Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Колко още ще я има играта ?  (Прочетена 1002 пъти)

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Колко още ще я има играта ?
« -: 23/05/2017 12:28:10 pm »
Този въпрос не го задавам само аз, вижда се, че от 6 месеца ги намалиха на 3, 45 човека онлайн макс 70 в почивните дни и късно през деня. Дори няма още обещания за награди... какво ще си помисли човек заблудил се да се регистрира за първи път в играта, че вече 5 дена преди края на сезона няма дори системно съобщение кой каква награда ще получи . Дори има грешки във FAQ и Помощ ! Седи някаква тенекиена купа в началото на играта която дори може и да не получиш ако спечелиш, уж щеше да се борим с teamviewer а постоянно седят едни и същи 24/7, хиляди предложения за промени, без резултат . Мисля , че анкетата ми е удачна и нека да не попада в кошчето
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

ОХРАНИТЕЛКАТА

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
Re: Колко още ще я има играта ?
« Отговор #1 -: 23/05/2017 04:40:15 pm »
Докато има кой да плаща ще я има и играта,не забравяйте че Big Mage studio има още много игри в които играят доста играчи тоест си имат приходи с мафията или без нея те пари си имат.

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 23/05/2017 04:57:43 pm »
Не знам от тия 50 човека какви пари взимат, но както и да е. Относно до Биг мейдж или както там се превежда, освен мобстъра и пиратите друго не тръгва, даже имаше и една що годе забавна игра свързана с войните в София която е продадоха.
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Жан Габен

• Репутация +0/-1
« Отговор #3 -: 24/05/2017 11:22:48 am »
Докато има кой да плаща ще я има и играта,не забравяйте че Big Mage studio има още много игри в които играят доста играчи тоест си имат приходи с мафията или без нея те пари си имат.
Имат игри? Какви игри имат???? Едната става само за телефон и не е интересна, другите не работят изобщо. Я пробват да играеш тази с корабите - пиратска арена или нещо такова беше. Влизаш и като поискаш да играеш и ти забива и ти казва нещо за нета че е слаб или проблем с връзката и до там. Пробвал съм да играя от няколко места и проблема е все един и същ. Как пък от всички места има проблем с нета бе, как така не казва че проблема е в играта?  ;D ;D ;D
Така че абсолютно нищо нямат. Единствено мафийката върви, но като гледам и тя ще е до много скоро.

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 24/05/2017 01:16:40 pm »
Като гледам скоро може да съберем повече хора гласували в анкетата от колкото играещи играта  ;D Гледам , че и администрацията нещо липсва... не съм ги виждал скоро и в чата да баннват
До края на този и айде: след края на текущия сезон няма да има други

Този и още един: след края на другия сезон играта приключва

Още една година: може би ще изкара още една година след което ще приключи поради липса на играчи

Вижда му се края: вашето мнение кога ще приключи играта

Преждевременен фалит: по време на някой от сезоните в близкото бъдеще играта остава без играчи

(15. Рестарт на играта
Играта се състои от сезони с различна продължителност. Всеки сезон може да бъде рестартиран или прекратен според един от двата случая:

1. В сезона максималното количество на активни играчи е по-малко от 100 човека в един и същи момент)
« Последна редакция: 24/05/2017 01:31:29 pm от Christian »

ОХРАНИТЕЛКАТА

• Публикации: 9
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 25/05/2017 05:35:15 pm »
Като гледам скоро може да съберем повече хора гласували в анкетата от колкото играещи играта  ;D Гледам , че и администрацията нещо липсва... не съм ги виждал скоро и в чата да баннват
До края на този и айде: след края на текущия сезон няма да има други

Този и още един: след края на другия сезон играта приключва

Още една година: може би ще изкара още една година след което ще приключи поради липса на играчи

Вижда му се края: вашето мнение кога ще приключи играта

Преждевременен фалит: по време на някой от сезоните в близкото бъдеще играта остава без играчи

(15. Рестарт на играта
Играта се състои от сезони с различна продължителност. Всеки сезон може да бъде рестартиран или прекратен според един от двата случая:

1. В сезона максималното количество на активни играчи е по-малко от 100 човека в един и същи момент)

То от няколко години в играта повече от 60,70 човека не съм виждала...

