Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Анкета

Да се върне ли Боен клуб в играта?

Да
8 (25.8%)
Не
23 (74.2%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 23/07/2017 04:47:28 pm

Автор Тема: Дискусия за боен клуб  (Прочетена 969 пъти)

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Re: Дискусия за боен клуб
« Отговор #15 -: 21/07/2017 07:00:24 pm »
Няма как да следите всички играчи и дали някой използва бъга или не. Ако го пуснете, след като сте го спрели, без да е оправено, ще е поредната гавра.
+1
Не трябва да се пуска. Ясно е че ще се възползват пак. Щом веднъж са го направили, ще го правят пак и пак и пак... изобщо никакво пускане докато не се оправи. Ако ще и след 5 сезона да е, никакво пускане на Боен клуб отново.

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #16 -: 21/07/2017 07:03:33 pm »
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
« Отговор #17 -: 21/07/2017 08:22:58 pm »
Сегласен съм ,че веднъж използвалите го ще опитат пак да го използват.
Преди това беше използван , поради ниската активност на админите.
Както всички забелязваме, тия дни почти постоянно са вътре.
Долкото аз знам има как след битка в боен, Dreamer да провери кой се е възползвал от бъга.
От което ще последват съответните наказания. Защото бъга вече е официално забранен.
Въпреки,че админа написа с уговорката . Не мисля,че има какво да се уговаря.
Тоатлна забрана, следене , при възползване -  наказание.
Вероятно , админа иска помощ от нас играчите с видео, защото така ще му се улесни работата да не се рови.

Пример за доклада :
Заглавие : Боен Клуб Нарушител
Прикачваш видео ( качваш го в някой от сайтовете и пускаш линка в докклада)
В кой час е изигран бойния клуб.

Никовете се виждат , така че не мисля ,че е нужно от повече обяснения.
Ако евентуално се пусне бойния клуб с гранация от администрацията естествено,че ще следят и наказват -
без повече да правят забележки и да се чудят. Аз също ще оставя скайп някъде ,ако не ви се занимава след направено видео, ще пращам доклада и ще пиша от кого съм го получил

Поздрави,
Tinttoreto!

m1n1mal1s7

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #18 -: 21/07/2017 08:40:09 pm »
Във всяка нормална игра, когато има бъг, или се отстранява или се спира дадено нещо(свързано с бъга) докато не се отстрани. Дриймър ако смятате, че е нормално да пуснете бойния с бъг, давайте смело, скоро няма да има много хора, които да играят в него  ;)

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #19 -: 21/07/2017 10:01:29 pm »
Направо ми настръхва косата като гледам какво става 169 гласували в анкетата за броени часове ....до края на анкетата като нищо ще станат 300 вижда ли ви се нормално това при условие че все сме си около 100 човека на линия в тая игра и сме си все едни и същи  :)  сега ако се окаже че няма мултиакаунти гласували значи играта прогресира ! НО САМО ПО ВРЕМЕ НА АНКЕТИ иначе както казах сме си само 100 човека така че всеки ден са нужни анкети за да има играчи  ;D иначе щом като има измамници в анкетата което е повече от видимо то дали ще има измамници в бойния клуб според вас ? Не правете тази огромна глупост да пуснете нещо в което има бъг и не работи както си му е ред и му е нужен полицай който да следи от храстите а пък да се окаже че той дреме на сянка .... или добавете в заглавната страница при регистрация че играта изисква и програма за заснемане на видео или при липса на такава се снабдете с бот ....

Жан Габен

• Репутация +0/-1
« Отговор #20 -: 21/07/2017 10:08:47 pm »
Сегласен съм ,че веднъж използвалите го ще опитат пак да го използват.
Преди това беше използван , поради ниската активност на админите.
Както всички забелязваме, тия дни почти постоянно са вътре.
Долкото аз знам има как след битка в боен, Dreamer да провери кой се е възползвал от бъга.
От което ще последват съответните наказания. Защото бъга вече е официално забранен.
Въпреки,че админа написа с уговорката . Не мисля,че има какво да се уговаря.
Тоатлна забрана, следене , при възползване -  наказание.
Вероятно , админа иска помощ от нас играчите с видео, защото така ще му се улесни работата да не се рови.

Пример за доклада :
Заглавие : Боен Клуб Нарушител
Прикачваш видео ( качваш го в някой от сайтовете и пускаш линка в докклада)
В кой час е изигран бойния клуб.

Никовете се виждат , така че не мисля ,че е нужно от повече обяснения.
Ако евентуално се пусне бойния клуб с гранация от администрацията естествено,че ще следят и наказват -
без повече да правят забележки и да се чудят. Аз също ще оставя скайп някъде ,ако не ви се занимава след направено видео, ще пращам доклада и ще пиша от кого съм го получил

Поздрави,
Tinttoreto!
Ще следят една седмица, ти да не мислиш че ще седят от 10 сутринта до 12 вечерта постоянно в играта за да следят, до края на сезона??? Пълни глупости, по добре да не се пуска изобщо. Аз мога и без боен клуб да играя, както и много други. Тука ревете само десетина човека че си искате бойния, останалите както се вижда са против боен клуб в това състояние.

sound3r

• Публикации: 43
  • Репутация +0/-3
« Отговор #21 -: 21/07/2017 11:27:27 pm »
Против, малко или много масово ще се върти  O0

р0w3r

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
« Отговор #22 -: 22/07/2017 12:16:00 am »
Аз съм против, защото нали самият вие казахте че няма как да проверите дали дадения играч е използвал бъга :) Та в следствие примерно аз и още 10 човека се решаваме да пуснем доклад примерно срещу теб без да си използвал дадения бъг, въпросният админ какво ще направи - ще те банне или отнеме връзки без причина!

