Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предлагам да си оправите бъга..  (Прочетена 711 пъти)

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
Re: Предлагам да си оправите бъга..
« Отговор #30 -: 27/06/2017 11:59:13 am »
Чакай да сипя и на теб да не стоиш гладен понеже си се решил да спамиш и ТИ като бай аксел  >:D та мишко анонимна мен не ме интересува кой къде си дава парите все ми е тая в общи линии и съм дал мнение адекватно на ситуацията за разлика от твоето което е изцяло неадекватно какъвто си и ти ! та по въпроса всички сте стари играчи всички сте направили МНОГО за играта а тя е на дъното ...всички плащате обилно и играта продължава да е на ДЪНОТО и няма да отлепи докато не изчезнете с вашата помощ просто защото няма среда в която да има конкуренция НО ТОВА ВАС ви устройва защото само тук можете да избивате комплексите които имате и да закупувате позицията си ...дори само това нещо само по себе си е смешно та точно такива като теб да ми пишат глОпак не върви и никога няма да се оправи играта и споменавам за пореден път кредитите не ме интересуват ако имаш очи би забелязал че и днес играя стила който съм играл и преди и тези кредити просто ми стоят в сметката това ясно показва дали ми пука за тях или не ! В действителност досега да съм спрял играта 1000 пъти играя само заради това че ми е приятно да комуникирам в бандата си и нищо повече както се вижда ясно не ползвам бъгавата търговия вече просто защото не я оправят ....не правя бъгавите заводи в които има странни бъгави проучвания които се запазват ПОНЯКОГА през сезоните а друг път не ....не се занимавам с бъгавия боен защото роб на играта не бих станал ....не се занимавам с супер малоумния доносник в които зомбиш цял ден за да видиш накрая на деня че няма смисъл от това дори рекетите си не съм обновил до максимално добрите защото играта за мен е супер боза и тя няма да се оправи докато има глОпаци като теб да спамят форума ....дай боже и на теб да перне наказание като влезне администратор тук и без това мнението ти е кръгла нула ....

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #31 -: 27/06/2017 12:05:01 pm »
То, милото, е решило, че като изпадне в истерия и се разкрещи през клавиатурата си и ни "СИПВА"... Ти да видиш - впечатляващо наистина...

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #32 -: 27/06/2017 12:11:46 pm »
не бе професоре ти нали помогна много на играта и даде много на нея както и всички подобни на теб кажи сега защо тази игра се влачи след цялата твоя помощ ...защо хората пишат по вестника че доносника е перфектна игра ...защо дори додо който си ми пише хейт ей така още от както за първи път комуникирах с него иска да се оправят бъгове защо играта има 100 човека господин наука ....като дадохте толкова много и направихте толкова много защо играта е такава ? честно вземете се разкарайте да вземе да поеме въздух от вас тая игра и или да тръгне нагоре или да мре но не и да живурка по изгоден за вас начин с 100 човека в нея ....господин аксел розата тръгнал да се чуди защо никой не е честитил рождения ден на играта ....ами сигурно има защо ....

LeBron

• Публикации: 234
  • Репутация +0/-5
« Отговор #33 -: 27/06/2017 12:14:05 pm »
Да спамя форума?Я погледни колко често пиша тук,просто те знам къв скъперник си,а си тръгнал да говориш , че заради хората,които плащат играта вървяла надолу?И не съм анонимен,тва че ти не знаеш кой съм си е твой проблем  ;D . Според теб ако хората , които в момента плащат спрат да го правят играта ще тръгне нагоре,искам да те питам ти в час ли си?Тези хора в момента поддържат тази вече изнемощяла буквално игра.Вината не е в хората,които си плащат вината е в собствениците на играта,които видимо не ги интересува какво се случва и чакат явно да станат по 20 човека он и да и дръпнат шалтера.Просто те гледам , че пращиш от злоба към хората с по - големи възможности от твойте,не избивам никви комплекси просто щото нямам такива казвам ти нещата как стоят  просто ,защото мислиш като първокласник на първото му контролно,пък ти продължавай да си твърдиш , че ако хора като теб играят само нещата ше си вървят(точно обратното е) А и мисля,че си наясно , че самата игра е устроена така , че ако играеш за топ няма как да не вкарваш пари.И моля ти се спрял си играта 2015та играх последно ти играеше,играх предния сезон ти пак си тук както и сега , айде моля ти се и ми светиш 24/7.В тая игра или не даваш пари и отделяш сумати време  за събиране на ресурси за що годе средно ниво на игра,или си плащаш и отделяш по - малко време.Така че ,който има възможност си плаща , който не си е негов проблем  ;)
« Последна редакция: 27/06/2017 12:21:40 pm от LeBron »

LeBron

• Репутация +0/-5
« Отговор #34 -: 27/06/2017 12:15:56 pm »
Да спамя форума?Я погледни колко често пиша тук,просто те знам къв скъперник си,а си тръгнал да говориш , че заради хората,които плащат играта вървяла надолу?И не съм анонимен,тва че ти не знаеш кой съм си е твой проблем  ;D . Според теб ако хората , които в момента плащат спрат да го правят играта ще тръгне нагоре,искам да те питам ти в час ли си?Тези хора в момента поддържат тази вече изнемощяла буквално игра.Вината не е в хората,които си плащат вината е в собствениците на играта,които видимо не ги интересува какво се случва и чакат явно да станат по 20 човека он и да и дръпнат шалтера.Просто те гледам , че пращиш от злоба към хората с по - големи възможности от твойте,не избивам никви комплекси просто щото нямам такива казвам ти нещата как стоят  просто ,защото мислиш като първокласник на първото му контролно,пък ти продължавай да си твърдиш , че ако хора като теб играят само нещата ше си вървят(точно обратното е) А и мисля,че си наясно , че самата игра е устроена така , че ако играеш за топ няма как да не вкарваш пари.И моля ти се спрял си играта 2015та играх последно ти играеше,играх предния сезон ти пак си тук както и сега , айде моля ти се и ми светиш 24/7.В тая игра или не даваш пари и отделяш сумати време за време за събиране на ресурси за що годе средно ниво на игра,или си плащаш и отделяш по - малко време.Така че ,който има възможност си плаща , който не си е негов проблем  ;)

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #35 -: 27/06/2017 12:23:29 pm »
не бе ти вярно си прост и то много  ;D да виждам че спамиш не случайно и ти си с 232 написани мнения във форума защото и ти си от тия дето са помогнали много да закопаят играта  >:D(200 ако не е много аз до скоро бях с 5 мнения написани общо) така че си спамиш и още как освен това ми обясняваш как играта е изнемощяла и ВИЕ я поддържате ...обаче собствениците не правели нищо за играта ....е тъп си Саше ....как ще правят нещо когато взимат и за това което предлагат пари ? как бе човек ? това е като да имаш огромен склад със стока направо изгнила и да имаш клиенти които всеки ден идват да си плащат за да я похапват с кеф и да се бият в гърдите че спасяват фирмата ....ами да ти кажа ако спреш може пък да ти докарат и някакъв свеж продукт да си купиш с тия пари и всичко да е както си му е ред ама не ти си купувай скапани ябълки дето и прасетата не биха ги яли и се гордей че правиш нещо после ревни за някой бъг да се посмеем и на теб  >:D

LeBron

• Репутация +0/-5
« Отговор #36 -: 27/06/2017 12:28:07 pm »
Чиче,регистрацията ми е от преди 7-8 години,сложи диоптъра да видиш,а нали знаеш кво става с тия ябълки дето не ги купуват - отиват в казана,с твоето предложение,хората дето плащат да спрат да играят просто ще влошиш нещата към още по - зле ама кво ти обяснявам ти си най интелигентния ти знаеш най - добре

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #37 -: 27/06/2017 12:31:45 pm »
то чичето знае че си от старите помощници на играта 200 мнения 7-8 години игра вложени пари и виж сега каква е играта ето това е ефекта от твоите действия пич ....погледни го много добре и не ми обяснявай как ЩЕ бъде ако стане това което казвам защото я стане така я не но има някакъв шанс да се оправи защото това което сте направили вие със сигурност пък не е оправило нещата и това е видимо ...

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #38 -: 27/06/2017 01:45:48 pm »
ИГРАТА ДОНОСНИК БЕШЕ НАЙ-НЕАДЕКВАТНОТО НЕЩО СЛЕД МАХАНЕТО НА АНТОН  , ТАЗИ ИГРА НИКОГА , НА НИКОЙ НЕ Е ДАЛА НАГРАДА !!! "ЗА ВСЕКИ ЧАСТНИК ПОЛУЧАВА 20връзки + 1 ВИП ДНИ" !!! ОБЗАЛАГАМ СЕ , ЧЕ НИКОЙ ОТНАЧАЛОТО НА СЕЗОНА НЕ Е ПОЛУЧИЛ ТАЗИ НАГРАДА , ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ  И СЛЕД ОБЯВАТА МИ , БАЯ НАРОД МИ СЕ ОПЛАКА ИМЕННО ПО ТАЗИ ПРИЧИНА  , НО АЗ КОЙ СЪМ ... АЗ ВИЖДАМ КАКВО ИМА ДА СЕ ОПРАВЯ , НО ХОРАТА , КОИТО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯТ НЕЩО , ТРИЯТ ОБЯВИ И СЕ ЧУДЯТ КОЙ ДА БАННАТ ЗАРАДИ ДУМАТА "ТЕБЕ" , ЗАЩОТО СИСТЕМАТА ЗАСИЧА ДУМАТА БЕЗ 1ВАТА БУКВА , УНИКАЛНА ИГРА , УНИКАЛНО УПРАВЛЕНИЕ !!!!
И СЛЕД КАТО БЯХ НАПИСАЛ ОБЯВА ДА СИ ВЗЕМЕТЕ НЯКАКВА ПОУКА КАК ДА ПРОЦЕДИРАТЕ С ПРОПУСКИТЕ ВИ , ВИЕ МИ ИЗТРИХТЕ ОБЯВАТА АХАХАХ , ДЕМЕК НЕ ПРИЕМАТЕ УПРЕЦИ , НО ТОВА НЕ Е НАЧИНА ЗА БОРАВЕНЕ НА ЕДНА ОНЛАЙН ИГРА , НО ТО ТУКА НИЩО НЕ Е КАКТО ТРЯБВА ...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #39 -: 27/06/2017 02:29:25 pm »
ОБЗАЛАГАМ СЕ , ЧЕ НИКОЙ ОТНАЧАЛОТО НА СЕЗОНА НЕ Е ПОЛУЧИЛ ТАЗИ НАГРАДА , ЗАЩОТО АЗ НЕ СЪМ  И СЛЕД ОБЯВАТА МИ , БАЯ НАРОД МИ СЕ ОПЛАКА ИМЕННО ПО ТАЗИ ПРИЧИНА  ...

Ами причината е просто, че след началото на сезона никога не сме успели да го убием докрай. Това, че не сте разбрали правилата и че администратор не се срътна да пусне едно по-подробно обяснение на правилата не значи, че играта не работи. Джакпотът от кредити се натрупва и чака някога да се наканим не само с по 1 клик да чакаме 20-те връзки, ами наистина да вземем да го утрепем. :)

Към господина, който има проблем с харчещите пари за играта:
Ще ми позволите ли, моля да похарча и аз 100 кредита - да си сменя ника, че нещо си бях объркал буквореда в началото на сезона (вероятно съм бил отнесен да чета вашите дълбокомислени анализи, когато съм се регистрирал)? :)

NIKE_AIR

• Репутация +0/-0
« Отговор #40 -: 27/06/2017 02:39:41 pm »
с тея 100 онлайн и живот правен по изчисленията на 500 онлайн ...  ще убиете .. на мойсей

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #41 -: 27/06/2017 02:42:30 pm »
той аксел от това има нужда че робството в бойния не му стига иска още кликове да прави ...мислех си че се е излекувал но неговото няма лечение това да си плащаш за да робуваш не го разбирам аз  >:D

NIKE_AIR

• Репутация +0/-0
« Отговор #42 -: 27/06/2017 03:00:57 pm »
той е вътрешен ... малко по малко му изчистват пътя  ... аз се чудя защо ме баннаха 2 път и по 3 дни  ;D 
пък ако случайно нещо стане накрая , козчета си има

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #43 -: 27/06/2017 03:06:46 pm »
пуска десни леви ръце крака пуска цикли денонощно боен клуб цикли и доносник след като казва че не СМЕ го убили (защото например аз не участвам в тази безкрайна глупост и не съм в това СМЕ но той е там) плаща си за всичко това и човек като прочете тези неща ще си каже че се бори за олимпийски медал а той играе бгмафия със 100 човека в нея конкуренция над половината от които са тук само за да се забавляват ....не иначе не го трескат комплекси въобще не я пусни акселе всички екстри на макс и дай боже да успееш че иначе ще ядем жито май ...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #44 -: 27/06/2017 03:08:43 pm »
с тея 100 онлайн и живот правен по изчисленията на 500 онлайн ...  ще убиете .. на мойсей

Според мен формулата е напълно автоматична и е базирана на сумарната атака на всички, които са онлайн в момента на започване на играта, умножена по коефициент 60-70 (колкото всеки да направи по 3-4 клика средно на час).

Останалите безсмислени и хейтърски коментари наоколо нямам намерение повече да ги дискутирам - отивайте да леете злоба в лафче, че тази тема вече е за триене.