Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Популярният вече бъг в бойния клуб  (Прочетена 706 пъти)

Axl_Rose

• Гост
Re: Популярният вече бъг в бойния клуб
« Отговор #45 -: 13/07/2017 12:04:50 am »
Боен клуб до 114 в 0:00 - красота
след 1 мой изстрел умирам при 800к живот.
Вече въртят превантивно - ей така - да покажат, че го могат...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #46 -: 13/07/2017 12:09:44 am »
Само като пример ще кажа че съм играл една друга игра преди много време без значение е името но ето какво се случи : Като за начало започнаха да играят роднини на администраторите имаше бъгове ботове (които се ползваха но без гласност) но играта още вървеше и беше добра ....след време се разчу че екипа е водел така играчите за носа пускайки им хора с достъп до администраторски екстри ....хората се бяха сближили с администрация точно както се случва тук ....след като се разбра за администраторската намеса в играта на играчите потока от хора рязко намаля защото никой не е будала ....липсваха нови неща както тук дълго време....след известно време разрешиха използването на всякакви бъгове ботове и така натам ....днес играта я няма така че помислете добре какво правите и накъде всеки тук тласка нещата с ходовете които прави ! Нека пак има диалози по скайп нека пак има мълчание при доклади нека пак има играчи под прикритие и тая ще я опее попа и ще идем другаде не е болка за умиране аз вече съм я прежалил и без това играя с 50% от възможностите на играта (само тези които нямат бъгове) чакайки някой нещо да оправи тук за да реша пак да поиграя може би ....

Както ще се досетиш, по отношение на първоначалната част от изказването ти отново ще подчертая, че това са КЛЕВЕТИ и евтини монтажи (ти поне би трябвало да можеш да ги различиш, ако се абстрахираш от личната си ненавист). Оттам нататък обаче не мога да не се съглася, че си абсолютно прав. Ако се допусне използването на бъгове и /или ботове, това наистина ще бъде окончателната смърт за играта. Ако това е целта на настоящата форма на безразличие, която се проявява (нещо повече - играчи са съветвани да ползват бъговете, вместо да се оплакват), то и аз ще застана зад твоето мнение, че плащаме за нещо, което не е това, което очакваме да бъде.

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #47 -: 13/07/2017 12:25:26 am »
ти не разбираш основния проблем а именно че е имало диалози между вас в действителност не ме интересува самият текст на диалозите ....кажи ми това там даденото не беше ли твоят скайп и този на МДжой ? убеден съм че са вашите поради причината че и сега казваш че са монтажи ....добре монтирали са текста да речем но снимките скайповете са вашите това е недопустимо това компрометира самата игра защото хората не са полицаи тук за да следят кое е фалшиво и кое не те просто гледат че има диалог и това е достатъчно ...защо админа обясняваше че тези снимки са лични данни ? тоест той много добре знае тези скайпове на кого са ....неприятно е да те водят за носа това е истината и след като всичко е компрометирано тук от изтеклите снимки изхода е само един да се върне доверието на хората а именно да има изцяло нова администрация която да няма абсолютно нищо общо с играчите за да не си губи времето в разговори с тях по скайп а да се амбицира и да предаде поне 20% от това което описват играчите като проблеми тук това ще е абсолютно достатъчно за някакъв напредък защото тук напредък няма от ужасно много време и на фона на тази толерантност която проявяват потребителите изчаквайки да се случи нещо добро гледай какво става ...аз нямам доверие в админите от това което съм видял до момента защото те борят снимки с думи ...ами докажете на хората бе покажете къде е лъжата ние сме слепи нека видиме кое е монтираното на снимките защо запушвате устата на съответния играч просто го оборете с факти ! Как да вярвам аз след като има играещ администратор че всичко е изрядно ...тя играта бъка от бъгове тя си играла боен клуб ...и това ли ще отречеш ? Не ме интересуват показатели и класации а да се отстраняват проблемите а те са много тук не се играе с умения а с заплащане ...какви умения има в това да пуснеш всички екстри или да следваш стрелките ? тук няма избори които да правят играчите кой ще избере умението аптекар вместо убиеца ? някви безсмислици някви спорове за бъгове караници ....ей го онзи дал пък 1000 лева във вестника и сега реве против бъг ....истината е че когато е дал тези пари тук тази игра е била с този бъг и той е заплатил точно това което получава ! Някой ден може и да има конкурентна среда за игра там където да се правят множество избори а не да следваш стрелките само и да натискаш най горния в търсачката за атака ...бойния клуб и той има маса проблеми и там нищо ....е как да стане като за това плащате ? ами нищо ще си бъде ...

