Новини: Промените в сезон 5.4 можете да откриете тук - http://forum.bgmafia.com/index.php?topic=65221.0

Автор Тема: Защо кредитите от миналия сезон ги няма ?  (Прочетена 109 пъти)

LuD1Q

• Публикации: 63
  • Репутация +3/-3

Жан Габен

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-1
Ми няма ги. Те обявиха че няма да се прехвърлят. Що за въпрос задаваш???

Бай Вътьо

• Публикации: 1516
  • Репутация +19/-13
Не всеки знаеше, че не се прехвърлят, въпреки, че бе обявено и го пишеше в съобщението, което излиза като се логнем. Освен българи, почти всички чужденци, които играят при нас не знаеха и ме засипаха с въпроси защо им ги няма кредитите.
Ден след ден живота си минава с бърза скорост, всичко си отива, друго остарява.. Обръщаш се назад и поглеждаш, след това се плашиш че нищо хубаво не виждаш.. Замисляш се за миг "Бог ми прощава " и тази мисъл, знам, те успокоява.. Но въпреки това сълзите са в очите ти, усещаш натежал е камъка в гърдите ти.. Продължаваш да вървиш по мъгливата алея, устремен към края и на нея, мъглата става гъста и те задушава, опитваш се да дишаш, но не ти се получава.. След още крачка си вече на земята.. Оглеждаш се за някой, да те извади от лайната.. Искаш времето назад да върнеш, но не можеш.. Нямаш сили сам да си помогнеш..

Christian

• Публикации: 128
  • Репутация +0/-0
  • тука ми е добре да ми е зле
същото е като да не ти дадат обещаната статуетка:d:d:dddd
Битки,тренировки,агенти,работа,куест,доносник
агенти,работа,тренировки,работа,битки,куест,работа,доносник,битки,агенти,тренировки,куест,агенти,работа,доносник,битки