Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: честито  (Прочетена 203 пъти)

WEBSTAR

• Публикации: 30
  • Репутация +0/-2
честито
« -: 30/05/2017 04:54:10 pm »
Честито на Шампиона итхем, както гледам заслужена победа с ехиден завършек от бойния, който каквото иска да говори той заслужаваше да спечели!!!!Колкото до бандата ТОП1, играчите от ШАМПИОНИТЕ ПРОПУСНАХА ТОЯ СЕЗОН ИНАЧЕ ЩЕШЕ ДА ИМА БАЛ-МЯЛ. Честито на всеки ,който се чувства победител по един или друг начин!!!

винагибияакселавбойния

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
Re: честито
« Отговор #1 -: 30/05/2017 07:38:40 pm »
 ;D Винаги трябва да има оправдания, цял сезон се канят да са първи, загубиха и не били играли

NQKAVTAM_93

• Публикации: 143
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 31/05/2017 02:09:03 am »
Честито на всеки ,който се чувства победител по един или друг начин!!!

Благодаря , отново съм морален победител , че не играх и този сезон  ;D

WEBSTAR

• Репутация +0/-2
« Отговор #3 -: 31/05/2017 11:31:15 am »
Дака ти си морален победител всеки сезон! психо, не съм видял  шампиони в шампионите освен един баннат 8г 1седмица преди края, бедна ти е фантазията простомамен, ама ме кефи как си се превъзбудил, че си завършил в  топ1 банда хахаха  теми пускаш ау хахахах ЯДРОТО НА ШАМПИОНИТЕ Е ДОМИНИРАМЕИГИМОРИМ ХАХАХАХ КАКАТИ ДОМИНА И БАТКОТИ РЕАЛМЕНТОС БЕЗ ТЯХ КФИ ШАМПИОНИ КВИ 5 ЛЕВА, ДА НЕ ГОВОРЯ ,ЧЕ ПОЛОВИНАТА БЯХА ПРИ НАС  ;D най-обичам превъзбудени деца !!! O0
« Последна редакция: 31/05/2017 11:36:20 am от WEBSTAR »

винагибияакселавбойния

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #4 -: 31/05/2017 12:34:11 pm »
Дака ти си морален победител всеки сезон! психо, не съм видял  шампиони в шампионите освен един баннат 8г 1седмица преди края, бедна ти е фантазията простомамен, ама ме кефи как си се превъзбудил, че си завършил в  топ1 банда хахаха  теми пускаш ау хахахах ЯДРОТО НА ШАМПИОНИТЕ Е ДОМИНИРАМЕИГИМОРИМ ХАХАХАХ КАКАТИ ДОМИНА И БАТКОТИ РЕАЛМЕНТОС БЕЗ ТЯХ КФИ ШАМПИОНИ КВИ 5 ЛЕВА, ДА НЕ ГОВОРЯ ,ЧЕ ПОЛОВИНАТА БЯХА ПРИ НАС  ;D най-обичам превъзбудени деца !!! O0

Спрете му наркотиците на това дете, че колкото повече порасва, толко по назад върви с развитието си - кат' истински Бенджамин Бътън е... След всеки прочетен негов пост, чувам как около 100 мозъчни клетки ми умират в писъци  :-X

Честито на победителите, че като гледам няма даже и кой да ги поздрави - толкова е опустяло наоколо  :(
Честито и на моралните победители като Даката (и аз май съм в тази група :) ) и да се надяваме есента да видим нещо ново и по-различно, че да се съберем отново. Дотогава - приятно лято на всички и ... русата. :)

WEBSTAR

• Репутация +0/-2
« Отговор #5 -: 31/05/2017 01:08:07 pm »
ЕСЕНТА, ЗИМАТА ПАК НЯМА ДА ИМА СЕДМИЧНИ НАГРАДИ :))))))))))))))))))

винагибияакселавбойния

NQKAVTAM_93

• Публикации: 143
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 2/06/2017 12:28:04 am »
Дака ти си морален победител всеки сезон!

(beer)

Честито и на моралните победители като Даката (и аз май съм в тази група :) )

Честито значи и на теб Дино (beer)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #7 -: 3/06/2017 05:24:11 pm »

Кой да предположи, че Краси като ти даде акаунта ще излезеш такъв тъпанар, че веднага да се издадеш. Цял сезон викате "има време до края", пък сега не сте играли. Вечните оправдания.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..