Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Пролетен сезон 2017  (Прочетена 329 пъти)

Wisely

• Публикации: 15
  • Репутация +0/-0
Пролетен сезон 2017
« -: 13/05/2017 10:24:50 pm »
Здравейте мафия , понеже не мога да се изразявам обстойно и да се аргументирам ще ви нахвърлям няколко идеи , предложения , критики и причини поради които няма да играя в следващите сезони .

1во . Играта е прекалено задължаваща за хора като мен които са по 10 часа на работа ! / какво имам предвид , в продължение на 3 месеца ставам час по рано за работа за да направя атаките , тренировките , агентите и сексовете .. за което нямам нищо против но идва момента в който съм с 20% показател зад хората които са станали на обяд и са направили атаките си с повече онлайн играчи .
2ро . Любовта ?!?  Кой може да изчука 200 коври на ден по дяволите  :o  ?! т/ това за мен не е реално , изнервящо е и .... нямам аргумент но не е за мен . Няма да е лошо да се намалят точките за курви приблизително до тези за тренировки . (знам ,че ще се наруши геймплейя на клубовете и хотелите ... но .. )
3то . Защо когато ползваш карта за допълнителни тренировки "10"  и не си платил екстрата получаваш 6 точки ?
4то. Защо пазара не е отворен за всички нива ? Има играчи които биха се радвали да могат да търгуват от 1во до 200 ниво без значение от тяхното ... (производството на оръжия зависи от нивото на играча ? нали така ? защо то не се определя от нивото на първия по опит(ниво) в класацията ? )
5то. Гранати > завеса . Гърмиш > Пада .
6то . Ловци на глави , да има клауза за взривен играч , не набит .
7мо . Да се премахне или намали бонуса за набит онлайн играч .... Зомбитата много дърпат :D и се дразня :D
8мо . Да се прегледа играта за стара информация , да се поправи раздел помощ , в момента е безполезен . и какво е това ? "Максималният брой на членовете на една банда зависи от умението Лидер на боса на бандата." WTF ??? . A това важи ли   ? "Разпускане на банда За да разпуснеш бандата трябва да изгониш всички членове. При изгонването на някого парите в касата автоматично се разпределят. " ?
9то . Защо няма класация по сексапил  ?
10то . Защо има умения които са безсмислени ? Като драйвър и парамедик ? Защо драйвъра не определя защитата спрямо умението убиец на противника , а не колко лев ще ти измъкне ?

Мислили ли сте да разделите играта на две  ? (два персонажа , добри и лоши ?) Съответно полицаи и гангстери ? Пример : При началото на играта избираш страна , която определя начина по който трупаш показатели и колко време ще трябва да прекараш онлайн за да го натрупаш . Полицая трупа показател от тренировки и арести , а гангстера от битки , примерно . Куестовете са различни , както и турнирите в които могат да участват . Полицая взима бокс от вкарани в затвора , гангстера обратно .

Като цяло това са няколко идеи  от мен , любопитно ми е какво мислите ?
Радвам се ако сте прочели безсмисления ми бълвоч , желая ви успехи и много интригуващ следващ сезон  ;D

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Re: Пролетен сезон 2017
« Отговор #1 -: 14/05/2017 08:09:05 am »
1 - Кажи на шефа си, да ти направи 1 час работния ден. 10 часа са прекалено много, обясни че нямаш време за игрички в нета, ще те разбере.
2 - И по 300 мога да изчаткам, ама няма бате, само 200 дава.
3 - Защото реално точките ти са 6, няма как да ти даде повече.
4 - Малките не трябва да ходят на пазар. Справка - реалния живот. Можеш ли да пратиш 3 месечно бебе на женския да ти купи марули?
5 - Гранати > Завеса > Гърмиш > Желязна завеса и не пада. Никой няма да е навит да плаща по 3 кредита и с първата граната да му падне завесата. Ако пада така - защо ти е да плащаш и да я активираш?
6 - Клаузата е победен. Без значение дали е пребит или взривен.
7 - Зомбирай се и ти и няма да се дразниш.
8 - Никой не чете там, така че няма нужда да се обновява каквото и да е. Дори е хубаво да се премахне изцяло че да не товари допълнително играта.
9 - Щото всички сме грозни като квазимодо, затова няма класация по сексапил.
10 - Драйвъра не е безмислено умение. Там дори си го пише - Вземат ти с 2% по малко при бой, ама ти си мислиш че важи за битките с другите играчи от класацията, значи не знаеш - Умението драйвър е за бойния клуб и за териториите. Там ти взема 2% по малко на ниво. С добре развито умение Драйвър, има да те стрелят а ти имаш време да презаредиш аптечка, защото ти вземат 2% по малко на ниво. Колкото до Парамедик - също е важно, иначе след всеки рунд на битка с бандата си и ще си в болница.

