Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: От кога бана за използване на бот е 7 дена ?  (Прочетена 164 пъти)

Jоkeraa

• Публикации: 17
  • Репутация +0/-0
Не  беше ли час или така си мисля ?

Жан Габен

• Публикации: 129
  • Репутация +0/-1
Дори забрана за достъп трябва да има, защото като влезеш и пак ще си ползваш робот. Забрана за достъп за използване на робот и за манипулиране на бъг.

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
6. ЗАБРАНЕНИ ДЕЙСТВИЯ
Забранено е използването на ботове, продажба на ботове или други начини за постоянно стоене онлайн. Същото се отнася и за програми, които по някакъв начин автоматизират действията на играча извън тези дадени от БгМафия. Рекламата на сайтове несвързани с БгМафия са забранени в публични чатове както и в пространството в играта, което е определено за реклами във вестника. Нарушителите получават бан и обявата се изтрива. Забранява се влизането в играта през прокси сървъри. При доказано използване на такива акаунтът се изтрива.

Прочели сте грешната точка от ОУП. Това, което се наказва с 1 час е, ако превишите максималният брой кликове в рамките на 1 минута. Използването на робот се наказва по-дълго. Като това може да доведе и до вечен бан. :)
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Jоkeraa

• Публикации: 17
  • Репутация +0/-0
Ясно благодаря

ГУЩЕРИНЬО

• Публикации: 18
  • Репутация +0/-0
Сезонът още не е почнал, а хората вече мамят по всякакви начини :D :D :D
Колкото до ГУЩЕРИН, изгледал съм всичките му клипове, което автоматично ме превръща в негов фен! Нещо повече от това, след като ги изгледах препоръчах и на моя БОС АРМ_КОБРАТА да ги изгледа също и мога да те уверя, че и той му е голям фен.

БОРКИЧ-ПЕРОТО - СЕРТИФИЦИРАН ОНЛАЙН/REAL LIFE ГАНГСТЕР ОТ ИМЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ!
Сертифициран!