Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Предложено решение на проблема  (Прочетена 501 пъти)

WiNnSsBG

• Публикации: 13
  • Репутация +0/-0
Re: Предложено решение на проблема
« Отговор #30 -: 15/07/2017 06:12:45 pm »
Да, и ти попадаш в групата на неможещите също - онзи с робота като те хване не го виждаш, даже кога те убива :) Добре, че днес е в почивка, че да захлебиш малко и ти от часовника.

Уверен съм, че Додо може да ви спретне още по-съвършен робот с такива настройки, че дори да не го виждате на полето, но въпреки това не го прави.

Все едно - щом са такива възприятията ви, нямам намерение да ви убеждавам в смисъла на казаните по-горе от мен неща. :)
Стига се оплаква е паляр и ти можеш да използваш часовника както 60% от играчите стига рева мисля че на всички ни писна

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #31 -: 15/07/2017 06:24:34 pm »
По добре да реве иначе почва да лъже а това е по неприятно  ;D

WiNnSsBG

• Репутация +0/-0
« Отговор #32 -: 15/07/2017 06:31:22 pm »
хахаха ми то и 2те прави ...  ;D ;D

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
« Отговор #33 -: 15/07/2017 06:34:35 pm »
Ами питайте админите , да спретна по едно ботче и така всички ще сме X ...
И така наречените не можещи , ще почнат да могат.

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #34 -: 15/07/2017 06:57:54 pm »

На теб съм ти направил специална трибунка, където да си мучиш - не зацапвай темите на хоратав сериозните раздели с оффтопик, като черна станция и на всяка манджа мухъла.

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #35 -: 15/07/2017 07:08:27 pm »
Ами просто те гледам че грухтиш тука та взех да муча до тебе дано ти обърнат внимание но нямаш късмет колкото и да грухтиш тука все тая трябва в скайпа да пробваш ....а и твоето не е оффтопик въобще в темата за бъга да говориш за друга тема и за мен (не знам защо си се помислил за администратор и на всеки въпрос се появяваш да обясняваш на кой се плаща кой каква работа върши кое е оффтопик и други подобни глупости които правиш ...може би тези ти действия осмислят живота ти след като ти отнеха бойния клуб) така че ти грухти аз ще муча пък дано ти помогнат !

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #36 -: 15/07/2017 08:22:01 pm »
Аз не мога да ви разбера , направете си тема и се разправяйте там има и фейсбук, вайбър, туитър, инстаграм, скайп, лични съобщения и т.н.

Темата беше за конкретен случай, въпросния бъг.
А не кой ревял и кой не ревял и кой какво и т.н.
И аз рева за бойния клуб... това не е бъг ,който можеш да си докараш 50-100 връзки на ден, а става въпрос за бъг към който като добавиш и бот , става машина за хиляди връзки.

И да ще рева , защото заради бъг и играта, не мога да оставя да ми се стопят показателите преднина,градени
месец и половина ли стана.. за 1-2 седмици. И то евала да беше по нормалния път... А то с не честен начин и пропуск в играта.

WiNnSsBG

• Репутация +0/-0
« Отговор #37 -: 16/07/2017 01:36:22 am »
Аз не мога да ви разбера , направете си тема и се разправяйте там има и фейсбук, вайбър, туитър, инстаграм, скайп, лични съобщения и т.н.

Темата беше за конкретен случай, въпросния бъг.
А не кой ревял и кой не ревял и кой какво и т.н.
И аз рева за бойния клуб... това не е бъг ,който можеш да си докараш 50-100 връзки на ден, а става въпрос за бъг към който като добавиш и бот , става машина за хиляди връзки.

И да ще рева , защото заради бъг и играта, не мога да оставя да ми се стопят показателите преднина,градени
месец и половина ли стана.. за 1-2 седмици. И то евала да беше по нормалния път... А то с не честен начин и пропуск в играта.
Както и те така и ти можеш да го правиш не виждам смисъл в това което си написал  :-X

jalko

• Публикации: 63
  • Репутация +0/-1
  • БОСА НА БАНДА TILT
« Отговор #38 -: 16/07/2017 04:03:00 am »
тоя най бъгавия , с робота стой 114 ниво за да има най-много записани и като ги бие сам  , защото до 114 останаха някви дет не играят и тоя прави по 5к връзки на ден , а ония Tinttoreto бута да вдига нива , нали тоя сезон "се вдига по лесно опит" и да може да ви дърпа от тренировки с показателите , обаче вече няма и на представа колко е назад :)
малко зареждаш , зареждай повече  ;D
« Последна редакция: 16/07/2017 04:04:41 am от jalko »
OWNED BY RAMPAGE_NIGGA