Колкото до това, да се раздели играта на две - те админи и собственици така не могат да я поддържат, ти говориш за два пъти повече работа. Няма как да стане  ;D

Wisely

• Публикации: 15
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 14/05/2017 08:28:28 am »
Благодаря ,че си прочел/а целия ми бълвоч . Но не знам защо се почувствах хейтнат ... :D Тва за работата ... аз така и така няма да играя повече ... шефа няма да го закачам . Уменията ... даже си нямах представа това с бойния клуб ... А защо така ? Защото секция помощ е боклик ... :D
7 , цялата работа беше от носталгията ... играл съм тук 5ти клас , реших да цъкам и сега .... няма да направя грешката отново , прекалено много зомбирани  ;D
3 пределно ясно ми е колко са точките ... въпроса е там ,че не искам да ползвам екстри за да тренирам ...
« Последна редакция: 14/05/2017 08:31:13 am от Wisely »

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #3 -: 14/05/2017 11:31:15 am »
Това с курвите наистина е много дразнещо, особено ако си с магнит за дами. И драйвъра помага в състезанията, имаш доста по голям шанс да спечелиш спрямо тоя с 0 драйвър. Парамедика се ползва в началото когато нямаш толкова карти запълване на живот. Също така драйвъра не определя колко ще губиш в бойния клуб. От това което съм изчел само с лява ръка ти взимат по малко ''живот'' а драйвъра е било някога когато губиш показатели а сега май по малко пари.
Когато нямаш наставник и ползваш карта 10 точки , другите остават в инвентара освен ако не са стигнали лимита, само когато ги ''реснеш'' и си без наставник ти пълни 6 а не 24
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

BR0

• Публикации: 73
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 14/05/2017 12:33:35 pm »
Драйвъра не помага нито в ралито нито в боен   :o ако мислите че помага по-добре се гръмнете

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #5 -: 14/05/2017 04:46:22 pm »
Играл съм с 16 драйвър в ралито срещу хора без никакъв , дори имаха по силна кола и 2 пъти 1 място 1 път второ
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #6 -: 14/05/2017 07:13:49 pm »

значи не знаеш - Умението драйвър е за бойния клуб и за териториите. Там ти взема 2% по малко на ниво. С добре развито умение Драйвър, има да те стрелят а ти имаш време да презаредиш аптечка, защото ти вземат 2% по малко на ниво.

Умението "драйвър" под формата на точки в секция "умения" НЕ влияе в бойния клуб по никакъв начин. Увеличаването на живота в него се получава единствено чрез екстрата "Лява ръка".

Как сте бандюги? Има ли нови звезди на небосклона? :)

Жан Габен

• Репутация +0/-1
« Отговор #7 -: 17/05/2017 11:57:37 pm »
Аксел, никой не говори че драйвър увеличава живота в бойния. Прочети какво е да развиваш умение драйвър, там си пише - Губиш 2% по малко когато те бият. На ниво е 2%  ;)
Никъде не пише че Драйвър ти увеличавал живота. Боеца го увеличава. Абе вие не четете ли какво пише в умения или само ей така си драскате текст свободно съчинение???

Lemmy

• Публикации: 7
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 18/05/2017 12:05:05 am »
Боеца също не увеличава живота в бойния. Респекта го увеличава :D. Лявата ръка също :).

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #9 -: 18/05/2017 02:38:39 am »
Умението "Драйвър" няма нищо общо с бойният клуб. Същото се отнася и за умението "Боец".

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 19/05/2017 01:05:28 am »
Повече Ученик развивайте , да се научите да учите  ...
 за да станете по-добри , че с тея въпроси бая ви трябва да го развиете тва умение

mashin

• Публикации: 125
  • Репутация +5/-2
« Отговор #11 -: 20/05/2017 08:15:52 am »
Тази игра е игра за вас и бизнес за тези, които ви я предоставят.  На мен ми минаха няколко години от живота в нея. Имам и хубави и лоши спомени. Имаше момент в който искахме да я купим даже.
Но най=важното е, че наподобява истинския живот. Успяват тези, които са съобразителни и упорити. Ако ходиш на работа няма как да си силен. При по=силните играчи влияе фактора, че имат собствен бизнес, следователно пари за игра(които не са чак толкова много) и свободно време. Хубавото е че увлича и ти вдига самочувствието , когато разбереш,  че можеш да постигнеш много. Но лошото е ,че ако искаш да си силен трябва да жертваш респект от действителния живот.