Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Бъг с треньора  (Прочетена 425 пъти)

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Бъг с треньора
« -: 8/02/2017 02:40:04 pm »
Понеже от няколко седмици имам фитнес инструктор реших днес да проверя докога е валиден, проблема е, че във фитнеса пише едно

но като цъкнах на екстри ми показваше съвсем друго

ако може някой да ми каже да чакам ли да си станат 24 точки или да ги използвам преди да са стигнали лимита без треньор (6)  щото малко шизофрения става ?
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Re: Бъг с треньора
« Отговор #1 -: 8/02/2017 06:28:55 pm »
Пуснал съм скрийн и от екстрата. Имам и магнит за дами а там времето е еднакво. Преди време даже пишеше, че изтича "Преди 9 дни"
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #2 -: 10/02/2017 12:43:01 am »
В самият фитнес/учебен център поради някаква причина не винаги извежда точното време оставащо на дадената екстра. Точното оставащо време можете да откриете в страницата с всички екстри.

Ако евентуално смятате че поради една или друга неизвестна за вас причина някоя екстра не отговаря на времетраенето което би трябвало да имате, моля пуснете доклад до администрацията с допълнителна информация за да можем да извършим необходимата проверка.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #3 -: 10/02/2017 12:49:37 am »
В самият фитнес/учебен център поради някаква причина не винаги извежда точното време оставащо на дадената екстра. ...

Колко експертно звучи само... А аз се надявам да разработваме система, която да спре злоупотребите и измамите в любимата ми игра... Какъв наивник, а?

NQKAVTAM_93

• Публикации: 143
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 11/02/2017 03:44:42 pm »
Колко експертно звучи само... А аз се надявам да разработваме система, която да спре злоупотребите и измамите в любимата ми игра... Какъв наивник, а?

Знаеш много добре , че колкото и да искаме няма как да стане ....