Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Анкета

Да се върне ли Боен клуб в играта?

Да
8 (25.8%)
Не
23 (74.2%)

Общ брой гласове: 29

Гласуването приключено: 23/07/2017 04:47:28 pm

Автор Тема: Дискусия за боен клуб  (Прочетена 696 пъти)

Игнатов

• Публикации: 5
  • Репутация +0/-0
Re: Дискусия за боен клуб
« Отговор #30 -: 22/07/2017 03:56:27 pm »
Вие ще ги следите в най-горната категория, а долу по ниските категории с по 6-7 човека, кой ще наблюдава дали някой не прави по 15-20к връзки седмично?

Ако няма начин да се проверява периодично отвътре, а ще се разчита само на докладване, ще е същата работа, като миналите 2 седмици...

За това си прав.Но мисля че ще се намерят доброволци и от по ниските нива.И да не са доброволци ако трябва ще им давам по 50 кредита на седмица да следят.Без бойния е скучно , това просто е факт който не подлежи на обсъждане.И е важен за всеки от нас заради връзките.Веднъж се печели , веднъж се губи .....важното е да играеме честно а не както тоя килзуфагз ли е къв е там да ми пише че пак щял да си бъгва било и със половин секунда, не могло да се види с просто око. Абе не вярвам всички включително админите да сме идиоти и да не видим тази половин секунда хаха. Като цяло не разбирам защо не се играе честно. Така и оня Никаласчо на който дадох предмети за постижение и повече не ги видях. Преди години нямаше такива филми. Сега е това със Бъга проблема .

RELOADED

• Администратор
  • Публикации: 2448
  • Репутация +2/-2
  • Ти вече ще си "Бай Гошоу СпамерЪ!"
« Отговор #31 -: 22/07/2017 04:52:30 pm »
Анкетата в играта изисква 30то ниво.
Акаунти се регистрират ежедневно с всякакви цели от всякакви хора.

До колкото виждам към момента избора е негативен, като главните ви подозрения са сякаш не толкова, че някои ще използва реално бъг, колкото че други ще го набедят нарочно. Но разграничаването на хора ползвали бъг от такива, които не са е относително лесно, когато става дума за проверка в рамките на ден или няколко.

m1n1mal1s7

• Публикации: 20
  • Репутация +0/-0
« Отговор #32 -: 22/07/2017 05:37:42 pm »
На мен ми е интересно, вместо да пишете теми и един куп безсмислени работи, не можахте ли да го оправите тоя бъг  ::)

za3k

• Публикации: 1
  • Репутация +0/-0
Дискусия за боен клуб
« Отговор #33 -: 22/07/2017 06:43:43 pm »
Манячета... След като вече сезони наред не се оправи бойния, защо трябва да се пуска отново след като е БЪГНАТ??
Мнението ми е, че или трябва да се оправи или да се спре, както и стана  ;)

Жан Габен

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-1
« Отговор #34 -: 22/07/2017 08:07:06 pm »
Анкетата в играта изисква 30то ниво.
Акаунти се регистрират ежедневно с всякакви цели от всякакви хора.

До колкото виждам към момента избора е негативен, като главните ви подозрения са сякаш не толкова, че някои ще използва реално бъг, колкото че други ще го набедят нарочно. Но разграничаването на хора ползвали бъг от такива, които не са е относително лесно, когато става дума за проверка в рамките на ден или няколко.
Нали това искахте? Ето, след като виждате че избора е НЕ, какво чакате тогава? Заключвайте темата и не пускате бойния, това е.
Колкото за това че някой се притеснявал да не бъде набеден друг - не сте разбрали - хората се притесняват не че ще бъде набеден еди кой си а това че ще продължи да се използва бъга. Не извъртайте думите на хората. Точно и ясно казаха че бъга ще се използва и че бойния да не се пуска. Прочетете всички мнения отново.
« Последна редакция: 22/07/2017 08:08:55 pm от Жан Габен »

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #35 -: 22/07/2017 09:06:09 pm »
нека да си изкажем и мнението ''ПРОТИВ'' висенето на най-високото ниво в категорията за боен, като така този най-силния си печели хиляди връзки и без бъг.. а този който качва нива като луд накрая седи ..  ПРЕЕ**Н
няма стимул с тия нива
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

Tinttoreto

• Публикации: 24
  • Репутация +0/-0
« Отговор #36 -: 22/07/2017 09:13:09 pm »
нека да си изкажем и мнението ''ПРОТИВ'' висенето на най-високото ниво в категорията за боен, като така този най-силния си печели хиляди връзки и без бъг.. а този който качва нива като луд накрая седи ..  ПРЕЕ**Н
няма стимул с тия нива

