Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Нередностите днес (04.06)  (Прочетена 314 пъти)

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
Нередностите днес (04.06)
« -: 5/06/2017 12:05:24 am »
Здравейте,

Днес играчът -LITHUANIA, възползвайки се от бъг в играта акумулира в акаунта си много пари, които използва за да изкупи кредити от черния пазар и после да ги раздаде обратно по един или друг начин на играчите.
Всички търгове, на които въпросният бе наддал са прекратени. Сделките с пари, които е осъществил са или подлежат на елиминация също.
Нарастването на общите пари в играта е вече сведено до абсолютен минимум.
Икономиката на играта е с минимални изменения, които са незабележими за неопитни очи.

Ако по някакъв начин сме ощетили някого при връщането на сделките свързани с пари и кредити, моля да ни пише!

Също така ни пишете и ако имате някакви проблеми с фабриките, тъй като бяха извършени някои промени в кода им.

Поздрави,
BGMAFIA TEAM

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Re: Нередностите днес (04.06)
« Отговор #1 -: 5/06/2017 06:31:06 am »
Направо го наказвайте не с отменяне на търговете и сделките му а затова че се възползва от бъг - бан до края на сезона. Да му е за урок.

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #2 -: 5/06/2017 08:41:10 am »
какъв ли ще е този "бъг в играта'' които да носи по 2100000000 пари примерно и ми е чудно как извънземния от някаква западнала държава със столица от 1000 човека се е възползвал от това >:(
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #3 -: 5/06/2017 07:39:44 pm »
Направо го наказвайте не с отменяне на търговете и сделките му а затова че се възползва от бъг - бан до края на сезона. Да му е за урок.

Играчът вече няма достъп до играта.