Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предложено решение на проблема  (Прочетена 1199 пъти)

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
Re: Предложено решение на проблема
« Отговор #15 -: 14/07/2017 10:21:38 pm »
Аз не мога да разбера, на къде тръгна темата.
Значи е ако ще пипат кода на играта , трябва да пипнат кода и да си оправят проблема с часовника.

Доклад #65183 - Проблема в бойния
Причина: Докладване, Статус: Нова
Tinttoreto 2017-07-13 14:50:13
Спрете бойния клуб , кажете на програмистите ви да напишат код,
който изрично кара играта "БОЕН КЛУБ" да използва часовника на сървъра ви.
Проблема с играта е явно че е написана тъпо.
Просто напишете код, че изрично да използва часовника на вашия сървър. И най верятно бъга ще изчезне.
Tinttoreto 2017-07-13 15:24:56
Очевидно играта е написана тъпо и ползва часовникът на машината.
За да има някаква ефективност тая постановка, трябва да ползвате таймер (брояч) с фиксиран sleep и да броите неговите итерации. Другия вариант е да се ползва часовника на сървара.

Очаквам , да реагирате.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #16 -: 14/07/2017 10:29:09 pm »
Бойният клуб ползва флаш-плейъра от твоята машина, предполагам заради това ползва и твоят часовник. Мисля, че ако можеше да се смени ползването на външен часовник, Релоудид и сам можеше да го направи. За да позволят на всички да ползват отявлен бъг, явно е нерешимо по лесния начин...  :(

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #17 -: 14/07/2017 10:53:38 pm »
Вяскa JAVA  игра, използва flasha на товя компютър . Но това не значи , че метода на всяка игра ,като бутнеш часовника действа... влез в няколко игри и пробвай и да видим става ли.
Не знам защо оспорваш нещо, на догатка ? :)

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #18 -: 14/07/2017 10:59:23 pm »
Не знам защо оспорваш нещо, на догатка ? :)

Не оспорвам - просто не ми се иска да вярвам, че е толкова лесно и не е направено  :-X

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 14/07/2017 11:04:48 pm »
Ами , като няма кой да погледне кода и да пише  ? :)
Нали ти сам каза ,че нямало програмисти ,а само администратори ;d

Което е странно, все едно да си вкарам колата в автосервиз и там майстори да няма , а само касиери да ми вземат парите !

WiNnSsBG

• Публикации: 13
  • Репутация +0/-0
« Отговор #20 -: 15/07/2017 03:09:43 am »
Когато виждате, че даден проблем/бъг няма да бъде разрешен (или поне не скоро), но в същото време този "проблем" се използва масово, вместо да пишете из разни форуми, които почти никой не следи, вземете се възползвайте и вие от него. Самата администрация каза да го ползваме всички, за да няма ощетени, не виждам защо продължавате тази дискусия :) Друг е въпросът вече ако въртите бавно
+1

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #21 -: 15/07/2017 10:37:58 am »
ЗАКЛЮЧВАЙТЕ ТЕМАТА.

САМО ДЕТО РАДОСТВА ВИ ЗА СЕДМИЦА, МЕСЕЦ/МЕСЕЦИ.

Ще изгони хората... после ще се чудите , що все по малко има в игра :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #22 -: 15/07/2017 04:06:34 pm »
Според мен си трябва цялостна промяна в бойния, а не просто оправяне на едно бъгче и толкова. Една идея от преди много години да се реализира + оправянето на това толкова неприятно въртене. И най-вече едно наказание на тези, които буквално се осират, но не просто взимане на връзките, ами и една принудителна почивка от играта. Вероятно е изморително всеки боен да се върти часовника.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

jalko

• Публикации: 63
  • Репутация +0/-1
  • БОСА НА БАНДА TILT
« Отговор #23 -: 15/07/2017 04:16:46 pm »
ТО СЕ ПРИКАЗВА , ЧЕ ТРЯБВА ДА СЕ МАХНАТ ИМЕНАТА ОТ БОЙНИЯ КЛУБ ЗАРАДИ МАНИПУЛИРАНЕ НА ОПРЕДЕЛЕН ИГРАЧ ОЩЕ ОТ ДОСТА ВРЕМЕ , НО ВЕЧЕ СИ ИМАМЕ ОГРОМЕН БЪГ И ПРЕДНИТЕ ПРОБЛЕМИ СЕ ОСТАВЯТ НА ЗАДЕН ПЛАН .. ДАЖЕ СЕ ЗАБРАВЯТ  ... ДОРИ И ДА ГО ОПРАВЯТ ТОЗИ БЪГ , НЯМА ДА ИМА НИЩО ПРОМЕНЕНО , НО ВИЕ СТЕ СВИКНАЛИ ДА НЯМА ПРОМЕНИ ... ЗАЩОТО МОЖЕ ДА СТАНЕ МНОГО ТРУДНА ИГРАТА ... ТАКА ПОНЕ НИЩО КАТО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО ОТ 10 СЕЗОНА И ПРАВИТЕ ВСЕКИ ДЕН ЕДНО И СЪЩО СТЕ НАУЧЕНИ ... ПРОГРАМИРАНИ СТЕ  :)
OWNED BY RAMPAGE_NIGGA

Christian

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #24 -: 15/07/2017 05:31:29 pm »
+359 (0) 879 16 77 88(не е моя спокойно)
обаждайте се и питайте кво стаа с играта O0
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

WiNnSsBG

• Репутация +0/-0
« Отговор #25 -: 15/07/2017 05:34:20 pm »
Да се спирате, всеки може да го използва а само малцина се оплакват ... Паляри!

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #26 -: 15/07/2017 05:36:11 pm »
Въпрос на възгледи, чест и достойнство...

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #27 -: 15/07/2017 05:41:27 pm »
Тъй като няма спасение от "приятелските скайп отношения" и многото приложена "приятелска помощ" от всякакви лица тук по добре да мре играта и после да следиме по новините дали ще има самоубийства ! Ей така сеир да има защото игра и без това няма  ;D
« Последна редакция: 15/07/2017 06:23:17 pm от vico81 »

WiNnSsBG

• Репутация +0/-0
« Отговор #28 -: 15/07/2017 05:45:27 pm »
Въпрос на възгледи, чест и достойнство...
За какво достойнство и чест говориш пак се филмира нещо ... Нека не забравяме че това е браузърна игра и като има начин за възползване всеки би го направил друг е въпроса че някой не могат!

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #29 -: 15/07/2017 05:55:03 pm »
Да, и ти попадаш в групата на неможещите също - онзи с робота като те хване не го виждаш, даже кога те убива :) Добре, че днес е в почивка, че да захлебиш малко и ти от часовника.

Уверен съм, че Додо може да ви спретне още по-съвършен робот с такива настройки, че дори да не го виждате на полето, но въпреки това не го прави.

Все едно - щом са такива възприятията ви, нямам намерение да ви убеждавам в смисъла на казаните по-горе от мен неща. :)