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #48 -: 13/07/2017 12:39:49 am »
Щом не можеш да навържеш нещата сам, нека ти го обясня подробно - то не е тайна за никой и без това...
Аз помагах на ГРУЙО (вече не искам да говоря с конкретни имена за това същество), да победи Смайли в зимния сезон и съответно имах постоянна комуникация с него. Оттам насетне е доста лесно да сформираш монтажче между две отделни комуникации, до които имаш достъп, нали? Как иначе би могъл да си обясниш присъствието на въпросния ГРУЙО във въпросния разговор (макар и все още да не знам за какво точно става въпрос в него - конкретно на въпросът ти, дали даденото е било част от някакъв разговор - изпрати ми го ако го имаш, защото все още не разбирам какви дивани спрягате всички.) Той някакъв феноменален хакер ли ще да е?
« Последна редакция: 13/07/2017 12:44:31 am от Axl_Rose »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #49 -: 13/07/2017 12:51:47 am »
това което си описал до тук го четох до сега на няколко пъти ...убеди ме някак че това там не бяха вашите скайпове и че Мджой не е играла тогава ....и нека бъда честен самият Dreamer си призна че е играла ....и този сезон играела каза го в чата на затвора ...нямам им доверие това е аз не желая администратори да играят една игра с мен и това е изцяло нормално те имат достъп да следят моите действия аз обаче не мога да следя техните и не ги искам в играта която играя като играчи ....кажи ми според теб това не е ли неестествено все едно аз малко да стана админ да ида да посвърша малко тяхна работа да понаказвам ? Държа на честна и коректна игра и когато ме наказаха за това че в търговия пиша какво продавам а не размера на гащите си това ясно показа че тук нещо не е както трябва ...още чакам да оправят онзи недостатък на търговията ! Как да приема за нормално аз да съм споменал този недостатък и да няма никакъв напредък в играта вече сезони наред след онова наказание и да разбера че Мджой си играела боен с теб ? написал съм вече една камара съобщения тук има докладвани много бъгове а тя вместо да ходи да каже на собствениците нещо по въпроса тя си играе боен клуб   :-X няма как да отречеш че играчите пишат доста тук за проблеми макар и да сме малко сме все още активни и няма и няма прогрес ...нямаме достъп до разработчиците и разчитаме на тази администрация и прогреса не се появява значи има някакъв проблем в нея ...да кажеме че от тия снимки само 10% е достоверно от тях ...достатъчно е да се хванат и просто да направят най доброто за играта освобождавайки тези позиции белким тия хора вземат някой друг който при 100 потребителски съобщения да предава поне 1 до тия хора най горе

Не мисли че си играя да снимам и да събирам не ме интересуват тези неща най важното което се случи при онези снимки е че темата беше затворена а не оборена с доказателства и запушена устата на съответния играч ....това не е демократично както не беше демократично и онова което се случи след преместването на улицата на Смайла ....получих съобщение тогава от Ричи че ако продължавам да коментирам темата ще бъда наказан ! Демократично нали ? и тук същите действия защо просто не спомогнаха да се разбере истината ? не случая се замете което директно кара хората да мислят че някой е виновен ....било лична информация били изрязани снимки сега пък било монтаж ...добре защо махнаха снимките ? можеха да ни обяснят кое е монтираното и да разберем като потребители че тези хора не са замесени с играчите макар след разговор в затвора да стана ясно че dreamer има скайп на Додо и на не знам още кой ....ами изглежда си шуробаджанашка история както и да го погледна един вид "давайте идвайте играчи ама ние с половината си лафиме на скайп не пускаме анкети не се оправят бъгове появяват се играчи с 3 месечен стаж игра които без да закупуват кредити влизат в топа и всеки ден фул екстри - елате да се позабавлявате с нас в театъра" в действителност всички знаем че тук нови играчи не идват ....но сега шок не само че дошъл нов играч ами той активист в форума с най новия профил че и за 3 месеца така се зариби че не може да спре да пуска екстри ....ами съжалявам не го вярвам това
« Последна редакция: 13/07/2017 01:08:47 am от vico81 »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #50 -: 13/07/2017 01:01:58 am »
Относно бойния клуб, вече го казах и аз няколко пъти, а и ти добре познаваш начина ми на комуникация, защото съм бил и в твоята банда (някога да съм ти искал лична комуникация през скайп, вабер или каквото и да било друго?)... Писал съм общо съобщение до всички членове на бандата да ми помагат в мисията в бойния клуб да попречим на конкурента да вземе седмична награда. Кой е бил член на бандата ми в този момент не е моя работа... Иначе относно точно този казус, аз пък см на обратното мнение на твоето - Не само администраторите, а и програмистите, дори и собственика трябва да играят играта, за да са запознати с проблемите, които ние срещаме в нея. Обективно последните (и засега единствени) положителни промени, които бяха направени за играта се случиха, след като Релоудид изигра един пълен тестов сезон на макс. Много от играчите, с които комуникирам се изказват точно в същата насока: "Как да се оправи играта, като администраторите са далече от нея и не я познават" - това съм го чел поне 60 пъти в последните 4-5 години. Така че... това си е тяхно право (а от моя гледна точка и задължение). Фактът, че са попаднали в една банда с мен (и с още 17 други играча), не ги прави мои лични познати, роднини или каквото там се вихри из клеветите. Аз искам играта да е чиста от бъгове и злоупотреби, за да можем всички да и се наслаждаваме като хоби, а не като място за пререкания, дрязги и избиване на комплекси.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #51 -: 13/07/2017 01:18:53 am »
стана ясно че dreamer има скайп на Додо и на не знам още кой ....ами изглежда си шуробаджанашка история

Дриймър има скайп не само на Додо, а и на още около 20 играча, които имат достатъчно познания за играта, че да допринесат с нещо за нейното развитие - това не е някаква тайна или супер-разкритие, а е известен факт още от времето на големите промени (след тотално трагичния сезон 4.0, когато точно с цел масовост, тези 20-25 човека се преборихме със собствениците на играта, специално за БГ-формата да бъде премахната опцията за кредити в Химика - предполагам ти е ясно, какво точно означава наличието на тази опция "Купи респект"). Освен това във форума има и раздел "Комуникация с лидери", която включва същите тези лица. Цялата тази форма на комуникация бе създадена с цел положителни промени за играта и е ползвана само с тези цели, както могат да потвърдят всички участвали през времето лица (много от които отдавна вече са далече от средите на БГ Мафия).

Разберете, че клеветите и компроматите не допринасят с нищо за подобряване на микро-климата - точно обратното - създавайки драми и конспирации от нищото вредите и на цялостния имидж на играта и най-вече на самите себе си, като част от това, в което сме заедно.

Phantom

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Still Ballin'
« Отговор #52 -: 13/07/2017 01:21:42 am »
Няма да ти пиша дълго, нито ще чета какво си писал по мой адрес. Само ще ти задам един въпрос. Кой завъртя първи в категория 91-114, в събота 08.07, докато сте на полето ти и Ани Дракон, като ти си със бонус живот, но видя на къде отиват нещата и пипаш часовничето.
Като не можеш да танцуваш, не се хващай на хорото. Или по-просто казано: "Каквото си надробиш, такова ще сърбаш".

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #53 -: 13/07/2017 01:24:35 am »
ти не разбираш основния проблем а именно че е имало диалози между вас в действителност не ме интересува самият текст на диалозите ....