TurLakA

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 25/05/2017 08:35:43 pm »
Колко интересно беше преди, в началото на сезона имаше по 1200 човека онлайн. От както я купиха "BIG MAGE" играта просто умира бавно. Нямало било програмист, който да се занимава с нея... За каква фирма става въпрос... Искат да взимат пари само, а не могат да наемат човек, който да поработи и да я вдигне малко на крака.. Трагедия..

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 25/05/2017 11:20:34 pm »
Братле, елементарни и задължителни неща като Помощ-а и faq седят със стари данни, какво остава за други промени. Какво стана със анкетата "Да заменят ли в ''новата'' версия настоящите турнири седмичните и дневните класации'' , съжелявам ако не го цитирам правилно, но тази анкета седи вече 4-ти сезон ако не стои и преди това . Във нито един друг форум на онлайн игра няма въпроси свързани с нея които да стоят без отговор от човек свързан с играта...

tyrlaka

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 26/05/2017 11:46:43 am »
И не само във форума. Не веднъж съм писал доклади по различни теми, повечето от тях са с неточен и незадоволителен отговор. Да не говорим, че ми се е случвало да чакам с дни отговор на доклад и накрая получавам извинение от тяхна страна, че са пропуснали да видят доклада... Но явно не само администрацията на играта, но и фирмата не е коректна. Не веднъж съм писал в тяхната контактна форма, но отговор така й не получих от тяхна страна... За мен играта попадна в ръцете на една некоректна и непрофесионална фирма, която я съсипа тотално.

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 26/05/2017 01:28:01 pm »
най-добре да освободят администрацията , без админи ще има повече хора :)))))))))
или поне да спрат да отказват играчите , защото 90% са спрели именно заради "бан по общи сведения"  ,
с риск да се повторя , най-добре без админи
« Последна редакция: 26/05/2017 01:29:41 pm от NIKE_AIR »

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 26/05/2017 04:34:46 pm »

Няма да го получат скоро... освен ако админите не играят инкогнито за да са в топа  ::)

WEBSTAR

• Публикации: 30
  • Репутация +0/-2
« Отговор #11 -: 26/05/2017 04:47:27 pm »
#ehidniqadmin

винагибияакселавбойния

TurLakA

• Репутация +0/-0
« Отговор #12 -: 26/05/2017 09:18:36 pm »
Ние си пишем тук, а някой въобще гледа ли? Администратор, човек отговарящ за играта? Няма отговор, няма й да има... Просто тази игра си отиде, което е много жалко. Вече всички си добихме представа за "управлението" на играта, което BIG MAGE прави и с какъв стимул работи по нея за да задържи играчите си.

Ето промените в новия сезон:
1. Летен сезон - Пълна глупост
2. Ускорено вдигане на нива - Още по-голяма глупост
3. Нищо различно от последните 2+ години - Пълна трагедия...

Просто тази фирма е пълен провал... Не знам как изобщо се хващат да правят нови игри, при положение, че те не могат да управляват една......

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 27/05/2017 12:18:18 am »
Администратор, човек отговарящ за играта? Няма отговор, няма й да има...
Сега е времето да задам въпроса - а кой отговаря за играта тогава, и въобще отговаря ли някой ?
Наградите са в кредити само за да продължиш да играеш играта, едни 90 лв. не могат ли да отделят за да купят промоционален таблет от Carrefour за първо място по респект (нормално е да е технология, все пак е респект) а другите да са тениски или стъклени статуетки , плакати... каквото и да било само за да има разнообразие и отделно да пуснат 2-3 рекламки в оборотни сайтове и мисля, че играта ще дръпне. Но никой не отговаря  ;)

TurLakA

• Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 27/05/2017 10:18:35 am »
С предишните собственици беше така... Имаше статуетки, имаше таблети и т.н. Не знам дали някой е назначен да отговаря за играта или просто администраторите правят, каквото си искат вече... Според мен трябва да има човек, който да се занимава с това, програмист, който да работи върху играта, а не 5 човека, които само да отговарят на доклади...