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #39 -: 16/07/2017 11:33:22 am »
трябва да се направи нещо , което да стимулира играчите да качват нива... освен всяка битка да дава опит , дори и да е малък ли, деа знам  :-[ защото все едни и същи се възползват от тоя боен, други са на огромна загуба
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #40 -: 16/07/2017 12:46:00 pm »
трябва да се направи нещо , което да стимулира играчите да качват нива... освен всяка битка да дава опит , дори и да е малък ли, деа знам  :-[ защото все едни и същи се възползват от тоя боен, други са на огромна загуба

Евала :D

WiNnSsBG

• Репутация +0/-0
« Отговор #41 -: 16/07/2017 01:20:15 pm »
какъв стимул използвай го и ти като искаш се възползваш от бойния

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #42 -: 16/07/2017 01:54:12 pm »
какъв стимул използвай го и ти като искаш се възползваш от бойния

Готов си за админ :)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #43 -: 17/07/2017 09:37:51 am »
Забравяте, че това все пак е една игра. Въпреки, че го споменавате, то доста често го забравяте. Така сте се вкопчили в поциите и използването на всякакви бъгове, ботове, макроси, глупости, че не е истина. Така се плюете един друг, толкова грозно, ужас направо. Гледам последно време една група играчи се късат да въртят и после се псуват във вестника. Това ли ви е представата за нормална игра? Като толкова искате да се оправи даден бъг, за да ви е честна играта.. и като виждате, че не го оправят, защо не спрете да го използвате всички и играта да ви бъде честна? Вие вместо това всички се осирате да го използвате. Не знам какво толкова ви пречи Дино, но за мен лично си остава един от най-честните играчи тук. Преди години, когато отидох при него си спомням, че от другите банди през годините бях свикнал всички да се сиитваме яко, но не и при него. И все пак по онова време това беше най-големия проблем в играта, че всеки сиитва, а няма как да го хванат. През годините сте изнаглели още повече. Едно време дори със сиита бяхме по-внимателни, ползвахме TeamViewer, а сега направо с ТОР влизате. Яко макроси за куести, битки, курви, въртим часовници, ужас, ако това ви е представата за игра, по-хубаво да я няма. Вероятно ще бъда здраво наплют, ясно е от кого - редовните плювалници, но все тая. Свиква се. Удивен съм колко злоба има между вас. Заради един боен. Я на мен като ми е през к*ра за бойния ми е едно спокойничко, влизам да ви се нагледам от време на време на глупостта само. Доста забавлявате останалите. Само дето с глупостта си се възползвате и от незнанието на някои други ама какво ти дреме. Важното е да сме яки в една игра. После в CV-то ще пишем еди си колко спечели сезона в бгмафия, възползване от бъгове, едно друго.

П.П. Все още не мога да ги убедя да ви взимат връзките ама търпение имам. Ако не друго, то поне търпение да искаш.

И изобщо сте доста пропаднали през последните години, гледам ги няк'ви от известно време, пишат разни лс-та на познати "не си ми на кредитите", баси.. и аз имам кредити ама не се бия в гърдите, че ги имам. После разни тука ми обясняват как аз съм най-големия проблем на играта едва ли не. Трябваше да стана лекар да ви лекувам малко, че работата е сериозна.

Поздрави: Додо :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #44 -: 17/07/2017 11:19:02 am »
"Аксела" няма да спечели този сезон - не се кахъри :)

Грозното е, че няма да бъде спечелен и от никой, който го заслужава с положени усилия, а от тези няколко човека, които правят по 20к връзки на седмица с бъга на бойния клуб.
Както казах и по-рано - сезонът вече е опорочен, а най-хубавата част от играта - бойният клуб тотално... повече от ясно е, че полека-лека всички ще се откажат да го играят (още от сега не достигат хора за битките, дори и в двете най-масови категории), с което окончателно играта се превръща в една рутинна дейност.

Спирам да ви тревожа с присъствието си тук, защото както забелязвате (въпреки погрешните ви помисли) - от него няма полза.
Ако някой още не се е наплюл достатъчно - темата ми за хейт е отворена - ще наминавам, когато съм в настроение :)

Приятна игра и успех на всички :) И... нали си знаете (виж по-долу...) :)