Не разбирам какво се опитваш да кажеш с това. Ние нямаме ли право да комуникираме с играчите извън играта? Аутсайдери ли трябва да сме за да угодим на някого? От сега ти казвам - всеки един в този екип е бил играч някога и всеки един от нас продължава да поддържа контакти както в "скайп" така и в реалният живот. И по-точно конкретизирам себе си. Няма да прекратя дългогодишни приятелски отношения заради теб и заради факт който се опитваш да изтъкнеш от никъде.
Къде се е чуло и видяло екипа (администрацията) на даден продукт, сайт, игра или каквото и друго да бъде да не поддържа връзка с играчите, които реално използват продукта? Нека ти кажа - от доста време се занимавам с подобен вид дейност и продукти и мога да те уверя че това което изискваш е недопустимо и дори смешно. Реално погледнато аз като администратор в играта нямам право да поканя приятел да играе, защото трябва да прекратя отношенията си с него?!

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #54 -: 13/07/2017 01:25:17 am »
Логовете са налични - лесно може да бъде проверено твърдението ти.

Завъртял съм единствено вчера в 21:00, за да проверя как точно работи и съм пуснал подробен доклад и описание за това. Също така съм пускал подробни доклади за всяка твоя злоупотреба, както и на всички други нагли потребители, които дори имат смелостта да се хвалят с това, че се възползват от бъгове.

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #55 -: 13/07/2017 01:27:28 am »
ами като играят администраторите става изцяло ненужна формата за комуникация с тях те нали всичко сами си виждат ? всъщност не се прави така и ще ти кажа защо ....едно е да се погледнат мненията на 100 човека от играта и да се проследи горе долу какво мислят играчите по отношение на играта ...а не да се взема едноличното решение на господин релоудед защото при само едно мнение са възможни грешки при 100 обаче възможността за грешка е доста по малка за това и няма нужда да играят а да прочетат какво казват хората е абсолютно достатъчно за тази цел а междувременно вместо да губят времето си да играят боен клуб спокойно могат да идат да кажат на тия горе "ей хора клиентите недоволстват има бъгове не се оправят" и както ние им пишем през ден тук което показва наложително действие така и те да са през ден при онези хора а не в бойния клуб ....същото се получава и през изкривената комуникация в скайп ...тоя пише нещо ония им пише нещо и те слушат какво им се говори по скайп а не да се допитат до една масовост с цел избягване на грешни решения ...сега ще ти кажа нещо под секрет ! малоумния доносник дето пуснаха създаде бонус за мултиакаунтите които и без това не са малко на брой тук просто си правят акаунти и после бам по 50 кредита от акаунт когато им е нужно ...самият доносник е направен некачествено и няма да се оправи знам го защото модула е стар както казах а има проблеми които знам тук от както играя и не са оправени та сега новия доносник ли ? при него проблемите остават за следващото хилядолетие ! Единствената причина да си прав може би по това
"Как да се оправи играта, като администраторите са далече от нея и не я познават"
е само ако не чуват както им говорят потребителите ....

отговарям направо тук и на това ....няма как да предпочита да взима данни от 20 човека вместо от 100 това е абсолютна глупост и очевидно подценяване на играчите които играят играта им ...аз пък например смятам че ти дърпаш само към това което те интересува теб а именно бойния клуб и други проблеми се подценяват а те са сериозни и именно за това смятам че такъв вид комуникация вреди ....правят си едни анкети ....ограничават мултиакаунтинга изцяло и готово ....

и няма как да вредя на себе си с това че са изкарани снимки за вас ...аз играя честно защо няма снимки за мои разговори в скайп ? аз съм се дистанцирал от такива неща ползвам си за контакт с администрация съответната бланка и точка няма нужда от скайпове да комуникирам с който и да било вариантите в играта са ми достатъчни така трябва да е за всички има достатъчно пособия които да ползват администраторите за допитване до нашето мнение

Не разбирам какво се опитваш да кажеш с това. Ние нямаме ли право да комуникираме с играчите извън играта? Аутсайдери ли трябва да сме за да угодим на някого? От сега ти казвам - всеки един в този екип е бил играч някога и всеки един от нас продължава да поддържа контакти както в "скайп" така и в реалният живот. И по-точно конкретизирам себе си. Няма да прекратя дългогодишни приятелски отношения заради теб и заради факт който се опитваш да изтъкнеш от никъде.
Къде се е чуло и видяло екипа (администрацията) на даден продукт, сайт, игра или каквото и друго да бъде да не поддържа връзка с играчите, които реално използват продукта? Нека ти кажа - от доста време се занимавам с подобен вид дейност и продукти и мога да те уверя че това което изискваш е недопустимо и дори смешно. Реално погледнато аз като администратор в играта нямам право да поканя приятел да играе, защото трябва да прекратя отношенията си с него?!

искам да кажа че нямам против да си приятел с който и да било от тях ами просто слезни от поста и играй с нас всички ще се радват да не си администратор а играч ето решението е просто а пък хората ще си сложат някой който е далеч от тези истории и съм убеден че хората пускат анкети за да проучат продуктите си а не ходят да събират скайпове на хиляди клиенти например ....ето как ти ще вземеш моето мнение например когато разчиташ на впечатленията от скайпа ? ти ще го пренебрегнеш и вероятно ще загубиш клиент докато анкетата отразява най точно ....виждаш мнението на всички хора и готово
« Последна редакция: 13/07/2017 01:31:32 am от vico81 »

Phantom

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Still Ballin'
« Отговор #56 -: 13/07/2017 01:34:29 am »
Логове имало, нямало , аптеки вземали, бомби хвърляли ... какво ми пишеш тука глупости, като и двамата знаем, че ти се възползваш от наличния бъг не по-малко от всички останали. И пак ти казвам сам дръпна дявола за опашката.
Но да забравим тази тема, а да се върнем към това - колко съм се бил възползвал аз от бъга в бойния клуб, и защо съм избрал да го направя.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #57 -: 13/07/2017 01:39:15 am »
За справка, ще ти уточня, че единственият убит доносник в последните 4 седмици, беше убит от мен (почти индивидуално), а не от някой мултак, когато джакпотът нарасна дотолкова, че да си струва да го направя. Съответно, както се досещаш, веднага бях обвинен, че и това е "бутане", въпреки че вече бях публикувал тема тук, че конкретното разпределение на джакпота не е много добре измислено (предполагам вече си я прочел).

Относно промените - говорим за един период, в който се сменяше целия екип, включително и собствеността на играта и в общи линии се касаеше за животоспасяваща намеса (както все пак можеш да отбележиш - играта оцеля още 4 години след това). Тази комуникация отдавна е умряла и вече не оказва никаква роля, както е и очевидно от това, че в момента пиша тук, публично, за фрапантните проблеми, с които се сблъскваме в този сезон.
« Последна редакция: 13/07/2017 01:43:23 am от Axl_Rose »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #58 -: 13/07/2017 01:41:14 am »
Логове имало, нямало , аптеки вземали, бомби хвърляли ... какво ми пишеш тука глупости, като и двамата знаем, че ти се възползваш от наличния бъг не по-малко от всички останали. И пак ти казвам сам дръпна дявола за опашката.
Но да забравим тази тема, а да се върнем към това - колко съм се бил възползвал аз от бъга в бойния клуб, и защо съм избрал да го направя.

ОК, благодаря за това, което си публикувал от комуникацията си с администрацията.

Може да затворите темата - явно е излишна.

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #59 -: 13/07/2017 01:46:31 am »
не си разбрал как точно печелят мултаците от доносника ....ти си го убил това е без значение но един играч с три мултака при появата на следващия доносник получава в трите си ферми по 50 кредита и много ти здраве за похабеното време просто защото дават кредити за следващия сезон на всички играчи при появата му ...хубаво е да има бонуси но след като след доклад че мултак ми беше мятал граната по завод преди може би три сезона отговора беше "наказан е" то аз днес нямам доверие в тези бонуси нормално е да създадат игра в която да има бизнес среда в която да можеш да правиш повече кредити с игра от тези които се закупуват защото така се стимулира играта а не пазаруването и тези които се закупуват да са само спомагателен елемент а тук е тотално обърнато всичко ...аз знам че нито една моя идея не е взета предвид а първи казах да не правят кредитите постоянни но никой не слуша какво се пише във форума тогава беше добре да имаш кредити придобити с игра и зависещи само от теб ...сега вече не е така ...щях да съм изцяло съгласен с тази промяна ако играта беше изчистена от недостатъците и се търси едно ново начало начисто ..а те недостатъците са си все тук но като вземат кредитите може да спреме да ги виждаме ...