Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Популярният вече бъг в бойния клуб  (Прочетена 555 пъти)

Axl_Rose

• Гост
След като не може да бъде намерено бързо решение на проблема с "превъртането на часовника", предлагам Бойният клуб да бъде спрян за неопределено време - докато се намери решение или бъде изцяло ремонтиран (тъкмо биха могли да бъдат отстранени и други дефекти по него).

На мен лично ще ми бъде много скучно без него (предполагам и на много други играчи), но все пак мисля, че е по-добре да го няма, отколкото да бъде начин за придобиване на ресурс чрез измама.

Ако администратор даде допълнителни разяснения за естеството на проблема, може да поставим и анкета, за да се подложи това предложение на гласуване.
« Последна редакция: 10/07/2017 09:14:47 pm от Axl_Rose »

NIKE_AIR

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
Re: Популярният вече бъг в бойния клуб
« Отговор #1 -: 10/07/2017 09:19:27 pm »
и анидракон ли не може да ти помогне ... нищо , накрая на седмицата ще си представим  ,че си спечелил седмичната и ще ти добавят връзки , няма проблем

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #2 -: 10/07/2017 09:24:46 pm »
ГРУЙО твори 3-та серия от конспиративния си сериал - явно музата му е неизчерпаема...

Нека все пак обсъдим предложението конструктивно, без да влагаме лични емоции в него предлагам... Иначе става малко детска градина отново...

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 10/07/2017 09:26:46 pm »
аз съм твърдо против да се оправя бойния клуб така се създават драми във вестника  ;D по скоро да се сложи една реклама някъде " заповядайте да побъгваме заедно"  ;D

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #4 -: 10/07/2017 09:28:28 pm »
аз съм твърдо против да се оправя бойния клуб така се създават драми във вестника  ;D по скоро да се сложи една реклама някъде " заповядайте да побъгваме заедно"  ;D

Благодаря за това ви мнение - все пак е някаква конкретна позиция, макар и като цяло "сеирджийска" :)

NIKE_AIR

• Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 10/07/2017 09:31:28 pm »
ТЕРИТОРИЯТА ЩЕ Е ИНТЕРЕСНО , НЯКОЙ С МНОГО БЪРЗИ ДЕЙСТВИЯ - КАТО МЕН , БИ МОГЪЛ САМ ДА СПЕЧЕЛИ СРЕЩУ ДРУГА БАНДА , С МНОГО СИЛНИ БОМБИ И АПТЕЧКИ , ПУСНЕТЕ БОНУСА СЪС СТЪНВАЩИТЕ БОМБИ И  ДА СИ БЪГВАМЕ НА ТЕРИТОРИИТЕ  ;D
« Последна редакция: 10/07/2017 09:36:01 pm от NIKE_AIR »

gandalf4eto

• Публикации: 120
  • Репутация +0/-0
    • http://img517.imageshack.us/img517/3042/14557107.jpg
« Отговор #6 -: 10/07/2017 09:38:08 pm »
И аз съм за спиране на бойния.

Както и премахването на териториите за същия период от време.

AnnieeDracon

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 10/07/2017 10:00:20 pm »
NIKE_AIR както и всички останали филмирани зомбита в тази вече доста пародична игра ;д ще ви кажа само ,че сте супер големите филмари...незнам за ква админка ме мислите (при положение ,че тая игра я играя от 3 месеца :Д :Д :Д) ама мислете си...вие и без тва си живеете в измислени виртуални светове виртуални нинджи които страдат от липса на внимание и си избиват комплексите онлайн :) бъгове не ползвам защото така не изпитвам удоволствие от играта...вие си играйте с бъговете "големите играчи" :) добре ,че ги има тях за да се мислите за много добри защото истината е ,че сте пълни шутове всичките....набивате си парите за кредити за да се почувствате важни В ЕДНА ОНЛАЙН ИГРА и се мислите за някви :D :D :D не ползвам бъгове нито квото и да било щото играя истински....ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПЛАТИ ЗА ДА СПЕЧЕЛИ...НО КАКЪВ Е СМИСЪЛА НА ТОВА? Предлагам на някои от вас (и личен съвет към ПЕРФОРАТОР) ако го чете тва...брато излез малко навън на въздух...запознай се с истински хора сигурна съм ,че щи хареса...а на останалите...като се махнат всички бъгове ме викайте да поиграем пак ама като хората :)

NIKE_AIR

• Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 10/07/2017 10:03:50 pm »
АЗ ДА ИЗЛЯЗА НА ВЪЗДУХ ?? ТИ СИ ВСЕКИ БОЕН ВЪТРЕ ДА БУТАШ АКСЕЛ_ЧИЧ С НЯКЪВ ИЗМИСЛЕН ГЕРОЙ В КОЙТО СЕ ПРЕВЪПЛАЩАВАШ  ;D ;D

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 10/07/2017 10:14:23 pm »
набивате си парите за кредити за да се почувствате важни В ЕДНА ОНЛАЙН ИГРА и се мислите за някви :D :D :D не ползвам бъгове нито квото и да било щото играя истински....ВСЕКИ МОЖЕ ДА СИ ПЛАТИ ЗА ДА СПЕЧЕЛИ...НО КАКЪВ Е СМИСЪЛА НА ТОВА?
Каза го човекът, който набиваше всички възможни кредити за спецове до 60 ниво хахахахаха
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

Жан Габен

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-1
« Отговор #10 -: 10/07/2017 11:41:20 pm »
Снимки от дивана в Железник дайте, оставете бойния, там е ясно всичко  ;D
За не знаещите - Железник е хотел в Стара Загора

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #11 -: 10/07/2017 11:46:24 pm »
Ще помоля присъстващият в момента администратор да изчисти темата от излишния спам, защото наистина е доста сериозна този път...

NIKE_AIR

• Репутация +0/-0
« Отговор #12 -: 11/07/2017 12:11:44 am »
тая игра я играя от 3 месеца ...набивате си парите за кредити за да се почувствате важни В ЕДНА ОНЛАЙН ИГРА и се мислите за някви

НЕ ЗНАМ КОЙ СЕ ОПИТВАШ ДА ИЗЛЪЖЕШ МЕН/НАС ИЛИ СЕБЕ СИ .. БАЯ АКТИВНОСТ ЗА 3 МЕСЕЦА , ФОРУМИ  ,ПОСТОЯННО ОНЛАЙН , ПОСТОЯННО БОЕН   , А КОЛКОТО ДО ЗАРЕЖДАНЕТО , ТО СТАВА С НЯКОЛКО ЦИФРИ ПРЕЗ ДОБРЕ ПОЗНАТАТА МИ ХАК СИСТЕМА ...

2 ОРЪЖИЯ ОТ КОНТРАТА , ЛЯВА , ДЯСНА , НЯМА НЕАКТИВНА ЕКСТРА, ВСИЧКО 5/5  ... СТИМУЛИРАЙ ОСТАНАЛИТЕ , ОТДЕЛЯЩИ ТОЛКОВА ВРЕМЕ В ИГРАТА ... ПРОСТАТАТА

П.С.: ДА НЕ ОСТАНА НЕУТОЧНЕН  ... СЪЩО ТАКА И ПОСТИЖЕНИЕТО 500 КРЕДИТА ЗА 1 ДЕН , НЕ ЗА 1 СЕЗОН , ЗА 1 ДЕН ,....................... 3 ОФИСА , 100 РЕКЕТА , А ДА И 3 ЗАВОДА ЗА КОНСУМАТИВИ
« Последна редакция: 11/07/2017 12:25:35 am от NIKE_AIR »

dakata_966

• Публикации: 14
  • Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 11/07/2017 10:38:36 pm »
Научети са да играйти, после са научети и да пишити правилно. Заради ей такива като вас няма играчи в бгмафия, разбрахти ли? Аман вечи...

jalko

• Публикации: 63
  • Репутация +0/-1
  • БОСА НА БАНДА TILT
« Отговор #14 -: 12/07/2017 11:45:51 am »
Съжалявам, NIKE_AIR, достъпът до този форум ти е забранен!
Имаш постоянна забрана.

МНОГО ИСТИНИ КАЗВАМ ВЪВ ФОРУМА И МИ СЛОЖИХА ПОСТОЯНЕН БАН , СЕГА ИМАМ ЧАТ БАН И В ИГРАТА , ЕЙ ТАКА , ЗАРАДИ ФОРУМА , СКОРО ОЧАКВАМ И ТАМ ДА МИ СЛОЖАТ ПОСТОЯНЕН БАН - БЕЗ ПРИЧИНА , ПРОСТО ЗАЩОТО КАЗВАМ КАКВО СЕ СЛУЧВА

ИЗТЪРВАХА ИМ НЕРВИТЕ КАТО МЕ БАННАХА , СЕГА ВЕЧЕ ЗНАЕТЕ , ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО ПИША ИМ РОВИ ПОД НОКТИТЕ , ЗАЩОТО Е ИСТИНА  :)
ани .. защо ме банна от форума .. ай стига така .. остави ме да си пиша , НАЛИ УЖ ПИСАХ НЕБИВАЛИЦИ :)  :)
« Последна редакция: 12/07/2017 11:49:19 am от jalko »
OWNED BY RAMPAGE_NIGGA