Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Анкета

Да се върне ли Боен клуб в играта?

Да
8 (25.8%)
Не
23 (74.2%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 23/07/2017 04:47:28 pm

Автор Тема: Дискусия за боен клуб  (Прочетена 971 пъти)

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
Дискусия за боен клуб
« -: 21/07/2017 04:22:17 pm »
Здравейте,

Преди няколко години вие играчите помолихте за едно нещо, което от тогава се стараем да спазваме според възможностите си - да няма промени по "средата" на сезона. Това повлиява на стратегиите за развитие на абсолютно всички и някои от първи е възможно да се превърнат в "последни".

Както знаете в началото на седмицата спряхме бойния клуб заради бъг в него. В момента ви предлагаме възможността да го върнем, така както си е, но с уговорката че възползването от бъгове в него (стреляне и използване на предмети прекалено бързо и прочие) ще се наказва. За целта естествено ще трябва някой от участвалите във въпросната битка да ни сигнализира за това и колкото повече хора го направят, толкова по-добре ще бъде.

До момента възползвалите се играчи не сме и няма да баннем, но за сметка на това оценихме реално натрупаните им връзки и ги редуцирахме. Приемайки факта, че тези хора са инвестирали не малко други ресурси може да се каже, че не са се сдобили с някакво преимущество пред честно игралите.
Въпросът е поставен пред вас под формата на анкети - една тук във форума и една в играта.

Ако резултатите не са едностранни ще вземем решението ние, разбира се.

БОЕН КЛУБ НЯМА ДА СЕ ВЪРНЕ В НАСТОЯЩИЯ СЕЗОН
« Последна редакция: 24/07/2017 06:56:55 pm от RELOADED »

Axl_Rose

• Гост
Re: Дискусия за боен клуб
« Отговор #1 -: 21/07/2017 04:42:56 pm »
Аз съм с две ръце "ЗА", стига да има сигурен начин за доказване на злоупотребите, защото иначе всеки всекиго ще докладва непрекъснато и ще настъпи тотална какафония.

S-A-N-C-H-E-Z

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #2 -: 21/07/2017 04:44:08 pm »
Аз съм против, защото нали самият вие казахте че няма как да проверите дали дадения играч е използвал бъга :) Та в следствие примерно аз и още 10 човека се решаваме да пуснем доклад примерно срещу теб без да си използвал дадения бъг, въпросният админ какво ще направи - ще те банне или отнеме връзки без причина!

ПРОТИВ

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #3 -: 21/07/2017 04:49:16 pm »
Гласувах с Не защото ми е съмнителен контрола с доклади и решения от екипа ако бъга е премахнат то добре нека се пусне но след като е още в играта е лудост да се пусне и да валят доклади всеки ден къде с повод къде без ...

Игнатов

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 21/07/2017 04:54:12 pm »
аз и тинто го доказахме с видеота .. най-добре е всички да се стегнем и да играем като зрели хора ! никой да не го използва и това е ! А това само да се събираме и да клюкарим някой който не е бъгвал е глупаво ..ако е необходимо аз и тинто ще следим постоянно с видео и така до края на сезона , нищо че е разправия. Обаче да кажете че тези които бъгваха не са се сдобили със някакво имущество не е правилно - аз като зареждам всяка седмица по 50 евро не мога да си купя връзки със кредитите , разбирате ли ? Но както и да е . Аз съм за бойния да се върне и най добре да се стегнем и всички да си играем честно. В противен случай гарантирам че ще следим и ще правим видеота за доказателства.