ПРОТИВ

За същото съм и аз +1 !

Phantom

• Публикации: 10
  • Репутация +0/-0
  • Still Ballin'
« Отговор #23 -: 22/07/2017 02:20:47 am »
Цитат
От   KiLLzUFaGz
До   Tinttoreto
Дата   Преди 5:46 часа (21.07.2017 20:31:04)
Тема   Re: Re: Re: Re: Re: Re: хаха
Текст   Брат, аз съм направил програмата просто да минава по-бързо времето... нещо като спийд хак, например мога да си я настроя при вас да минава една секунда, а при мене 1.5 секунди сещаш ли се ? Разликата във времето ще е минимална, но винаги мога да играя с едни гърди пред вас, а на видеото кво ще докажете ... Разликата ще е 1-2 сек, което си е направо невидимо .... Няма смисъл от тоя боен като цяло с тоя бъг, който могат да оправят за 2-3 часа, ако им се занимава....

Time traveler.exe - Дерзайте !

П.П. Не съм добавил линк, защото не знам дали е позволено. Ако получа разрешение мога да го добавя тук, да ви спестя дори и търсенето.

П.П2. Също така да отбележа, че не е далече от акъла мотива Ви да върнете раздел от играта, който е компрометиран, защото е най-голямото перо в играта за харчене на кредити.
« Последна редакция: 22/07/2017 02:43:57 am от Phantom »

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #24 -: 22/07/2017 09:52:33 am »
тарикатите да поспрат малко да правят мултита за да гласуват ''ЗА'' , защото регистрираните ''потребители'' в играта нарастват всеки ден, което някак не е нормално
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #25 -: 22/07/2017 11:56:44 am »
Регистрираните потребители нарастват и преди да е имало анкета. Нека не забравяме че тази игра все пак е била и все още е една от най-известните в България и не само. И малко или много продължава да има "фен" база, дори и повечето да не са в играта към този момент.  :)
« Последна редакция: 22/07/2017 11:58:57 am от ОбичамРусиКаки »

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #26 -: 22/07/2017 12:24:53 pm »
По интересното в случая е как тия хора от прословутата фен база се сещат да влезнат точно за анкетата а иначе ги няма никакви в играта да играят и дали не са повикани от някой 265 гласували а на линия сме 84 ...и какво ще излезе в крайна сметка че богатата фен база която не играе играта ще определи изхода от анкетата с гласовете си и утре пак ще сме си 100 човека максимум само че с решение взето от 265 човека ... малко или много прилича на това как турското население гласува с така наречения "изборен туризъм" и после ги няма никакви защото се връщат в Турция а пък българите да му мислят все пак те остават в България да търпят последиците от изборите ....та и тук така фен базата заслужава уважение че идва по време на анкета и че я няма никаква тая фен база по време на сезоните ...

koshibcd

• Публикации: 3
  • Репутация +0/-0
« Отговор #27 -: 22/07/2017 01:25:00 pm »
81 онлайн  цял ден как става не знам  толкова много да гласуват

ОбичамРусиКаки

• Глобален модератор
  • Публикации: 5267
  • Репутация +35/-35
  • thunderr123
« Отговор #28 -: 22/07/2017 01:57:59 pm »
По интересното в случая е как тия хора от прословутата фен база се сещат да влезнат точно за анкетата а иначе ги няма никакви в играта да играят и дали не са повикани от някой 265 гласували а на линия сме 84 ...и какво ще излезе в крайна сметка че богатата фен база която не играе играта ще определи изхода от анкетата с гласовете си и утре пак ще сме си 100 човека максимум само че с решение взето от 265 човека ... малко или много прилича на това как турското население гласува с така наречения "изборен туризъм" и после ги няма никакви защото се връщат в Турция а пък българите да му мислят все пак те остават в България да търпят последиците от изборите ....та и тук така фен базата заслужава уважение че идва по време на анкета и че я няма никаква тая фен база по време на сезоните ...

Предполагам се досещаш че в играта има активни потребители които влизат поне веднъж дневно, чиято цифра е в пъти повече от 100-те постоянно активни. Това че има 80 или 100 онлайн далеч не означава че това са всички активни потребители, които реално влизат и играят играта.

vico81

• Репутация +0/-0
« Отговор #29 -: 22/07/2017 02:26:07 pm »
Да предположим че сте прав и тези хора влизат по различно време в играта и са различно активни както е нормално да бъде ....да разгледаме тогава резултатите по детайлно за да видим кой по скоро е прав аз или вие ...поглеждам и виждам 144 човека гласували за боен клуб ! е сега вие вярвате ли че има толкова много играчи които да играят боен клуб защото бойния клуб изисква седмична активност а не 5 минути на ден както го описвате вие и ако играеха 144 човека в боен клуб щяха ли да пишат играчи във вестника "записвайте се за боен клуб" при тази голяма активност аз лично продължавам да вярвам че фен базата въобще не се изразява в такова число от 272 АКТИВНИ играчи защото за да гласуваш то трябва да ти пука за тази игра а техният интерес се изразява в влизане за 5 минути в играта даване на глас и напускането и моментално след това ....не случайно аксела отбеляза преди време че е много хубаво да се види битка 17:17 в боен клуб и това говорим за най активната категория в повечето въобще няма записани ....