Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предложено решение на проблема  (Прочетена 1298 пъти)

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
Искам само да съобщя на играчите в БГМАФИЯ, че съм предложил решение на проблема,чрез доклад до админите.
Още очаквам отговор, явно не бързат да си оправят проблема.
Това е една от причините играта, с всеки минал ден да умира и да губи играчи.
Почти загубиха и мен - каквото и да стане  по всички вероятности , това е последния сезон който играя...
може би пак ще се видим след 5 години. Както предния път спрях така и сега ще спра.
Няма абсолютно никаква промяна от към отношение , компетентност и адекватни реакции на администрацията.
Това е най-малкто обидно, защото в крайна сметка си дошъл да играеш , да получаваш услуга и като има проблем те са длъжни да реагират мигновенно.
А не да се опитват да замазват очите и да ми се говори , как бойния клуб не бил проблем.
Изключително съм разочарован и съжелявам ,че започнах сезона.Благодаря за вниманието!

Поздрави,
Tinttoreto!
« Последна редакция: 14/07/2017 05:08:37 pm от Tinttoreto »

WiNnSsBG

• Публикации: 13
  • Репутация +0/-0
Re: Предложено решение на проблема
« Отговор #1 -: 14/07/2017 05:07:28 pm »
Против, бойния си е перфе (beer) Има по важни неща за оправяне
« Последна редакция: 14/07/2017 05:09:02 pm от WiNnSsBG »

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #2 -: 14/07/2017 05:33:45 pm »
Искам само да съобщя на играчите в БГМАФИЯ, че съм предложил решение на проблема,чрез доклад до админите.
Още очаквам отговор, явно не бързат да си оправят проблема.
Това е една от причините играта, с всеки минал ден да умира и да губи играчи.
Почти загубиха и мен - каквото и да стане  по всички вероятности , това е последния сезон който играя...
може би пак ще се видим след 5 години. Както предния път спрях така и сега ще спра.
Няма абсолютно никаква промяна от към отношение , компетентност и адекватни реакции на администрацията.

Този проблем не зависи и не може да бъде отстранен от администратор, а програмисти, както знаем отдавна няма на щат. Сезонът вече е опорочен - някои "играчи" са натрупали по 30-40-50 к връзки, САМО от използването на бъга, а откакто използването му беше и полу-официално разрешено, до края на седмицата балансът ще нарасне още.
За останалото си прав - аз също съм разочарован, че за пореден път се случват такива неща и просто ще си добутам тихо и кротко до финала, колкото да си използвам ресурсите докрай.

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 14/07/2017 05:44:37 pm »
Такова чудовище "Проблема не може да бъде решен" НЯМА.

Проблема ще им го реши и ученик, който се занимавам с JAVA.
Дори ,човек който е в университет и сега учи програмиране, съм сигурен че за 50 лева момчето ще им напише каквото трябва.
Даже можеше , да пишат на онова момче с кода за акаунтите, който бил написал за 10 минути.
Решение винаги има, по какъвто и да е начин, ако не можеш да платиш на профи програмист, плащаш на не профи програмист, има достатъчно таланти.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #4 -: 14/07/2017 05:48:01 pm »
Да де, ама това зависи от добрата воля на собственика, а не от администраторите...
Освен да съберем по 10 лева и да ги пратим на някой студент, както предлагаш, само че сигурно трябва да си платим допълнително и за да му осигурят достъп, че да го оправи ...

П.П. Опитвам се да намекна (но явно оставам неразбран), че "рибата се вмирисва откъм главата". Сърдите се за разни проблеми на администраторите, от които на практика нищо не зависи конкретно в тази сфера. Това е все едно да се сърдите на леличката на касата, като си плащате парното, защо ви е толкова висока сметка... Ами не ви я съставя тя, нали така?
Аз съм разочарован от коренната промяна в отношението към играта от страна на заинтересованите лица, а не от действията или бездействията на хората, които са оцветени с цвят тук, само за да поемат цялото хулене.
« Последна редакция: 14/07/2017 06:00:10 pm от Axl_Rose »

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 14/07/2017 06:15:44 pm »
Като гледа човек как пишеш ще си каже че си вътре в ръководството и си видял кой взима пари кой не взима и кой каква работа изпълнява или имаш скайпа и на ръководството ?  ;D

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 14/07/2017 06:35:05 pm »
Да де, ама това зависи от добрата воля на собственика, а не от администраторите...
Освен да съберем по 10 лева и да ги пратим на някой студент, както предлагаш, само че сигурно трябва да си платим допълнително и за да му осигурят достъп, че да го оправи ...

П.П. Опитвам се да намекна (но явно оставам неразбран), че "рибата се вмирисва откъм главата". Сърдите се за разни проблеми на администраторите, от които на практика нищо не зависи конкретно в тази сфера. Това е все едно да се сърдите на леличката на касата, като си плащате парното, защо ви е толкова висока сметка... Ами не ви я съставя тя, нали така?
Аз съм разочарован от коренната промяна в отношението към играта от страна на заинтересованите лица, а не от действията или бездействията на хората, които са оцветени с цвят тук, само за да поемат цялото хулене.

Да но те са хората и обратната връзка с Собствениците. Тоест , те също могат да влияят и да мърморят , какво става , за да се направи нещо. А когато няма информация или има информация от рода имаме проблем в играта и се върне от шефовете отговор " Ми не можем да направим нищо сега"  и админите си замълчат е напълно нормално нищо да не се променя.

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #7 -: 14/07/2017 07:31:29 pm »
Когато виждате, че даден проблем/бъг няма да бъде разрешен (или поне не скоро), но в същото време този "проблем" се използва масово, вместо да пишете из разни форуми, които почти никой не следи, вземете се възползвайте и вие от него. Самата администрация каза да го ползваме всички, за да няма ощетени, не виждам защо продължавате тази дискусия :) Друг е въпросът вече ако въртите бавно

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 14/07/2017 08:26:59 pm »
Да към това отношение , можем да добавим използването на ботове за бързо въртене :)

Което също сигурно е позволено .

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #9 -: 14/07/2017 09:16:50 pm »
хрумна ми и на мен едно предложение, не знам дали и твоето е сходно с моето, но така или иначе да не създавам нови теми, ето го и него: махнете таймера в бойния клуб ! нека всеки да се възползва от тази "екстра" да използва аптечки бомби и др. без да върти часовника, това няма да е бъг и без това всеки си преценява кога е редно според него да си използва буустовете  8) замислете се малко и разберете, че това е най-доброто решение
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #10 -: 14/07/2017 09:28:03 pm »
Проблемът е също и, че когато въртиш часовника, особено с робот, можеш да стреляш непрекъснато - има един който си е направил точните настройки и е като картечница - на 1 мой изстрел той вече е произвел 6 и съответно на 7-ия съм мъртъв.

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #11 -: 14/07/2017 09:37:36 pm »
ей тва вече няма оправия, но нека да си припомним проблема който смайла създаде в бойния клуб преди 2-3 сезона, (той стреля всички без те да могат него) тогава пак оревахме всичко, но дали в действителност играта му е дала случаен бонус или той си го е направил така ?
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #12 -: 14/07/2017 09:39:45 pm »
И досега не стана ясно, макар че няколко други играча твърдят, че се е случвало и при тях - възможно е да било случайност, след като е имало и други случаи, макар че на фона на това сега, онези инцидентни прояви в 1 на 50-60 битки си беше просто цвете...

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #13 -: 14/07/2017 09:50:19 pm »
Идеята на Крисо е доста добра но не трябва да спират часовника защото той ще създаде проблеми със снайпера тъй като той има време на действие просто трябва да направят cooldown-а на аптеките и гранатите равни на 0 и всичко ще си стане както си му е ред с възможност всеки да ползва колкото иска аптеки и гранати освен това трябва да се направи и cooldown-а на стрелбата отново близо до 0 за да няма предимство от бота всички тези стойности могат да бъдат променени в кода на играта но трябва някой да ги пипне ...така всички ще стрелят по същия начин с постоянна стрелба но при тези щети които нанасят играчите може би трябва да се намали атаката според това колко секунди е сегашния cooldown на стрелбите тоест ако е 5 секунди между стрелбите и се премахне атаката на всички играчи да се раздели на 5 и готово ...

Christian

• Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 14/07/2017 10:20:15 pm »
точно това е идеята, въпреки, че други трябва да измислят как точно да стоят нещата. Ние сме обикновени хорица и нямаме връзки с "големия бос" мистър Деков, но пък какво толкова, вярвам в чудеса  :) но ако на силно уважаваната от мен администрация (въпреки глупостите все още и имам някакво уважение като съпорт)като искат да си играят нека да бъдат понижени във модератори, а РЕАЛНАТА  администрация да няма приятели в играта, да не играе играта и на първо място да си гледа работата и от време на време да хвърля едно око на предложенията. Може би това, че не са на заплата е най-големия дерт на MJoy, Dreamer и Thunder, а на човек който не плащат не му дреме особено какъв ще е резултата от работата му.