Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Въпрос за играта  (Прочетена 260 пъти)

TurLakA

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
Въпрос за играта
« -: 25/05/2017 08:44:33 pm »
Здравейте,
Напоследък има доста теми в които хората коментират края на играта, нейното умиране или това, че вече няма хора и нови ъпдейти. За това искам да се обърна към човека или хората, които отговарят за играта (не администраторите), а хората от фирмата. Най-вече бих се радвал (и не само аз, а всички играчи), ако получим отговор от господин Явор Деков ( основател и собственик на фирмата "Big Mage Game Studios"). Бих искал да обеснят на мен и всички играчи, каква точно е причината за това, че зарязват една доста интересна и популярна игра? Каква е причината, че след като купиха играта, тя започна бавно да умира? Защо няма нищо ново в нея, а само рестарти на 3-6 месеца? Лично аз играта я знам от почти началото й. С предишните собственици, нямаше проблеми по нито един от тези въпроси. Постоянно се виждаха промени, виждаше се разрастване, просто си личеше, че хората работеха с интерес по нея, а сега? От години няма нищо ново в нея. 
« Последна редакция: 25/05/2017 08:52:23 pm от TurLakA »

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
Re: Въпрос за играта
« Отговор #1 -: 28/05/2017 04:21:05 pm »
номер +359 (0) 879 16 77 88  Big Mage Studios
Кои сме ние?

Нашият екип е група от опитни дизайнери, художници и инженери, които разбират, игри и знаят как да ги правят. Ние знаем, че за да се създаде добър продукт е важно да се намери и да се събере с верния талант за тази работа. Разчитаме на светлата личност и творчеството на всеки член на екипа, така че ние ги избираме мъдро.

ето това се намира на инфото на официалния сайт на ''опитните'' дизайнери на биг мейдж, мисля че и имейлче имаха ама не мога да го намеря, ако на някой му се занимава обадете се и питайте
ето това е имейла на собственика от профила му в linkedln: yavor @ bigmage . com
« Последна редакция: 28/05/2017 04:24:26 pm от Christian »
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

TurLakA

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
Re: Въпрос за играта
« Отговор #2 -: 28/05/2017 08:55:33 pm »
номер +359 (0) 879 16 77 88  Big Mage Studios
Кои сме ние?

Нашият екип е група от опитни дизайнери, художници и инженери, които разбират, игри и знаят как да ги правят. Ние знаем, че за да се създаде добър продукт е важно да се намери и да се събере с верния талант за тази работа. Разчитаме на светлата личност и творчеството на всеки член на екипа, така че ние ги избираме мъдро.

ето това се намира на инфото на официалния сайт на ''опитните'' дизайнери на биг мейдж, мисля че и имейлче имаха ама не мога да го намеря, ако на някой му се занимава обадете се и питайте
ето това е имейла на собственика от профила му в linkedln: yavor @ bigmage . com

Опитния екип, който разбира от игри и знае как да ги правят ги виждаме. Аз лично съм писал в тяханта контактна форма на сайта (и то не веднъж), но отговор така й не получих. Писал съм в скайп на г-н. Явор Деков, но след приемане на заявката, отговор така й не получих. Вече опитах да ги информирам за състоянието на играта и да ги помоля да направят нещо по въпроса, но явно просто на хората не им се занимава....