Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Така ли се кандидатства в днешно време?  (Прочетена 102 пъти)

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
С разни теми в форума няма как да стане! Ако има желаещи да се кандидатират за работа при BGMAFIA, се прави професионално с камера, видеоразговор и т.н., но по твоя начин няма да я бъде. Аз лично бих се кандидатирал, но нямам достатъчно свободно време, което да отделям за играта. Като цяло предпочитам вместо да се кандидатирам за работа, то да се обърна към MJoy с романтично послание, защото изглежда, че все още не си е намерила своята половинка (не че аз съм :D), че чак пише карти на батковците, ама те като не разбират намеците, то аз ги разбирам  ;D
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
Re: Така ли се кандидатства в днешно време?
« Отговор #1 -: 21/07/2017 08:27:46 am »
Не, разбира се че не се "кандидатства" по този начин. Няма правилен начин за кандидатстване освен ако не сме го уповестили публично. Всичко останало са просто слухове, които не са реални и дори не са близки до реалността.