+1

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
« Отговор #37 -: 23/07/2017 03:48:07 am »
1. Не е толкова сложно да оправите един елементарен БЪГ.
2. Няма как да следите всеки, който го ползва, че да го наказвате.
3. Миналия сезон ощетихте IT_XEM, който дори не знаеше за него, по погрешка, пуснете ли бойния сега отново ще накажете някой невинен без да искате.
4. Мисля, че достатъчно хора изказаха аргументи защо не бива да се пуска отново и по-добре ги послушайте, не играя боен, с изключение на веднъж, в който накрая гледах как аксела губи срещу човек, ползващ това "нещо".
5. Просто вложете малко разум и не правете грешката да го връщате в това му състояние :)

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #38 -: 23/07/2017 11:10:00 am »
Всъщност , вместо да се играе в бойния и всеки да си губи времето.
Да следи всеки,час да не изтърве и без това с този бъг , направо си купуваш връзките.

Защо не пуснете - някакви пакети към "Зареди кредити"  да има и " Зареди Връзки ".

От предни теми и постове, съм на мнение,че не е нужно да се поробват играчите и да ги караме да зомбят.
А ако се пусне бойния и се използва бъга, всеки играч ще гледа не изтърве боен - пак ще има целодневно зомбене.
За това направо да зареждаме и връзките и да играем. :D :D

Шега!
« Последна редакция: 23/07/2017 03:44:09 pm от Tinttoreto »

Игнатов

• Репутация +0/-0
« Отговор #39 -: 23/07/2017 12:03:06 pm »
Идеята с купуването на връзки е супер добре.На прилични цени мисля че всички от топа ще зареждаме.В крайна сметка всичко може да се купи с кредити освен връзки , а не би било лошо и тях да можем да купуваме ,за който може и иска би било супер  :P ;D

Axl_Rose

• Гост
« Отговор #40 -: 23/07/2017 12:12:00 pm »
Идеята с купуването на връзки е супер добре.На прилични цени мисля че всички от топа ще зареждаме.В крайна сметка всичко може да се купи с кредити освен връзки , а не би било лошо и тях да можем да купуваме ,за който може и иска би било супер  :P ;D

Направо да ви пуснат и местата от 1 до 10 на разпродажба и ще е напълно в духа на окончателната "жътва"...

vico81

• Публикации: 74
  • Репутация +0/-0
« Отговор #41 -: 23/07/2017 12:28:33 pm »
Преди доста време бях дал едно предложение да преименуват бутона "екстри" на "магазин" и там да се пазарува нашироко кой каквото иска това кеф ти спецове кеф ти карти връзки кредити всичко и да пада игра там (в магазина) както си му е ред  ;D

Tinttoreto

• Репутация +0/-0
« Отговор #42 -: 23/07/2017 12:54:36 pm »
Направо да ви пуснат и местата от 1 до 10 на разпродажба и ще е напълно в духа на окончателната "жътва"...
+1

Даже ,ако питаш мен. Може сезоните да траят по 1 седмица - дори за ден.
Направо на търг. :D

Май никой не разбра шегата ;д,

Но пък може да се разшири печеленето на връзки да не е само боен клуб или от куести,като куестите се използват повечко за битки , от колкото за връзки , там пак си има тактика ,кога какво и как да ги въртиш.Примерно с една формула, при битка с банди освен бандата ,че краде връзки и пари при победа.
Може да се направи от сбора на връзките на играчите в загубилата банда, да се разпределят на спечелилата банда или някакъв процент от тях. Естествено, играчите на загубилата банда без да губят връзки. Което автоматично , ще довете в плюс за бандите и играта в тях през цялото време на един сезон.
« Последна редакция: 23/07/2017 01:00:26 pm от Tinttoreto »

Игнатов

• Репутация +0/-0
« Отговор #43 -: 23/07/2017 01:10:13 pm »

ахахахаха по добре да не ти отговарям  ;) ;D

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #44 -: 23/07/2017 03:10:12 pm »
направо си купуваш връзките.

Защо не пуснете - някакви пакети към "Зареди кредити"  да има и " Зареди Връзки ".
wtf

Но пък може да се разшири печеленето на връзки да не е само боен клуб или от куести,като куестите се използват повечко за битки , от колкото за връзки , там пак си има тактика ,кога какво и как да ги въртиш.Примерно с една формула, при битка с банди освен бандата ,че краде връзки и пари при победа.
Може да се направи от сбора на връзките на играчите в загубилата банда, да се разпределят на спечелилата банда или някакъв процент от тях. Естествено, играчите на загубилата банда без да губят връзки. Което автоматично , ще довете в плюс за бандите и играта в тях през цялото време на един сезон.

става
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки