Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: "Фен-клуб" Axl_Rose  (Прочетена 721 пъти)

TILTMTFCK

• Публикации: 0
  • Репутация +0/-0
Re: "Фен-клуб" Axl_Rose
« Отговор #75 -: 21/07/2017 04:55:18 pm »
Ето - виждаш ли, г-н Рейзър - моментално потвърждение :)
Този младеж, вместо да дойде при теб да блъска боксовата круша (и вероятно да си счупи крехките пръстченцата), предпочита да дойде при мен и да ме "нахрани" набързо, блъскайки клавишите на клавиатурата си (по-безопасно е) и тази вечер ще си легне щастлив и удовлетворен от живота, защото е нахранил "чичо си Аксел", ама яката го е нахранил - нарекъл го е хлебарка и го е забил в дъното на еволюционната верига.
Тоест... един вид се явяваме дори колеги, не мислиш ли - просто методите ни са различни :)

от всичко  дето ти исипах само това с хлебарката ли забеляза..... на най добрия също вече му забелязваш само най безобидните изречения. а и почна да му се мазниш. забележки за правописа също не правиш хахахах.....

видя ли как сам се вкара в беля за това никога повече не се надценявай. ти си просто един безделник който прекарва по 12+ часа в играта.. в нея поне можеш да си силен и да ти имат респект останалите хохахах.

а и да знаеш че не е морално да рекетираш бижутери както и да атакуваш други играчи. бесрамник такъв неморален.... и един съвет ако може: къпи се редовно сутрин и вечер....

Жан Габен

• Публикации: 122
  • Репутация +0/-1
« Отговор #76 -: 21/07/2017 07:35:34 pm »
Акселе ти си същия ама не можеш да се видиш отстрани. (Разбирай ръсиш клевети). Особено ако някой мисли по различен от твоя 'ПРАВИЛНИЯ' начин.

Дървен филосфчо :)))) с трибуна за изява форума на бгмафия (най-зле подържаната игра, която съм виждал) (направи си сметка какви хора я играят (САМ))(това е все едно да ти е кеф да живееш в циганската махала). И сега искаш да си първи в махлата :). Даже тук не се класираш браааат...

Напрай си, тема умря от кеф :))

Никой не те мрази, излез от филма. Ти си нашия Палячо (не обидното) просто забавляваш с "Интелекта си" забавляваш с "чесността" и "достойнството" си. Със забележително "точните" анализи, когато се налага да ги правиш за другите. Най-достойния в махлата, Най-чеснoто циганчи , знаеш ли кво мислят останалите цигани за такива ???? Че нещо им има :DDDDDD

Общо взето виждаш грешките на всички, без своите, или поне за своите не даваш гласност.

Така че моля те не бъркай понятията. В нито 1 пост не съм те хейтвал, а само се забавлявах на твой гръб, ти беше така добър да го услужиш. Предполагам колегите правят същото :))))))))))))

Така че мерси за забавната тема, не приемай нещата като хейт. Квото повикало такова се обажда. Сам си заслужаваш отношението, което получаваш. Никой не ти е виновен, дръвчо.

Твоя адвокат малко те познава, скоро ще те разкрие и той. Аз през годините видях много адвокати да имаш, но дърветата се разбират само с дървета и то ако са от техния вид!
Хаха как го заби  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Axl_Rose

• Лидер
  • *
  • Публикации: 314
  • Репутация +0/-0
« Отговор #77 -: 31/07/2017 11:16:40 pm »
Преди малко се замислих, колко ли нещастен живот трябва да води, някое хайванче като това Гаврошче по-горе или като неговите братчета от циганската махала на някое класическо българско градче (без да уточнявам, че се засягате и на тази основа), че да изпитвате такава силна необходимост да очерняте всяко добро дело, с което някой някога се опитва да се захване и то на тази мизерна трибунка, която ви е дадена в този форум по стечение на обстоятелствата... Всъщност сега разбирам и как онези тарикати - талибаните, успяват да превърнат дечицата в камикадзета... Ползват точно такива отчаяни хайванчета, които си нямат нищо друго, освен една малка трибунка, на която да блеснат за миг (когато бомбата избухне) и да се надяват на 40 девици в рая...

Направих ви тема за хейт, за да не цапате стойностните такива, но на вас и това не ви стига... Вие не мразите мен, или някой друг, който по някакъв начин ви е комплексирал през годините... Вие мразите целия свят, включително и себе си най-вече... Съжалявам ви, наистина, но просто няма как да ви помогна повече.

Извинявам се, че не ви обръщах внимание в последните 2 седмици, но хората водеха дискусии по далеч по-важни теми и ми се струваше ненужно да отклонявам вниманието им, заради вашите психични проблеми, комплекси, завист и злост... За всичко си има време и място.

Сега ви предоставям трибуната отново, не че сте ми интересни - напротив - винаги съм изпитвал отвращение към неудачниците (и малко съжаление напоследък). Просто искам да канализирам омразата ви тук, а не срещу всичко заобикалящо бедния ви околен свят.

Това може би трябва някак да го коментирам:

от всичко  дето ти исипах само това с хлебарката ли забеляза..... на най добрия също вече му забелязваш само най безобидните изречения. а и почна да му се мазниш. забележки за правописа също не правиш хахахах.....

видя ли как сам се вкара в беля за това никога повече не се надценявай. ти си просто един безделник който прекарва по 12+ часа в играта.. в нея поне можеш да си силен и да ти имат респект останалите хохахах.

а и да знаеш че не е морално да рекетираш бижутери както и да атакуваш други играчи. бесрамник такъв неморален.... и един съвет ако може: къпи се редовно сутрин и вечер....

Ама и аз не знам как...
Човече, което само си се смее на изказванията, в които дори и ако някой открие някакъв смисъл, вероятно ще пожелае да не ги е прочел или пък ще се окаже първокласник със забавено развитие, на което съветът за къпане му се струва като страхотно "затапване"...

Хайде поне вложете малко напън на двете си мозъчни гънки, че да има как да ви предоставям още и още поводи за напъни, че иначе тотално ще се откажа да ви съжалявам.
« Последна редакция: 2/08/2017 11:00:20 am от Axl_Rose »
... and Justice for All.

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 751
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #78 -: 2/08/2017 10:34:43 am »
Защо пък циганската махала ? Това не е ли един вид клевета ?

Пак ли почваш ?

Нито аз, нито най-добрият ти приятел Дилян не живеем в циганската махала. Там, където живеем има най-малко цигани в целия град :).

Помисли още малко, напиши нещо стъпило някъде!
Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Axl_Rose

• Лидер
  • *
  • Публикации: 314
  • Репутация +0/-0
« Отговор #79 -: 2/08/2017 10:59:24 am »
А ти пък защо се самоприпознаваш в групичката? Поне в последните години не съм те виждал да очерняш нечия тема с излишна злост... И понеже най-вероятно си пропуснал кого и за какво визирам, за един Бургас се хвана... Хайде ще го сменя на Раднево, например, че да не се засягаш на произход, но отново ти се получава малко лафа за манджата и меродията - звъниш, без никой да те е натискал...
« Последна редакция: 2/08/2017 11:05:53 am от Axl_Rose »
... and Justice for All.