Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: angel_of_fell1  (Прочетена 163 пъти)

Бай Вътьо

• Публикации: 1507
  • Репутация +19/-13
angel_of_fell1
« -: 1/07/2017 08:14:55 pm »
Отиде си още един добър човек и играч. Малцина го знаем, тъй като повечето сте нови, а останалите бяха твърде заети да гонят класации. Да се избиват в играта, но малкото хора, които винаги сме играли за забавление, които не сме се хвърляли да гоним класации, да убиваме останалите и каквото още се сетите го знаем. Играли сме с него. Смяли сме се. Месеци наред сълзи от смях в играта. Месеци? Години наред. Вчера, снощи по-точно си отиде един невероятен човек. Живееше, за да забавлява хората. Преди 4-5 години започна работа в цирк. Тогава спря да посещава редовно играта. Миналия сезон се засякохме отново. Радвахме се, че отново се засичаме. Макар и от играта да се знаем сме прекарали доста безсънни нощи заедно, па макар и виртуално. Радваше се на успехите на останалите в играта и извън нея. Много позитивно настроен човек. Винаги успяваше да разсмее някого, дори и ввижда всичко сиво. Не съм вярващ, никой не може да ме убеди, че там горе има някой, който ни чака, но в този момент искрено се надявам да греша. Надявам се да има някого там горе, надявам се да е на едно по-добро място. Почивай в мир, Адашче!
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Децата на България

psychosociall

• Публикации: 392
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
Re: angel_of_fell1
« Отговор #1 -: 1/07/2017 08:31:09 pm »
Нека почива в мир..

gandalf4eto

• Публикации: 118
  • Репутация +0/-0
    • http://img517.imageshack.us/img517/3042/14557107.jpg
« Отговор #2 -: 3/07/2017 01:33:29 am »
Почивай в мир, колега. Дано е на едно по-добро място.  :'( :(

spydemon

• Публикации: 337
  • Репутация +0/-4
  • НЕ прощавам и НЕ забравям !!! ;) 8-) >:D
« Отговор #3 -: 4/07/2017 01:09:19 am »
Да почива в мир ! :(
НЕ се опитвай да ухапеш, този който може да те изяде !!!  ;) 8) >:D

http://prikachi.com/images.php?images/855/9071855k.jpg

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #4 -: 10/07/2017 12:03:36 am »
Разбира се че го помня, как няма... Доста време съм играл с него. Жалко, много жалко. Дано почива в мир! :(
Как се е случило?

Бай Вътьо

• Публикации: 1507
  • Репутация +19/-13
« Отговор #5 -: 15/07/2017 03:54:04 pm »
Разбира се че го помня, как няма... Доста време съм играл с него. Жалко, много жалко. Дано почива в мир! :(
Как се е случило?

Токов удар. Беше твърде неудобно да разпитвам, но след работа е влязъл да се изкъпе и го е ударил тока.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Децата на България