Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Агенти "Турбо Седмица"  (Прочетена 298 пъти)

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
Агенти "Турбо Седмица"
« -: 21/07/2017 11:17:24 am »
Има ли човек в играта , който харесва "Тубро Седмицата" ?
За да тръгне играта напред, според трябва да се спре с всички екстри , които карат играчите ,борещи се за места да "зомбят" .
Пускате + 35 агента на всеки 6 часа, а броя на агентите и времето ,което се ппоявяват си остава същия.
Освен това всеки от нас ,които сме на високите нива искаме да ударим хубав агент, но хубав агент примерно
над 120 ниво рядко можеш да видиш, а ако се появи такъв ще са 1-2.
Защо не се балансират ,в смисъл да се пуснат повече агенти в горните нива.
Или да ги пуска x2, или да ги пуска на 7 минути.
Безкрайно неприятно , как след 00:00 като си направиш тренировки , битки .
Трябва да седиш и да чакаш на всеки 15 минути , да си удариш агент , ако хващаш по 2 силни и биеш 2-3 по слаби до към 2-3часа ще си готов.
Или да легнеш и да станеш в 4-5 часа, както някои правят за да си направиш агентите.
Това е безкрайно поробване на играчите.
Защото 35 агента по 100к да кажем са 3.5 М на всеки показател.
Ако играеш за място тия 3.5 М на вскеи показател , трябва да ги прибереш.
Съответно , трябва да зомбиш посреднощите , за да не изтървеш агенти.
За мен трябва да се помисли , относно нормалната игра на играчите, а не в натиска им за зомбене!
Нека да чуем и други мнения по въпроса!

Поздрави :)
-----------------------------------------------------------------
Агенти 21.07.17 
12:30 - Четири агента по 1 Г  90-105 ниво
« Последна редакция: 21/07/2017 12:33:22 pm от Tinttoreto »

Paranoid

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
Re: Агенти "Турбо Седмица"
« Отговор #1 -: 10/08/2017 06:26:17 pm »
 1 2 агента има за всички над 120-то ниво , така че ми се вижда достатъчно балансирано. Просто най-бързия и този с най-много късмет ще бие агента.

Трябва да има някаква конкуренция не може като се борите за челни места всичко да ви е сервирано на тепсия.

Малко поне се поизпотете, лишете се от сън та поне да си заслужите местата... и накрая на сезона като си видиш мястото в класацията да въздъхнеш с удовлетворение и да си спомниш за положените усилия... не може само да зареждаме кредити и да печелим сезон с по 15 20 мин игра на ден.  :)

С нормална игра аз си спя до 6 6:30 не се боря за топ 5 и съответно влагам толкова , колкото са ми амбициите за този сезон.

Jоkeraa

• Публикации: 16
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 10/08/2017 09:23:59 pm »
1 2 агента има за всички над 120-то ниво , така че ми се вижда достатъчно балансирано. Просто най-бързия и този с най-много късмет ще бие агента.

Трябва да има някаква конкуренция не може като се борите за челни места всичко да ви е сервирано на тепсия.

Малко поне се поизпотете, лишете се от сън та поне да си заслужите местата... и накрая на сезона като си видиш мястото в класацията да въздъхнеш с удовлетворение и да си спомниш за положените усилия... не може само да зареждаме кредити и да печелим сезон с по 15 20 мин игра на ден.  :)

С нормална игра аз си спя до 6 6:30 не се боря за топ 5 и съответно влагам толкова , колкото са ми амбициите за този сезон.

Тука няма най бързият , като пуснат бота и си до там ... Влизам си във играта натискам си на агента и той вече е взет ..

Paranoid

• Публикации: 2
  • Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 10/08/2017 11:49:19 pm »
Тука няма най бързият , като пуснат бота и си до там ... Влизам си във играта натискам си на агента и той вече е взет ..

Значи който има най-бързия бот печели  ;D

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #4 -: 21/08/2017 03:02:55 am »
Явно само администрацията все още не знае, че агентите се бият с роботи...

S-A-N-C-H-E-Z

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #5 -: 22/08/2017 01:39:45 am »
Явно само администрацията все още не знае, че агентите се бият с роботи...
То така е който не може да играе, играе на роботи :) Трепериш ли акселе цяло лято не си спал не си излизал от вас, море, плаж, мацки, чайки, алкохол са мираж за тебе.. Зоби там памели агенти битки, квото има ::) Края наближава - засадите много. Ко ш прайм ?

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #6 -: 30/08/2017 07:50:56 pm »

На някой администратор, ако му се занимава, да разгледа лога от агентите днес в 19:45, за да види как работи най-бързият робот (няма да посочвам тук, кой точно го ползва - ще си го видите сами) - 3 агента за под 5 секунди от един и същи играч ударени.

WEBSTAR

• Публикации: 30
  • Репутация +0/-2
« Отговор #7 -: 1/09/2017 03:32:27 pm »
акселе още ли я играеш тая игра е сбъркан, зимата ще намина да ти преподавам както винаги  O0

винагибияакселавбойния

Ra3oR

• Лидер
  • *
  • Публикации: 752
  • Репутация +13/-11
  • LOVER! I love u !
« Отговор #8 -: 2/09/2017 11:42:59 pm »
Той играе винаги като разбере, че никой от по-добрите не играе.

ДОста добра тактика си е намерил.

1ви от 5 лектор, професор, преподавател, хейт-пруф и естествено математик,аритметик, астролог, космонафт, водолаз, полически анализатор, критик, жури, рефер, съдия  :) :) :) :) :)

Кефи ме да се бъзикам, закачам, шегувкам и ебавам с вас ве, маняченца... Какъв е проблема??? Why so serious???

И за мен е задължително да се пишат само хубави неща, защото само това заслужавам!

Christian

• Публикации: 126
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #9 -: 6/09/2017 02:25:10 pm »
тая бот проверка ми се мерна само един път и то без да правя нищо но за турнирите и за други неща които изискват повече действия никва е няма ?!? и на мен ми е странно  - логвам се, имам 1-2 писма, докато цъкна на кутията само да видя темата и се върна на улицата вече ми пише "Агента изчезна" WTF
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки