонирате, винаги е прав.

Как действа той:

1. Констатира проблем
2. Прай му проверка от всичките си компютри (25 пъти минимум, иначе не пуска тема)
3. Чак тогава пише тема

Голяма работа си акселка, еваларката!!!
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #7 -: 23/08/2016 10:54:53 pm »
Любов ли бе, да я опишеш...