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #5 -: 21/07/2017 05:00:27 pm »
Просто е. Ако искаш да докладваш даден играч, пускай някоя записваща програма всеки боен. Това е най-доброто доказателство, което може да се предостави според мен. Нямам нужното време, иначе с удоволствие ще се пиша всеки ден във всеки боен и ще пускам записваща програма вместо вас. Една от най-просите програми, за която се сещам в момента е Bandicam и после най-лесния вариант е да се качи в някой от сайтовете за видео-споделяне. В краен случай съм съгласен да ми се пращат по скайпа, аз ще ги качвам. Ако някой съвсем не може да се оправи. Лично съм пробвал да вляза боен с пусната Bandicam, не се усеща, че върви нещо на заден план, а компютъра ми не е от най-добрите.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Lemmy

• Публикации: 7
  • Репутация +0/-0
« Отговор #6 -: 21/07/2017 05:13:25 pm »
Против. Не смятам, че екипа на този етап ще се справя с това да хваща всеки играч, който ползва бъг. Не и след като драстично намаляха членовете на екипа . Ще има наказани ама ще има и много, които са се разминали с наказанията. Ще настане едно напрежение между играчите и ще има "Ама аз бях баннат а той, който ползваше също бъг не беше баннат" и т.н. И без бъгове има достатъчно напрежение и караници в бойния клуб и бойния клуб в повечето случаи е причината да се разпадне някоя банда даже.  . Когато оправите бойния, тогава ще е най-добре да го пуснете. До тогава смятам, че ще бъде несериозно ако го пуснете :).Вие не смятате ли, че ще е наистина несериозно от ваша страна да пуснете нещо, което не работи както трябва?
« Последна редакция: 21/07/2017 05:17:05 pm от Lemmy »

m1n1mal1s7

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #7 -: 21/07/2017 05:16:36 pm »
Да, за да се върне бойния,НО след като оправите бъга. Няма никакъв смисъл да се пуска преди това.

koshibcd

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
« Отговор #8 -: 21/07/2017 06:32:38 pm »
Аз съм против,докато не се оправи от бъгове

koshibcd

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
« Отговор #9 -: 21/07/2017 06:33:51 pm »
Аз съм против ,докато има бъгове

m1n1mal1s7

• Репутация +0/-0
« Отговор #10 -: 21/07/2017 06:37:25 pm »
..ако е необходимо аз и тинто ще следим постоянно с видео и така до края на сезона , нищо че е разправия.
Няма как да следите всички категории на бойния клуб.
ПРОТИВ

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
« Отговор #11 -: 21/07/2017 06:40:26 pm »
Като се махне бъга, тогава да се пуска. Ако не може да се премахне да не се пуска изобщо. ПРОТИВ

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #12 -: 21/07/2017 06:49:57 pm »
аз и тинто го доказахме с видеота .. най-добре е всички да се стегнем и да играем като зрели хора ! никой да не го използва и това е ! А това само да се събираме и да клюкарим някой който не е бъгвал е глупаво ..ако е необходимо аз и тинто ще следим постоянно с видео и така до края на сезона , нищо че е разправия. Обаче да кажете че тези които бъгваха не са се сдобили със някакво имущество не е правилно - аз като зареждам всяка седмица по 50 евро не мога да си купя връзки със кредитите , разбирате ли ? Но както и да е . Аз съм за бойния да се върне и най добре да се стегнем и всички да си играем честно. В противен случай гарантирам че ще следим и ще правим видеота за доказателства.

Вие ще ги следите в най-горната категория, а долу по ниските категории с по 6-7 човека, кой ще наблюдава дали някой не прави по 15-20к връзки седмично?

Ако няма начин да се проверява периодично отвътре, а ще се разчита само на докладване, ще е същата работа, като миналите 2 седмици...

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #13 -: 21/07/2017 06:54:50 pm »
Ние също ще следим отделните категории. За разлика от играчите, администраторите могат да понижават и повишават нивата си. Но предпочитам да не се намесваме в самите битки.

m1n1mal1s7

• Репутация +0/-0
« Отговор #14 -: 21/07/2017 06:57:37 pm »
Ние също ще следим отделните категории. За разлика от играчите, администраторите могат да понижават и повишават нивата си. Но предпочитам да не се намесваме в самите битки.
Няма как да следите всички играчи и дали някой използва бъга или не. Ако го пуснете, след като сте го спрели, без да е оправено, ще е поредната гавра.