Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Транзакции!!!  (Прочетена 232 пъти)

d00mz

• Публикации: 48
  • Репутация +0/-0
  • :)
Транзакции!!!
« -: 14/04/2017 08:34:41 pm »
Ник-TF и искам да питам, вече 4ти ден не са ми вкарани над 1 200кредита в акаунта, пусках оплаквания 1 отговор получих, който ми се обясни че не мога да зареждам с смс чрез повече от 2 номера, и обясних че нямам финансова възможност да си вкарам сам и т.н. и моля познати и приятели, дори от последния фр заредих  над 700кредита и не са вкарани... Помолих 2ма админа да говорят с някой от хората които се занимават с транзакциите те одобриха желанието ми но никакъв отговор.. Трябва ли за всяко нещо което видя нередност да пиша на всяко място, дали в играта дали в оплакванията или в форума.. Дори номерата дадох от фр, само от 1 номер не мога да дам защото не можех да взема номера а имам 4-5 транзакции.. така че моля да се обърне поне внимание и да ми се обясни защо чакам толкова време!  :)
Тръгнал кос с дълъг нос, през гората гол и бос!
Тупнал с крак, так,так,так...
Бре че съм пустиняк!

d00mz

• Репутация +0/-0
Re: Транзакции!!!
« Отговор #1 -: 14/04/2017 09:19:31 pm »
Това е наличноста ми сега да сметнем - 330 кредита които изхарчих !
http://prikachi.com/images.php?images/485/9096485g.jpg

А това е цялата сума която трябваше да е!
http://prikachi.com/images.php?images/486/9096486V.jpg
Бре че съм пустиняк!

d00mz

• Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 15/04/2017 11:28:43 am »
Е даже тва е мега смешното ейй
Пускате от 27-28 транзакции половината а др половина отказахте ей.  Просто е мега смешното не разбирате ли?
Да си взимате парите а кредити да не давате.. После държавата краде... Дриймър коя партия си е да знам че и аз да се пиша тама?
Бре че съм пустиняк!

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #3 -: 15/04/2017 01:39:25 pm »
и обясних че нямам финансова възможност да си вкарам сам и т.н. и моля познати и приятели, дори от последния фр заредих  над 700кредита и не са вкарани...

Интересни приятели имаш. Хем нямаш финансова възможност сам да зареждаш, хем зареждаш.. А, да от приятели. Тук изникват 2 въпроса, които са доста интересни.
1. Наистина ли зареждаш от приятели.
2. Ако е така, тези приятели дали знаят за това?

И Дриймър не ти прибира парите. Не, че а твои де, но все пак.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

d00mz

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 15/04/2017 02:53:34 pm »
Фб да давам ли или еи стана тегаво...? Ще дам информацията за всичките и ще ги питате лично ако толко се натегате.. Знаят иначе няяше да ми заредят ... Аз поне не лъжа хората като вашия колега!
Бре че съм пустиняк!

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 15/04/2017 04:10:49 pm »
Какви са тия толкоз щедри приятели? Дай да ни запознеш  ;D Разбирам един приятел да ти даде няколко смса, ама доколкото се разбира - те са повече от двама. Аз, ако нямах финансовата възможност да зареждам кредити - никога нямаше да карам мои приятели да ми зареждат кредити, най-малкото едва ли щях да играя играта, защото без да вкараш някой лев няма да постигнеш нищо погледнато от страна на класирането, но е едно много добро място да намериш хора, с които може да си говориш за най-различни глупости. Като човек, който има възможностите да си позволява голяма част от нещата, които иска, искам да ти кажа, че, ако мой приятел ме помоли за такова нещо - бих му пратил 1, 2 смса, ама ти говориш за над 12 смса ;D Най-малкото нямаше да му пращам смси, а щях да му вкарам парите в EasyPay, ама вие и да лъжете като хората не можете  ;D
« Последна редакция: 15/04/2017 04:12:54 pm от ГУЩЕРИНЬО »
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #6 -: 15/04/2017 05:31:56 pm »
Какви ти 12 смс-а, дава скриин как са вкарани 2,1к кредита чрез смс.. Това са 35 смс-а х 6 лева или общо 210 лева. И това за човек, който няма финансовите възможности. Каквото и да си говорим дори аз не бих дал на някого, който няма финансови възможности да зарежда в една игра. За храна, окей ама за кредити? Предполагам затова и все още не си получил отговор от някой по-компетентен. Работи се по въпроса - сигурен съм, но ще се наложи да си търпелив. Гледам са ти отчетени като заредени, демек като свърши "промоцията" ще си прибереш бонуса, вече е въпрос на време да се уастанови дали ще ги получиш или не. Изисква време да се провери все пак, не са магьосници, а най-обикновени хора.

Ама ти не, та не, вместо да си кротуваш, ти спамиш в играта, спамиш тук, обиждаш ги, не знам си какво. Няма да постигнеш много. Като се установи дали са придобити чрез измама или не ще ти ги дадат.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #7 -: 15/04/2017 08:14:51 pm »
Хайде стига толкова вече, какво ще кажеш?

Ще се повторим за стотен път. Или зареждаш от един телефонен номер, или няма да получиш и кредит от това, което си заредил. Точка!