Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: The Prestige 2  (Прочетена 221 пъти)

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
The Prestige 2
« -: 11/06/2017 10:07:44 pm »
Здравейте отново,
днес докато бях на почивка стана поредната измишльотина, а именно баннаха ме за мултиакаунтинг (БОРКИЧ-ПЕРОТО), а в последствие разбрах и че един пичага от бандата на когото дадох 100кр. да си смени името на БОРКИЧ-ГУЩЕРА, бил баннат по същата причина... Драги админи това, че имената си приличат не означава, че си играем в акаунтите...
Откакто съм на почивка съм играл от моя iPhone и iMac където имам възможност, предимно в хотелите, в колата, на ферибота от Тасос където съм и в момента... Влизам е сега и акаунта баннат, направих нов акаунт, за да обжалвам бана и беше веднага отстранен...а до колкото знам няма никакво основание да бъде махнат, ако не се развива, а седи на 100 респект...
Миналият път бях готов да се откажа и да спра да играя играта, но това вече прехвърля всички граници... и мисля, че вече ще се откажа, защото губя страшно много показател в игричките на админите...
Миналата тема казах, че най-вероятно ще бъде изтрита, но тази със сигурност ще бъде, така че чететете докато можете... :)
За любопитноте мога и да им пратя снимки да гледат щом се прибера, утре сутрин :)
« Последна редакция: 11/06/2017 10:11:59 pm от ГУЩЕРИНЬО »
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re: The Prestige 2
« Отговор #1 -: 12/06/2017 08:29:27 am »
http://imgur.com/a/L1lnU

Установена е връзка с акаунтите на снимките по-горе. Какво е обяснението за това?

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 12/06/2017 12:55:57 pm »
Айде да се изкаже и човекът, който разбира всичко... бил съм глупав...
Играя от училището и акаунтите са направени там, но аз нищо не съм правил...
Също така къде ме видяхте мен да правя 40 акаунта и да играя от тях  :D Също бях обвнинен, че ми е било играно в акаунта... за тъп ли ме мислите или какво? Как ще си оставя акаунта на някого докато съм на почивка и да влиза в него и да си мисля, че ще ми се размине... Отделно изпуснах над 120 агента, както и не ресках за куести, защото през телефона е трудно да тръгнеш да се занимаваш да ги правиш всичките и ако бях оставил акаунта на някого той щеше да ги направи докато нямам възможност да ги правя през телефона...
« Последна редакция: 12/06/2017 01:00:41 pm от ГУЩЕРИНЬО »
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 12/06/2017 01:03:55 pm »
http://imgur.com/a/L1lnU
Обаче както и в миналата случка така и в тази вие не можете да си разтълкувате системата правилно и правите прибързани заключения...
На снимката се вижда, че БОРКИЧ-ПЕРОТО И БОРКИЧ ГУЩЕРА са без випове, които не са моите профили, а отгоре се вижда, че БОРКИЧ-ПЕРОТО има ВИП. Също така доколкото знам и БОРКИЧ-ГУЩЕРА има ВИП?
А това дали искате да ми оставите наказанието, заради направените акаунти от училището ми е ваш избор :)
Извинявам се за двойния пост.

Хахаха Диляне...
« Последна редакция: 12/06/2017 01:14:25 pm от ГУЩЕРИНЬО »

Сертифициран!

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 12/06/2017 01:24:13 pm »
Чудихте се защо името на темата е това? Защото всичко това е една илюзия и лъжа, за каквото се разправя и в филма (може да го гледате)  ;)
http://prntscr.com/fiskg0
Всичко е нагласено, но просто Вие на наблюдавате твърде внимателно както е и в фокусите и точно когато загубите поглед от каквото и да е, тогава става магията и тогава започвате да проявявате интерес, какво по-точно се е случило, както проявих и аз, но за разлика от другите, аз разбрах цялата постановка. Лек ден!

Сертифициран!

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
« Отговор #5 -: 12/06/2017 04:37:36 pm »
Чудихте се защо името на темата е това? Защото всичко това е една илюзия и лъжа, за каквото се разправя и в филма (може да го гледате)  ;)
http://prntscr.com/fiskg0
Всичко е нагласено, но просто Вие на наблюдавате твърде внимателно както е и в фокусите и точно когато загубите поглед от каквото и да е, тогава става а ко стана? магията и тогава започвате да проявявате интерес, какво по-точно се е случило, както проявих и аз, но за разлика от другите, аз разбрах цялата постановка. Лек ден!

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 12/06/2017 06:54:53 pm »
Това, че ме цитира в знак на подкрепа ли трябва да го приемам? Благодаря, но така или иначе такава не ми е нужна, защото тази случка няма оправия :)

Сертифициран!

ГУЩЕРИНЬО

• Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 12/06/2017 08:56:42 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=1l_eUa0KzsE&feature=youtu.be да гледате и слушате, ако ви мързи да четете хахаха

Сертифициран!