Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предлагам да си оправите бъга..  (Прочетена 705 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
..благодарение на който те саботират/гърмят по всяко време. Разбирам да е нещо, което не се вижда с просто око ама да ме набият и след 1 час да ме гръмнат или да ми саботират 3 рекета един след друг е ебавка. Докладван е многократно, време е някой да си мръдне пръста.. Не знам колко години стои вече.. Или поне банвайте нарушителите, баси, какво като няма много играчи, дай тия, които са останали да си ползват бъговете на воля. Ако ще е така направо ги махайте тия правила и да играем боза.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
Re: Предлагам да си оправите бъга..
« Отговор #1 -: 25/06/2017 04:50:06 pm »
Аз пък предлагам да не оправят нищо нали така или иначе си плащаш ....или може би вчера като сипваше парите с кофата тука бъга го нямаше ? Всъщност точно това заслужаваш за парите си и нищо повече нали и преди си нямал претенции когато не си плащал и сега нямаш ...или сега може би вече имаш ? И да не забравяме какво ми каза да не говорим за бъгове защото такива като теб които говорят че играта има бъгове гонят хората от играта ! Защото те ако не прочетат че има бъгове никога няма да се сблъскат с тях  ;D Идея нямаш колко ми е кеф точно ти да почнеш да ревеш за бъгове във форума ама не ходи си плати пак за бъгава игра ! Успех ти желая нищо да не оправят най добре може пък такива като теб които от днес до утре си сменят мнението според прогнозата за времето да вземат да напуснат НАЙ НАКРАЯ след толкова години ... мнението ми не е хейт просто играта ужасно много ми харесва така и моля администрация да не оправя нищо ....поне докато си тръгнеш ...

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #2 -: 26/06/2017 06:43:23 pm »
Определено имаш сериозни психически увреждания. На мен не ми пречи бъга, пречи на хора, които познавам. Моята е лесна, пускам завеса и нямам ядове, нали си плащам, не ми е проблем. Сериозно се надявам един ден всички плащачи да напуснат играта, пък да видим игра ще има ли.. Да ти видя нормалната игра тогава. Да не ни търсиш после само? Не се усещаш, че ако ни нямаше нас - плащачите, то ти с тия рекети нямаше да има от кого да си купиш кредити, за да правиш каквото и да е било. Ще го карате на канадска и тогава ще хванеш баш дедовия.

Многократно ти казах - като не те кефи, хващай пътя. Факт е, че нито съм първия, нито пък единствения, който бута някой лев, но явно съм единствения, който ти е обърнал внимание.

Моля играта да бъде с платена регистрация и месечен абонамент, пък дано се отървем от тия паразити.

П.П. Нито ходиш на работа вместо мен, нито нищо. Дали някой ще плаща или не, мисля че си е изцяло негово решение и никого не го засяга, особено пък теб. Не знам какво са ти сторили като си бил малък, но е било грозно определено щом стоиш в една онлайн игра и държиш сметка на хората. Затова, ако обичаш - хващай пътя.
« Последна редакция: 26/06/2017 06:50:19 pm от Бай Вътьо »
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 26/06/2017 07:06:23 pm »
Виж сега ти вземи напусни играта пък стой и чакай да те потърся да я спасиш и докато не те потърся не идвай ! Ей така да видим без твоите пари дали ще живее играта защото определено с твоите пари нищо не е напреднала и за две години правим следните промени : кредити се прехвърлят после кредити не се прехвърлят после пак се прехвърлят и пак не се прехвърлят  ;D Та ако благодарение на твоите пари се наслаждаваме на това съществуване на играта ами вземи спри да присъстваш може пък да се оправи положението ....все пак сам казваш че от как играеш играта е била във възход след което следва огромно падение докато при мен от както съм се регистрирал тук все са си 100 човека което показва че аз със сигурност не съм повлиял негативно но това че ти присъстваш в това падение показва че може пък от теб да са тези последствия така че остави я и чакай да те викна да я спасиш (като го закъса играта ще ти пиша да идваш да я спасяваш въпреки че не знам накъде повече може да закъса) !  ;D

А и друго да добавя опциите "ДОДО" си работят не знам за какво ревеш тук от бъгове защото бъг в сменянето на име няма тази опция работи прекрасно както и тази другата да напишеш във вестника "Аз обичам I`m the best1 " така че тия твоите опции си работят сменяй си името и си мисли че играеш нещо ! Бъговете ги остави на хората които играят теб не те касаят докато не се появи бъг в бутона "зареди кредити" ето тогава може да ревеш яко че без тая опция не знам как ще я караш няма да се учудя да съобщят по новините за самоубийство :D
« Последна редакция: 26/06/2017 07:13:13 pm от vico81 »

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #4 -: 26/06/2017 09:27:22 pm »
Няма да е никак да зле да се научиш да четеш всичко, а не избирателно.. В горния си пост не писах в единствено число, а в множенствено или си от малцинствата и не умееш да правиш разлика?

Ще си направя труда да потърся вместо теб. Ей така от добра воля..
http://www.dr-petarnikolov.org/ Варна
http://www.teodosiev.com/ София

Не знам по малките селца дали имате такива хора, но е наложащо да посетиш такъв, ако нямаш пари да стигнеш до по-голям град, драсни да ти пратя някой лев и на теб.

Едит: А, не, вее, сетих се.. Ти си от онея дето си нямат друга работа и се чудят на кого да сипят, да, бе, вярно.. За момент забравих.. И се смеят на собствените си глупости, че и велико дело си направил, че чак хора от бандата ти влизат да се смеят.. Ахаха.. Вярно, че нямаше личен живот, та затова се бъркаш в чуждия.. Само едно допълнение правя.. Такива като теб в газовата камера направо. :) С най-топли чувства го пиша. Да не кажеш ся тука, че те обиждам нещо. Комплимент е. И газта струва пари, пък да се похаби за потенциален сапун си е грехота направо.

Сигурно ти е много гадно, че не зависи от теб дали ще играем или не. Дет' се вика - мога да си го позволя, ако ми е кеф всеки ден с нов ник ще играя. Трябва да ти "разваляме" иначе хубавата игра, няма как.
« Последна редакция: 26/06/2017 09:35:16 pm от Бай Вътьо »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 26/06/2017 09:50:22 pm »
Аз пък имам предвид точно теб а не удобното множествено число зад което с криеш ! Точно ти вкарваш пари в игра пълна с недостатъци които не се отстраняват а няма и да бъдат отстранени точно заради такива като теб . Сега ще ти задам един въпрос  ... Кой луд би работил нещо когато му плащат и без да направи нищо ? Ето това е твоята част с която вредиш на играта "КОГАТО МУ ПЛАЩАТ БЕЗ ДА ПРАВИ НИЩО" защото ти определено си плащаш в игра с недостатъци и то много с което я закопаваш а не и даваш живот ! По скоро и даваш възможност да живурка така че както казах вземи напусни играта и чакай да дойда да те викна да я спасиш  :D И друго няма как да се обидя от играч който не е показал никакво умение дори в интернет игра а при теб ще изброя какво съм видял :

1. закупуване на кредити и раздаването им хаотично на играчи (с което унищожаваш справедливото разпределени на ресурсите спрямо вложен труд)

2. пускане на малоумна реклама за 500 кредита "аз обичам Imthebest1" с което ограничаваш всички играчи които случайно са решили да поиграят и са изкарали 2 кредита защото тяхната реклама не се вижда техният бизнес запада а пък тази гореспоменатата те сложи и без това няма да казвам къде  ;D

3. смяна на името (вложени кредити в игра в която после мрънкаш че има бъгове ами ще има като им плащаш когато има бъгове !)

4. закупуване на голямо количество памели и пускането им на цена 1 долар унищожавайки всеки опит за бизнес с заведения на ХОРАТА КОИТО ИГРАЯТ А НЕ ПАЗАРУВАТ в играта

Човеко от теб ли да се обидя ми кажи след като не правиш нищо което да има стойност в играта и предния сезон ти гледах цирковете с вкарване на пари и спирането на средата на сезона ....ти просто вредиш на тази игра така че никой няма да страда за теб ако те няма това само може да повлияе положително на играта защото тя трябва да се спаси от такива елементи които унищожават логиката в играта и едва тогава може да тръгне нагоре и тогава пак ще се намерят хора които да плащат и без да те има но при една конкурентна обстановка а не като тази в момента която стимулираш с парите си ...заслужаваш си да ревеш тука за бъгове а аз да се забавлявам с това  ;D
« Последна редакция: 26/06/2017 09:52:52 pm от vico81 »

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #6 -: 26/06/2017 09:53:05 pm »
Ясно. Във Виктори всичките не можете да четете.

В горния си пост

Втория, баце, не първия..
Аз пък имам предвид точно теб а не удобното множествено число зад което с криеш ! Точно ти вкарваш пари в игра пълна с недостатъци които не се отстраняват а няма и да бъдат отстранени точно заради такива като теб . Сега ще ти задам един въпрос  ... Кой луд би работил нещо когато му плащат и без да направи нищо ? Ето това е твоята част с която вредиш на играта "КОГАТО МУ ПЛАЩАТ БЕЗ ДА ПРАВИ НИЩО" защото ти определено си плащаш в игра с недостатъци и то много с което я закопаваш а не и даваш живот ! По скоро и даваш възможност да живурка така че както казах вземи напусни играта и чакай да дойда да те викна да я спасиш  :D И друго няма как да се обидя от играч който не е показал никакво умение дори в интернет игра а при теб ще изброя какво съм видял :

1. закупуване на кредити и раздаването им хаотично на играчи (с което унищожаваш справедливото разпределени на ресурсите спрямо вложен труд)

2. пускане на малоумна реклама за 500 кредита "аз обичам Imthebest1" с което ограничаваш всички играчи които случайно са решили да поиграят и са изкарали 2 кредита защото тяхната реклама не се вижда техният бизнес запада а пък тази гореспоменатата те сложи и без това няма да казвам къде  ;D

3. смяна на името (вложени кредити в игра в която после мрънкаш че има бъгове ами ще има като им плащаш когато има бъгове !)

4. закупуване на голямо количество памели и пускането им на цена 1 долар унищожавайки всеки опит за бизнес с заведения на ХОРАТА КОИТО ИГРАЯТ А НЕ ПАЗАРУВАТ в играта

Човеко от теб ли да се обидя ми кажи след като не правиш нищо което да има стойност в играта и предния сезон ти гледах цирковете с вкарване на пари и спирането на средата на сезона ....ти просто вредиш на тази игра така че никой няма да страда за теб ако те няма това само може да повлияе положително на играта защото тя трябва да се спаси от такива елементи които унищожават логиката в играта и едва тогава може да тръгне нагоре и тогава пак ще се намерят хора които да плащат и без да те има но при една конкурентна обстановка а не като тази в момента която стимулираш с парите си ...заслужаваш си да ревеш тука за бъгове а аз да се забавлявам с това  ;D

Някак не се чувствам длъжен да се доказвам в играта, не знам как е при теб, но мен не ме влече някак. Хората, с които съм разцъквал рядко могат да кажат лоша дума за мен, предполагам има някаква причина. И не, не съм човек, който си купува "приятели" така да се каже. Пак ми държиш сметка.. Нямам представа какви са ти проблемите, но както вече споменах някъде - много са явно. Това с работата е въпрос на принципи. Много злоба в тебе, "баце", дишай. Чудя се сега дали пишеш на Игнатов, че пак ви прееба бизнеса с Памелите, спести ми малко кредити. То затова сигурно тая злоба ся.. За жалост ще те разочаровам. Тия, които си плащаме ще останем и ще ти "прецакваме" играта и занапред. За теб е прецакване.. Странно е.
Както ти казах още преди време - ако изчезнеш, това ще повлияе много по-положително на играта. Мен ме няма, ако не си забелязал. Но се надявам играта да се отърве от теб някой ден и хората като теб, ако мога да ви нарека хора изобщо, които смучат и мрънкат години наред само. Искат, а не дават нищо в замяна. Това е.

Живот и здраве ще се засечем следващия и Виктори няма да видят бизнес с какички. Ама вие вярно, че ще сте беднички, тепърва ще играете 5 сезона да събирате кредити, за да може догодина да мрънкате, че ви съсипваме заведенията.
« Последна редакция: 26/06/2017 10:08:46 pm от Бай Вътьо »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 26/06/2017 09:59:36 pm »
Разбира се че не можем да четем ! Но и без да четем не плащаме за игра в която има бъгове и после да сме изненадани че има бъгове смятай ако случайно можехме да четем какви неща щяхме да знаем  ;D а ти хем четеш хем гледаш хем си умен и пак даде пари за бъгове добре че не съм като теб по добре да не мога да чета отколкото да чета и да правя ГЛУПАВИ избори  >:D

Съвет ти давам влезни поиграй като напишеш тоя път "Аз обичам леля Цеца" тоя път за 1000 кредита докато не се е появил бъг и там :D

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #8 -: 26/06/2017 10:13:40 pm »
Не обиждам, бе. Това, че някой се засяга не е мой проблем, а негов. Щом не работи е ясно. Наистина е от тия, които си нямат друга работа. Тц, тц. Парите са хартийки, можеш да си избършеш задника с тях. Дали ще дам в играта или за някоя друга глупост си е моя работа. Не разбрах какво ви засягат вас тия работи? Забивам като ви чета вече. Присмял се хърбел на щърбел е в случая. Веднъж да се размрънкам за нещо и най-големите мрънкалници в тая игра ще ми се смеят.. Колко мъка има по тая земя..

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 26/06/2017 10:27:39 pm »
Не бе човек само да ти обясня никой тук не знае работя ли не работя ли момчето пише спрямо твоето мнение в което казваш че си нямам друга работа а не че има знания по въпроса дали работя . Сега чакай да ти кажа нещо друго ти значи идваш тук и си пазаруваш лошо няма в това ....но после това което си закупил го плюеш  ;D и нали ние в бандата вероятно не можем да четем ама на теб къде са ти очите та като пазаруваш купуваш боклуци и после сам си разочарован от това което си купил  ;D ;D ;D що за човек си ти къде са ти очите наистина ?
За това пусни една обява "обичам Петрана" сложи малко кредити повече както ти препоръчах докато не се е появил бъг и във вестника а ние ще се забавляваме с ТВОИТЕ ПАРИ ТУК  >:D

Бай Вътьо

• Репутация +19/-13
« Отговор #10 -: 26/06/2017 10:34:56 pm »
Предварителни заключения си правиш. Грешни. Но се очаква от такива като теб. Не давам точни определения, за да не кажеш после пак, че обиждат. Както споменах - мога да си го позволя. Парите са си мои, давам ги за каквото искам. Глупости са да се дават за игрички, глупости са да ги даваш за пиене, цигари ама ти е хубаво да седнеш с компаниика да обърнеш няколко питиета. Хубаво ти е да си запалиш цигарка. От не знам вече колко време повтаряш едно и също.. Съжалявам те вече. То затова ти обръщам внимание. Явно другаде не получаваш или по друг начин. Нека има един, който да ти се връзва на акъла.

И както е поговорката - По-умният отстъпва.. Желая ти приятни мигове в любимата ти игра с всичките тия плащачи, които толкова много те дразнят. Лека вечер.

П.П. Хубавото на бъговете при неща, които изискват кредити е че се оправят почти веднага. Сега се замисли на тая фирма за кои им пука повече. За хората, които си плащат или за тези, които не си плащат. Както в играта, така и извън нея. Играта е магазин, а ние клиенти. Пазарим си, прахосваме си, трошим пари, това ни доставя явно някакво удоволствие. Да не мислиш, че влизаме, за да дразним такива рибенца като теб? Параноично е чак, ако го мислиш наистина. Глезим се. Можем да си го позволим, ако не можехме, нямаше да го правим. просто е. Но не се бием в гърдите, че сме много яки, добри или каквото и да е било. Дългогодишни клиенти сме и имаме право да недоволстваме от време на време. А "играчите" като теб са като просяците пред магазините. Стоиш и чакаш милостиня. Кибичиш по цял ден и очакваш другите да се чувстват длъжни да оправят или направят нещо заради теб.
« Последна редакция: 26/06/2017 10:39:49 pm от Бай Вътьо »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 26/06/2017 10:44:52 pm »
Добре хайде по умно вземи се откажи и от играта ей така да видим без теб дали ще я има човек . И аз те съжалявам ама то си е за съжаление да си плащаш година след година все за един и същи продукт и след 100 години игра да напишеш "ама то има бъг оправете го" . И за пороците да прав си може да е кеф ама ще се радвам ако теб откажа от един порок ей така да живееш по хубаво нали сам каза че навън имало живот ...как се надявам да идеш да го живееш и да не се върнеш ....не го казвам с лоша мисъл а просто да ти хареса нали  ;D
А относно това кой е рибата аз не съм клъвнал на куката а теб и на калпава стръв те ловят всеки един сезон :D
« Последна редакция: 26/06/2017 10:53:26 pm от vico81 »

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #12 -: 26/06/2017 11:04:35 pm »
omg.. само за бъгове мислите, после смайла бил филмар да видиш  :)
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #13 -: 27/06/2017 12:07:07 am »
Добре хайде по умно вземи се откажи и от играта ей така да видим без теб дали ще я има човек .

Додо е направил за тази игра много повече, отколкото ти някога ще направиш за живота си, наследниците си и всеки, който по нещастно стечение на обстоятелствата му се наложи да е зависим от теб. И ако ти си му "гледал номерата в миналия сезон", то всички останали гледат твоите дребнави тарикатщини от много сезони насам и някак си си твърде неприятен на аудиторията като цяло. От 3 седмици те чета как ревеш, че са ти орязали фондчето, което трупаш вече 4 години в тази игра (ебаси и професията си си намерил) и вече ми писна да те чета, честно. Даже не знам, защо още не са ти теглили бана с безсмислените ти нечленоразделни бъртвежи... Поне се опитай да се ограмотиш пътьом, като си се хванал да "пледоариш".
За да има промени в играта (за каквито уж се борите всички), балансът и трябва да бъде занулен. На никой не му пука за твоите 3-годишни усилия да си събираш 2-3 к кредити, за да се представиш за мъж (не си.)
Следващият път като те прочета да мрънкаш и още повече да плюеш хора, които имат несравнимо повече заслуги към играта от теб тук, ще те направя сам да си говориш - обещавам ти. Сега марш да се самосъжаляваш, как ще ти изгорят "спестяванията" и спри да цапаш точно тази тема, в която някой се е опитал да направи нещо ново и различно.

П.П. Малко поне не се ли усещаш, колко си жалък с това реване, след като никой друг не казва нито дума по темата?
« Последна редакция: 27/06/2017 12:15:04 am от Axl_Rose »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 27/06/2017 12:18:13 am »
Разбира се че с него сте направили МНОГО за играта  >:D тя за това е на това дередже точно защото и ти си от самото и начало до нейния край като надгробен камък . Я обясни сега какви ги говореше на з_димитрова на лични съобщения и как после като мекотело идваше пред мен да я клепаш че нейната грешка да запише бандата в битката за територия НЕ БИЛА ГРЕШКА ....ТАКЪВ ЛИЦЕМЕР КАТО ТЕБ НЯМА НИКЪДЕ ! игнорирал човека смайла и се обединява с него в една банда ? че даже и му дава акъл да се откаже в другия сезон ....ти си абсолютно леке нали го осъзнаваш ? Само да ти обясня за мен кредитите нищо не значат все ми е тая дали ще ги занулят или не написах го просто защото не е правилно да го правят отделно аз кредити щом имам сега ще имам и след това защото имам акъл как да ги натрупам а уменията никой не може да ми вземе ....и да най важното е аз може да пиша както реша може да имам или нямам кредити но ти ще си останеш леке цял живот !
« Последна редакция: 27/06/2017 12:19:48 am от vico81 »