Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Обяви  (Прочетена 157 пъти)

psychosociall

• Публикации: 397
  • Репутация +0/-3
  • YNWA!!
Обяви
« -: 23/08/2017 01:41:57 pm »
Ще ви помоля най-накрая да затриете този вестник.. Писна ми постоянно да я чета онази лудата, ще взема да си залепя нещо горе на вестника вече, че ми се убива цялата игра с тази

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Re: Обяви
« Отговор #1 -: 23/08/2017 02:11:48 pm »
Направо не е за траене, много дразнещо. Пише всичко във вестника, все едно няма ЛС за нея... ама от тоя носорог, вземете някакви мерки вече че се не трае....  ;)

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
« Отговор #2 -: 23/08/2017 02:59:55 pm »
Една опция за скриване на вестника.. Ако искаш да четеш обяви отиваш в менюто и четеш, а не да излизат нон-стоп всякакви глупости.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #3 -: 23/08/2017 08:48:43 pm »
Има си ши#ани правила за комуникация във тъ#ия вестник който никой не поддържа защото този който се е заел с толкова сложната задача (администратор) си топи дупаpaта в морето и го боли онва за играта ни а когато му се предложи помощ за да може да се напълни екипа и нещата да се оправят казва че не се кандидатства така или че екипа е пълен xD
« Последна редакция: 23/08/2017 11:26:25 pm от Christian »
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки

S-A-N-C-H-E-Z

• Публикации: 4
  • Репутация +0/-0
« Отговор #4 -: 23/08/2017 08:52:26 pm »
си топи дупапата в морето и го боли онва за играта
кво море е маняк, няма море има агенти памела, куести битки! тва е  >:( никви морета плажове?! ааа ши ма ядосвате тука

Christian

• Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
« Отговор #5 -: 23/08/2017 11:31:16 pm »
^колко играчи са се оплаквали че в нейната "недостижима" банда се използват само за ресурси и после отлитат ама това е играта.. по жалка от икономиката на РБ и по комична от кеча  :D
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки