Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предлагам да си оправите бъга..  (Прочетена 706 пъти)

Axl_Rose

• Гост
Re: Предлагам да си оправите бъга..
« Отговор #60 -: 27/06/2017 04:05:12 pm »
Къде видя някой да ме подпира, че нещо си доста объркан ми се струва?

Писал съм съобщение на всички играчи от бандата си да влизат и да гърмят яко по Смайли, за да не му позволим да вземе седмична награда. Поне 10 човека регулярно играеха за тази мисия в последните две седмици. Кое е "бутането" в това? Още повече, че играта не е в моя полза, а в полза на третото лице, което най-много се самоизлага в случая. Да ви имам и детските разсъждения и "компромати" - жалка история.
« Последна редакция: 27/06/2017 04:10:42 pm от Axl_Rose »

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #61 -: 27/06/2017 04:09:12 pm »
абе неадекватен там си пише ясно аксела иска да му помогна ....кой е човека там не е бойко борисов нали това е скайпа на администратор от играта който не трябва да помага на никого за да бъде играта справедлива та ти МИШКО СКАПАНА НЕАДЕКВАТНА как не разбираш че в това съобщение се изразява ясно че ти си поискал помощ от администратор която е извън нещата които трябва да върши администратора в играта ? Сега разбра ли къде те подпират ? Казах ти забивай нос в земята че не струваш 5 стотинки ...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #62 -: 27/06/2017 04:12:24 pm »
абе неадекватен там си пише ясно аксела иска да му помогна ....кой е човека там не е бойко борисов нали това е скайпа на администратор от играта който не трябва да помага на никого за да бъде играта справедлива та ти МИШКО СКАПАНА НЕАДЕКВАТНА как не разбираш че в това съобщение се изразява ясно че ти си поискал помощ от администратор която е извън нещата които трябва да върши администратора в играта ? Сега разбра ли къде те подпират ? Казах ти забивай нос в земята че не струваш 5 стотинки ...

Един великолепен пост - достоен завършек на твоята жалка драма за пропиляното ти имане...

Голям мъж си, че и Ентилигентен дори.  ;D

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #63 -: 27/06/2017 04:15:22 pm »
ти и смайли сте най-облагодетелствани , квото и да пишеш ... вониш

чичките ... на по 50 год.

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #64 -: 27/06/2017 04:35:27 pm »
Голям мъж съм все пак възприемам играта като игра и не търся администрация да ме бута напред ...за разлика от теб защото виждаме ти точно какъв си

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #65 -: 27/06/2017 04:37:19 pm »
Хубаво е, че си вярваш - значи все пак има някакъв лъч надежда и за теб :).

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #66 -: 27/06/2017 04:41:48 pm »
Лъч надежда за какво да влезна в допир с хората от администрация и да ме бутат на сцената където пожелаят да си плащам за това и хората да ми гледат цирка ....не искам този лъч надежда запази си го за себе си аз в театър не участвам  ;D ходи цикли доносник и боен и запали една свещ после да не изскочи случайно още някой снимков материал за теб че както виждаме не излизат положителни неща ...

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #67 -: 27/06/2017 06:16:58 pm »
Според мен формулата е напълно автоматична и е базирана на сумарната атака на всички, които са онлайн в момента на започване на играта, умножена по коефициент 60-70 (колкото всеки да направи по 3-4 клика средно на час).

Останалите безсмислени и хейтърски коментари наоколо нямам намерение повече да ги дискутирам - отивайте да леете злоба в лафче, че тази тема вече е за триене.
Цялата тема не съм изчел все още. На автора мисля му отговорих в играта как и защо се случва това от което се е оплакал. Ако не е бил той ще го напиша и тук - ако улицата с рекети не е твоя могат да ти превземат сградата чрез саботаж без ограничения.
Относно цитата - почти така е, само че вземаме предвид респекта на играчите онлайн в момента на стартиране, умножаваме по броя часове въпросната сума и по някакво число за брой атаки в час, които очакваме всеки да е напълно способен да направи ако има желанието.

едит:
То голям смях в залата било :)
Снимката, която е показана изобщо не означава, че админ, използвайки админските си права е направил нещо за да помогне на играч. Дори ако трябва да се твърди на кого е помогнато, то е на човека пуснал самата снимка, но пак казвам - не става въпрос за хакване или каквато и да било друга админска намеса.
Като гледам vico81 си е заслужил бана...
« Последна редакция: 27/06/2017 06:31:25 pm от RELOADED »

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #68 -: 27/06/2017 07:00:03 pm »
Цялата тема не съм изчел все още. На автора мисля му отговорих в играта как и защо се случва това от което се е оплакал. Ако не е бил той ще го напиша и тук - ако улицата с рекети не е твоя могат да ти превземат сградата чрез саботаж без ограничения.
Относно цитата - почти така е, само че вземаме предвид респекта на играчите онлайн в момента на стартиране, умножаваме по броя часове въпросната сума и по някакво число за брой атаки в час, които очакваме всеки да е напълно способен да направи ако има желанието.

едит:
То голям смях в залата било :)
Снимката, която е показана изобщо не означава, че админ, използвайки админските си права е направил нещо за да помогне на играч. Дори ако трябва да се твърди на кого е помогнато, то е на човека пуснал самата снимка, но пак казвам - не става въпрос за хакване или каквато и да било друга админска намеса.
Като гледам vico81 си е заслужил бана...

Това с рекетите, окей, а онова дето ти се лепят на засадата и след 1 час и 6 минути те гърмят? Нямах сгради по улицата, нито пък рекети (не, че е важно, при рекетиране засадата не хваща), атаката беше от битка, при което се включва изчакването от 6 часа до следващата битка. Пробвах. Дадох кредит да ме засадят, натресох се на засадата и след час опитах да гръмна въпросния човек.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #69 -: 27/06/2017 09:15:27 pm »
  да ми саботират 3 рекета един след друг е ебавка.
че то тва май е позволено ?? нали до 3 беше лимита (за един ''гангстер'')или греша
« Последна редакция: 27/06/2017 09:17:45 pm от Christian »
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

ronin66

• Публикации: 8
  • Репутация +0/-1
« Отговор #70 -: 27/06/2017 11:32:01 pm »

значи може да съм админ Пешо пък да играя с профил Гошо така ли? И това го имате за нормално?

Reloaded: По принцип е нормална практика всяка една игра да се играе и от хората, които я правят/поддържат.
Не го правим постоянно, но и на нас ни се случва, иначе трудно бихме поддържали набора си от знания как работи всичко в играта.
А сега ще помоля да се придържате към темата.
« Последна редакция: 27/06/2017 11:46:04 pm от RELOADED »

RELOADED

• Администратор
  • Репутация +2/-2
« Отговор #71 -: 27/06/2017 11:49:47 pm »
Всъщност тази тема от самото си начало е извън правилата на форума, но както и да е.

Относно засадите - там има интересни трикове за махането им. Когато си заловил нападателя си при какво действие го хвана? Ако не се лъжа при правилно "изиграни карти" може да се "махната" до 3 засади и да се извърши успешна атака.

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #72 -: 28/06/2017 09:08:52 am »
1ви бан за робот е 3 часа , мен ме банаха 3 дни защо ли  ;D , време е да навляза дълбоко

Бан до 01.07.2017 07:34:26 – Използване на робот , а и 3мата участващи в турнира използват робот  , не може да се направят по 2500 излизания ...
въййй вземайте пуканките маняци  ;D ;D ;D , акселе , ти направо ... не червен ми пенпян ще ти стане цвета  ;D ;D ;D
как аксела е спечелил 1во админката , след това и сезона  ;D
обаче админката като му е подарила сезона го е отсвирила , защото тя си избира 1 шампион и си го прави  ;D
"ай ве нека си избера шампиона"  ;D

ЛЕГЕНДА : НАСКО е Аксела
                  J - Админката , иван смайли е същия

ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ

ТОВА ЛИ БЕШЕ ТОЯ ДЕТ КАЗВАШЕ  , ЧЕ НЕ СЕ КОМУНИКИРА С АДМИНИТЕ НА ПРИВАЙТ ?
И ЗА НАПРЕД ДА ЗНАЕТЕ , ЧЕ ОБИЧА ДА СИ ЛЪЖЕ И ДА МАМИ ...
КАТО СЕ ЗАМИСЛИТЕ ЗАЩО ИМА РОБИ НА ИГРАТА ОТ ГОДИНИ , ЕДНИ И СЪЩИ , ЕДНИ И СЪЩИ ...
СМАЙЛИ , АКСЕЛА ... ВЕЧЕ СИ ЗНАЕТЕ , ДОБРЕ , ДИЛЯН ОТ САМОТО НАЧАЛО ЗНАЕШЕ ,ЧЕ ВСИЧКО
Е НАГЛАСЕНО И... ДИЛЯН РАЗКОНСПИРИРА И ВИ ГО ПОКАЗА НАГЛЕДНО СЛУЧВАЩОТО СЕ .

Смайли го забравихте вече , но аз не забравям   ;D
ЛИЧНА ИНФОРМАЦИЯ
"да мерси , много , боксове и очила 5/5 , , да мерси много  ;D ;D ;D "

ДА АЗ С ИЗМАМА СПЕЧЕЛИХ СЕЗОНА , ДА ВСЕКИ ДО СЕГА С ИЗМАМА Е ПЕЧЕЛИЛ СЕЗОНА :)
ЗАБАВЛЯВАЙТЕ СЕ В ИГРАТА

ДАКАТО НЕ СМЕНЯТ ВСИЧКИТЕ АДМИНИ , АЗ НЯМА ДА СЕ ВЪРНА ТУК . ЗНАМ , ЧЕ СЕ РАДВАТЕ ЗА ТОВА 
« Последна редакция: 28/06/2017 10:53:46 am от RELOADED »

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #73 -: 28/06/2017 10:09:40 am »
тук има повече шизофрения и смяна на настроенията от World Wrestling Entertainment  ::) днеска са заедно утре не са пък други ден си честитят победата и т.н че сложно стана  :o
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

RELOADED

• Администратор
  • Репутация +2/-2
« Отговор #74 -: 28/06/2017 10:48:44 am »
Картинките не ми интересуват особено в момента. Бана съм го сбъркал и е махнат, но не е като да е незаслужен. Просто вместо 3 часа съм избрал 3 дни рано сутринта...
 А тази тема не е правилната и ще почна сериозно да ви вкарвам в правия път при употребата на форума :)

Едит:
Темата се заключва, достатъчно спам в нея.
Тия снимки, освен да покажат, че някак си имал достъп до чужд viber акаунт друго не правят, което никой не го засяга, но пък изнасянето на лична информация си е наказуемо в нашето пространство...
« Последна редакция: 28/06/2017 10:52:58 am от RELOADED »