Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предлагам да си оправите бъга..  (Прочетена 710 пъти)

Axl_Rose

• Гост
Re: Предлагам да си оправите бъга..
« Отговор #15 -: 27/06/2017 12:22:24 am »
Какво ли щеше да е, ако беше на ти и с граматиката на родния (?) си език... щеше да ни залееш от споделяне на личните си драми  ;D

Един горТ бАлгарин, натрупал имане от кредити за последните 3 години ви представя истЕната за живота, вселената и всичко останало в ефир...

Енджой :)
« Последна редакция: 27/06/2017 12:25:58 am от Axl_Rose »

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #16 -: 27/06/2017 12:29:09 am »
Те драмите не бяха мои а твои  ;Dтеб те трескаше критическата от страх че ще изпуснеш първото място и че пак ще те гаврят както винаги досега аз тук цели нямам но ми беше забавно да те гледам как трепкаше от страх коя територия кога ще се вземе и как защото ако изпуснеш първото място и край живота ти свършва ...наистина не знам как се търпиш сам ...не ти ли беше неудобно да станеш партия със смайла и после да го молиш да се откаже ? или той ден е добър ден е лош точно каквито са твоите мнения ФУРНАДЖИЙСКА ЛОПАТО кажи как не те беше срам да идваш да клепаш з_димитрова пред мен пак те питам леке такова ? Не можеше ли просто да и кажеш на нея ? Неудачник! Да се натягаш толкова време за едно единствено нещо че чак и да трепериш за него ....СРАМ !

_DEVИЛ_

• Публикации: 7
  • Репутация +0/-0
  • 17_08_15
« Отговор #17 -: 27/06/2017 12:30:13 am »
Видите ли CaptainAmerica или Vico81,ПОДМИНЕТЕ и времето си с глупости не губете  ;)
17_08_15

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #18 -: 27/06/2017 12:31:40 am »
Че иначе сами завода си ще продадете  >:D

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #19 -: 27/06/2017 12:36:03 am »
Те драмите не бяха мои а твои  ;Dтеб те трескаше критическата от страх че ще изпуснеш първото място и че пак ще те гаврят както винаги досега аз тук цели нямам но ми беше забавно да те гледам как трепкаше от страх коя територия кога ще се вземе и как защото ако изпуснеш първото място и край живота ти свършва ...наистина не знам как се търпиш сам ...не ти ли беше неудобно да станеш партия със смайла и после да го молиш да се откаже ? или той ден е добър ден е лош точно каквито са твоите мнения ФУРНАДЖИЙСКА ЛОПАТО кажи как не те беше срам да идваш да клепаш з_димитрова пред мен пак те питам леке такова ? Не можеше ли просто да и кажеш на нея ? Неудачник! Да се натягаш толкова време за едно единствено нещо че чак и да трепериш за него ....СРАМ !

Поредната пледоария, изплълнена с обиди... толкова ли не можеш да кажеш 2 приказки на кръст, без да използваш епитети? Твърде жалко, човеченце, твърде жалко - язък ти за високопарието досега - сриваш се за секунди, само щом ти напиша и 2 реда дори... Ти ревеш от седмици наред за няколкото си "натрупани, благодарение на уменията ти " кредитчета - никой друг. Не ни замесвай в своите драми и не си позволявай да обиждаш хора с достойнство и чест, като Додо. На мен ми е през оная работа от твоите епитети в стил детска градина - с нищо не си по-различен от стотици други неудачници из клетата ни родина. Съжалявам тези, които са обвързани с теб по някакъв начин и то не в играта, а в живота си ...

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #20 -: 27/06/2017 12:40:17 am »
Кой се срива ? Ти имаше стойност при мен първия сезон само защото си мълчеше и не те знаех що за стока си ...нямаше как да разбера но втория сезон в който игра при мен ми стана ясно защо и от школата ти сипаха така на изпроводяк ....ти човеко нямаш стойност мен може да ме мрази този или онзи засегнат от играта ми но аз си държа постоянен курс а не като теб вчерашните врагове да ми стават приятели само защото вървят в посоката на моите цели ....пак казвам това дето ти сипаха от школата малко е било защото не струваш 5 стотинки !

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #21 -: 27/06/2017 12:44:53 am »
Излез от играта, че ще се помислиш за мафиот наистина и ще почнеш да стреляш по комшиите :)

Лека нощ от мен - лей злоба на воля - на никой не му пука, както вече ти обясних нагледно - щом желаеш да си блееш - блей си на воля... сипи обиди, колкото душа ти иска, дано ти олекне и да забравиш загубата на "натрупаното имане"...

Е... сигурно по някое време ще намине някой администратор, който да ти отреже пръстчетата в крайна сметка, но ти и в това ще намериш утеха - сигурен съм :)

Пожелавам ти щастие в живота занапред, че много си го закъсал, човече.  :(

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #22 -: 27/06/2017 12:47:35 am »
Ако има някой който да бъде с отрязани пръсти това ще си ти за провокативно поведение спрямо мен аз на теб нищо не съм писал просто си обсъждах темата докато не дойде да плюеш така че ти го мисли ...все пак темата е за бъговете а ти идваш говориш за семейството ми кредитите ми така че освен че мнението ти е спам по темата то е и провокативно защото обсъждаш неща които не са свързани с играта така че за да не е и моето мнение спам добавям че бъговете в играта са приятни и си ги искаме не ги убивайте дори искаме още нови бъгове :D
« Последна редакция: 27/06/2017 01:32:01 am от vico81 »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #23 -: 27/06/2017 01:42:37 am »
Това, което всички виждат е, че ти обсъждаш, администрацията, Додо, "такива, като него", своето лично "имане" и за финал - мен, в секция "Мнения и предложения", където се очаква конструктивен диалог с играчите, а не с хейтърите. Мястото за хейт е в раздел "Лафче" - моля, ползвай го и също така моля, не прекарвай нощта в едит на постовете си, защото така или иначе вече съм те цитирал - няма сми да се измъкваш като смок от небрано лозе :)

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #24 -: 27/06/2017 01:53:10 am »
всички виждат че първо съм дал мнението си за бъговете след което съм изяснил гледната си точка че щом хора като теб като ДОДО плащат за игра с бъгове то значи ние искаме бъгове и това е факт ....няма хейт просто мнение додо започна да говори за мен и аз обсъдих него нали за да се види детайлно кой как играе и защо и как бъговете действат върху играта ни след което ти се появяваш и говориш за моето поколение семейство и така натам което провокира в мен да изкажа мнението си за теб ....то разбира се не е положително и сам знаеш че не съм разговарял с теб от както ти вече нямаше място при нас заради мизериите които правиш ....ЗНАЕШ че не съм те търсил да разговаряме нали така ....и сега ти как може да си помислиш да дойдеш да ми говориш след като си ми крайно неприятен че даже да обсъждаш моето семейство моите кредити и всякакъв друг бълвоч който си се сетил ...ами провокация е пич и си заслужаваш да те накажат най малкото да ми го беше писал на съобщение като искаш да казваш нещо директно на мен ...така че освен че спамиш а и провокираш и силно се надявам да си получиш заслуженото за да си научиш урока да не ми пишеш след като си ми НЕПРИЯТЕН ...не променям нищо от епитетите както виждаш защото мнението ми за теб е това и ти сам си го предизвикал да го напиша ....не случайно не пиша по нито една твоя тема просто си МИ НЕПРИЯТЕН а там има достатъчно хора които да ти сипват ...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #25 -: 27/06/2017 02:01:48 am »
е забравяме какво ми каза да не говорим за бъгове защото такива като теб които говорят че играта има бъгове гонят хората от играта ! Защото те ако не прочетат че има бъгове никога няма да се сблъскат с тях  ;D Идея нямаш колко ми е кеф точно ти да почнеш да ревеш за бъгове във форума ама не ходи си плати пак за бъгава игра ! Успех ти желая нищо да не оправят най добре може пък такива като теб които от днес до утре си сменят мнението според прогнозата за времето да вземат да напуснат НАЙ НАКРАЯ след толкова години ... мнението ми не е хейт просто играта ужасно много ми харесва така и моля администрация да не оправя нищо ....поне докато си тръгнеш ...
Да ти имам и "мнението относно бъговете" в първоначалното ти изказване - злоба на килограм (поне според мен - може и да не ги разбирам много тези неща, нали съм... как го каза... "неудачник" :) )

Никой не иска нищо от теб, човече, не го ли разбираш? С големи букви ли да ти го напиша?
САМО ТИ СТЕНЕШ СРЕЩУ РЕШЕНИЕТО ИГРАТА ДА БЪДЕ ЗАНУЛЕНА С ОГЛЕД НА ПРОМЕНИТЕ, които предстоят.
Не ти е виновен - нито Додо, нито администрацията, нито някой друг, затова, че ти си посветил 4 години от живота си в трупане на "имане" от кредити за някой свой потенциално славен миг. Как точно да ти обясня, че всичките ти пледоарии от 3 седмици насам тук са жалки и че ако ще да ни залееш с бълвоча си, на никой не му пука за тази твоя драма, защото повечето сме дошли в тази игра , за да се забавляваме, а не за да се самодоказваме. Кое не ти е ясно? Защо продължаваш да затъваш все повече в самоизлагането си, вместо да ми изсъскаш нещо в своя елементарен стил и да пожелаеш "лека нощ" и ти? Мазохист ли си? Започва да ми става жал, дори и за теб, човеко...  :(
« Последна редакция: 27/06/2017 02:07:13 am от Axl_Rose »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #26 -: 27/06/2017 02:15:03 am »
Не просто не знам как да не те обидя след като продължаваш да спамиш НАХАЛНО тази тема не е за кредитите пич объркал си се ...тук съм изразил мнение за бъговете но ти продължаваш да говориш като зомби едно и също ! и не са 4 години от 2 години се прехвърлят кредитите и не бленувам "някой свой потенциално славен миг" както виждаш ако виждаш въобще и днес играя както и преди без значение с колко кредита съм така че СПРИ ДА СПАМИШ ГЛУПОСТИ НЕЗАПОЗНАТ ГЛУПАКО ! СПРИ ДА ПРОВОКИРАШ РАЗБИРАШ ЛИ .....той тръгнал на мен да обяснява какво ми обясняваш на мен зомби такова което не спря да играе 6 месеца боен клуб на аларма какво МИ ОБЯСНЯВАШ ТОЧНО ПЪК ТИ .....КАЗАХ ТИ НЕПРИЯТЕН СИ МИ СПРИ ДА МИ ПИШЕШ ! И да спомена аз не живея като теб за да стана нещо в бгмафия ....100 години зомбене толкова подигравки ....че и очи има да говори за разлика от теб както казах аз се държа достойно който е спечелил уважение уважавам го който е спечелил като теб презрение презирам го и точка а не да ставам съюзник с враговете си белким да мина напред ...(теб визирам)НЕ МИ ПИШИ !

а да и ясно се вижда че коментирам бъговете като си цитирал вземи го прочети има ли думата "бъгове " има я ....има ли думата "кредити" няма я .....изразил съм своето мнение и не искам да се оправят бъговете ....
« Последна редакция: 27/06/2017 02:17:39 am от vico81 »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #27 -: 27/06/2017 02:16:44 am »
Сега и в истерия изпаднахме...  :-X

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #28 -: 27/06/2017 09:34:41 am »
BGMafia » BGMAFIA » Мнения и предложения » Предлагам да си оправите бъга..  обърнаха го на раздел лафче дейба
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

LeBron

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
« Отговор #29 -: 27/06/2017 11:45:31 am »
Ей капитане глОпак кой си ти че да държиш сметка кой къде си дава парите,ти като нямаш 2 лева да се усмихнеш по - добре въобще не се вясвай , всеки дава грешни пари едва ли ти си изключение.Без хората,които си плащат за да играят любимата ти игра ще загине геройски(както и наследството ти от кредити  ;D) , така че вместо да хейтиш хората , заради които още я играеш тая игра може да млъкнеш и да се върнеш на любимото ти занимание да си събираш кредитчета като да не казвам какъв  ;D